Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kikina666
20. dub 2009

luuca neboj nemas sa coho bat ... vsetko bude dobre

ja idem na utz vo stvrtok ... to mam este daleko

luuca2
20. dub 2009

O víkenu taky nebyl čas na net. Užívali jsme si volníčka a pěkného počasíčka tak ani nevím co se tady událo nového.

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

kikina, určitě tam budou pěkní folíci 😉 já jdu příští pondělí, tak jsem taky zvědavá a celá nedočkavá 😝

ahoj micha, určitě se k nám přidej 🙂
já beru clostík 5-9 DC, ovulku pak mívám 15-16 DC a 14-15 DC chodím na folikulometrii. zatím jsem vždycky měla pěkné folíky a i sliznice byla pěkně narostlá.
jo a clostík teď beru 4. cyklus.
ty už jsi ho začala brát nebo začneš v dalším cyklu?

jzizala
20. dub 2009

ahoj holky , můžu se taky přidat ??

kikina666
20. dub 2009

lenka uvidime .... stacil by aj jeden ale vitazny

jzizala jasne vitaj

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

ahoj luci, neboj, bude to dobré a určitě tam bude něco vidět 🙂

ahoj jzizala, vítej u nás 🙂 kdy začínáš s clostíkem? a jaký je u vás problém?

jzizala
20. dub 2009

Ahoj kiki , Díky 🙂 chtěla byhc se vlastně na něco zeptat?? Berete některá utroš a clostil zároveň ?? Já začínám ted´první měsíc s clostilem. Zítra mám první dávku.

kikina666
20. dub 2009

luci .... zajtra tu bude cobydup a bude vsetko tak ako ma byt neboj sa

luuca2
20. dub 2009

Tak ti Kik přeju folíky jaký svět neviděl 😀 . Určo budou ukázkový. To čekání je nejhorší. Zatím nemám žádné přísnaky, a ani špinění což jsem fakt ráda. Akorát mám trošku citlivé bradavky. A včera jsem si udělala poslední testík a obě // byly stejně silné i tmavé. Myslíte, že kdyby to bylo mimoděložní tak ty čárky budou taky stejné nebo ta testovací by byla slabší a tmavla pomaleji?

Jzizala, klíďo se přidej, vítám tě 😀

kikina666
20. dub 2009

luuca ty si jasna tehulka tak co tu spekulujes ... ani nad takymi moznostami, ze by bolo mimomaternicove ani neuvazuj

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Luci, já myslím, že při mimoděložním jsou ty čárky také stejné. Ale to není tvůj případ, tvůj mimísek je uložený tam, kde má být 🙂

Jzizala, já beru jen clostil, ale jsou tu holky, které berou i utroš. Třeba těhulka Vendy brala i utroš nebo Prdeček. Tak hoď dotaz a některá ti určitě odpoví 😉

jzizala
20. dub 2009

ahoj leni, ted´ právě začínám. Problém je asi ve mně , pravděpod nemám ovulku. Ale tak si nějak nejsem jistá abych ten clostil brala správně.Mám ho vzít 5-9 dc ,ale ted´ jsem brala utrogestan a dostala jsem to ještě před tím než jsem ho dobrala. Stalo se vám to taky ?? Podle toho bych měla vzít první clostík už zítra.Ale teprve včera jsem skončila s utrošem. Tak jsem z toho blázen teda. 😖

kikina666
20. dub 2009

jzizala ... najskor sa berie clostil a utros az ked prebehne ovulacia na udrzanie tehu a podporu sliznice maternice

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Jzizala, já myslím, že to nevadí. Prostě clostík vezmi 5 DC a utroš jak ti řekl doktor, většinou se bere od 16 do 25 DC 😉

jzizala
20. dub 2009

jo jo to chápu, jen jsem myslela , že mrcha má přijít až po dobrání posledního uroče - mám ho na 7 dní. Ale já to dostala už ten 5 den i přes utroš. Tak se mi to zdá divný. No a 5dc už si mám vzít ten clostil takže vlastně jsem jenom dnešní den bez léků ,ale snad to teda neva. Dřív jsem brala proveru a ta fungovala super.

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Já vím, chápu to, ale snad to nebude žádný problém. Už jsem četla, že to holky dostaly dřív i přes utroš. Tak prostě zítra vezmi clostík, jak ti řekl doktor a třeba se to pak všechno urovná. A hlavně už nepřijde příští mrška, protože budeš těhulka 🙂

jzizala
20. dub 2009

já mám utroš 20-26 dc. Ale vždycky jsem měla delší cyklus ,takže věřím doktorovi ,že je to tak OK 🙂
Asi ho teda zítra vezmu a bude 🙂

jzizala
20. dub 2009

to doufám že nepřijde 🙂 ted´ jsem dočetla , že ty máš už 4 cyklus s clostilem . Nevíš jak dlouho se může brát?? Jako myslím kolik cyklů? Jestli je to nějak omezené nebo tak ...

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

taky bych věřila doktorovi, samy si nemůžeme něco naordinovat, to je jasnačka.
a jo, beru clostík už 4. cyklus, zatím se nám nezadařilo a vypadá to, že už to bude poslední cyklus s clostíkem a pak mě čeká laparka kvůli průchodnosti vejcovodů. a stále doufám, že nebudu muset, protože se bojím do nemocnice a operace 😢

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

jo a clostík se může brát max. 6 měsíců 😉

jzizala
20. dub 2009

uvidíš že nebudeš muset a podaří se to bez operace 🙂 No a 6 mesícu je dlouhá doba ,tak to by nebylo aby se to už konečně nepovedlo 🙂

michamicha
20. dub 2009

já začnu brát clostík od dalšího cyklu 🙂 dneska jsem vzala první norprolac, tak snad to zabere 😉

luuca2
20. dub 2009

Kik děkuju 😉

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

jzizala, to víš, přímo se modlím, abych na tu laparku nemusela 🙂

micha, ten norprolac bereš na co, já vůbec netuším, k čemu je tenhle lék určený 😕

kikina666
20. dub 2009

lenka 3 mesiace a mesiac pauza a zase 3 mesiace a mesiac pauza

michamicha
20. dub 2009

leni, beru ho kvůli tomu zvýšenému prolaktinu 🙂

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

micha, tak to jo a doufám, že pomáhá. teď ještě aby clostík správně zabral 🙂 jak dlouho už se snažíte?

michamicha
20. dub 2009

už to bude skoro rok ☹

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

tak nesmutni, teď už to určitě dobře dopadne 😉

amisa
20. dub 2009

ahoj lenka ahoj Kikina
no am od lekara infosky.. zajtra vecer test a ak bude negativny tak vecer clostyl. ..musim si kupit nejaky lepsi ..inak ked som mu povedala ze ale v sopbotu bol engativny tak mi povedal ze to ani nemohlo vist aj ekby som bola tehotna.. troska sa cudoval ze to takto upravlo cyklus..ale nakoneic povedal ze budeme to brat ako menzes ak test nebude pozitivny. 😎 aj ekby nevysiel nic sa nedeje aspon viem ze mozeme skusat dalej. 😀