Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
28. dub 2009

citim sa netehotensky 😀 čiže uplne normalne

prdecek
28. dub 2009

tak to sme dvě, oproti minulýmu měsíci mám pravý opak

moa
28. dub 2009

ahojte kocky tak ja uz mam aj po sone myslela som,ze to bude lepsie ale nic moc.mam zasa len 1vajko malicke zatial 17mm na pravej strane tam kde mam cystu.druha strana je uplne cista. 😒
to som myslela,ze povie ze mam aspon 2 ci 3 vaja
ak mi teplota stupne zajtra rano mam prist ak nie tak cakam pokial stupne a potom,tak ja uz neviem

jerryjanka
28. dub 2009

moa kolko clostilu si brala denne?

kikina666
28. dub 2009

moa to ma mrzi ze len jedno ... ale to jedno je mozno vitazne

prdecek
28. dub 2009

moa hlavu vzhůru, jedno přece taky stačí si myslím ne??? 😉

lenka_bohousek
autor
28. dub 2009

kikina, teda to sis pěkně užila, vůbec si to nedokážu představit, to muselo fakt bolet jako prase. jsi mooooc statečná, že jsi to zvládla a teď už po to tom všem to musí vyjít 😵

prdečku, mě to bylo jasné, že jakmile ti přijdou testíky, tak to prubneš. já tam teda nic nevidím, ale v práci nemám tak dobrou obrazovku jako doma, takže to nemůžu posuzovat. hned jak přijdu domů, tak to zkouknu. teda ale to by bylo super, kdyby to vyšlo, moc ti to přeju a držím pěstičky 😵

moa, ahojky, i jedno vajko je dobré a určitě ještě vyroste 🙂

moa
28. dub 2009

kocky ste zlate ved aj doki povedal,ze dakedy je lepsie 1kvalitne ako viac .no ved uvidime co bude.
mala som Clost 1x denne od 5-9DC a od 6DC mam Fenatab na 7dni 1xdenne tiez
a tiez som pytala papier na ten spermiogram ,tak povedal,ze ak teraz nic tak mi ho potom hned da.mozno je fakt chyba inde

jerryjanka
28. dub 2009

moa - 1 tabletka je dosť malo - si zober ja som mala dve a zdvihol mi to na tri 😅

kikina666
28. dub 2009

lenka no snad to vyslo .... ked uz dr. povedal ze tentokrat je to tam za tu bolest

moa
28. dub 2009

ozaj kocky a co vy ani som necitla kiki ved ty si bola tiaz dnes a jeri co u teba

moa
28. dub 2009

leni a ty ved ty ich mas na rozdavanie posli mi jedno aj ty si bola u dokiho nestiham citat teraz precujem zasa az do vecer aj vcera som bola

prdecek
28. dub 2009

leni 😀

jerryjanka
28. dub 2009

moa inak ja som na prvom utz mala tiež len jeden - a o 3 dni už boli dva 😉
inak u mna nič test nega

moa
28. dub 2009

jeri ved uvidime co bude zajtra rano ked zmeriam teplotu
kolkaty Dc mas teraz

a co to citam prdecek jejo to je super spravicka drzim placeky aby to uz len tmavlo 🙂

jerryjanka
28. dub 2009

ja som dnes 26 DC 11 DPO

moa
28. dub 2009

jeri a neni este skoro na test.ako si brala tie tabl ked si mala 2 a 3 nebolo ti po nich zle?lebo mne bolo dost hrozne aj po 1

jerryjanka
28. dub 2009

3-7 dc som brala
ale mala som ich prvy krat
3 denne budem mať až teraz ak dostanem mrchu

moa
28. dub 2009

no tak tie 3je riadna davka teda ti poviem.

ok okcky tak ja sa zasa bali v idem do prace fuj ☹ nemam ani naladu.zajra mam volno aspon daco pozitivne 😉

tak sa tu vsetky majte a nech vam to rychlo ujde 🙂

moa
28. dub 2009

kikina drzim placeky aby ti to uz vyslo 😉

jerryjanka
28. dub 2009

ahojky moa

lenka_bohousek
autor
28. dub 2009

holky, já beru 1 tabletku a mám 4 vajka - prostě každá z nás na to reaguje jinak 😉

moni, kdyby to šlo, tak si jedno vajko nechám a ty zbývající 3 vám hned a ráda rozdám. tak je posílám alespoň virtuálně a hlavně ať jsou u vás všech brzy mimískové v bříšku 😵

prdecek
28. dub 2009

holky, zkusila sem i mamatet a ta druha tam fakt je!!!!!!! slaboučka ale je!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prdecek
28. dub 2009

dala sem to do alba, prosím řekněte že to tam taky vidíte 😵

jerryjanka
28. dub 2009

no jasne tu je vidieť fest
takže gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

prdecek
28. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀 pane bože ani tomu fakt nevěřím, ale když je to mamatest, tak by to snad mohlo být...
teď nevím zda mam začít znovu brát utrogestan či ne.

mirip
28. dub 2009

veru veru druhá tam je, už len kontrolný o dva tri dni či je silnešia, čo aj bude a šup šup na gyndu na potvrdenie tehotenstva, gratulujem 😉

jerryjanka
28. dub 2009

jasne začni ho brať
alebo zavolaj dokimu
jej takže dalšia tehula supeeeeeeeer

prdecek
28. dub 2009

děkuji, udělám další ráno a zavolám si k Dr. pač má potom dovolenou

lenka_bohousek
autor
28. dub 2009

prdečku, na tom mamatestu jí vidím, skvěléééééé, nádhernééééé 😵
a s tím utrošem nevím, fakt radši zavolej dr. 😉