Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
29. dub 2009

amis musis hladat na konik.cz tam ma album

amisa
29. dub 2009

ahaaaa ja som truhlik

moa
29. dub 2009

predecek uz mas to potvrdenie som nerovzna 😉

amisa
29. dub 2009

prdecek pozrelasom..no drzim pestiky.. daj vediet..

jerryjanka
29. dub 2009

no čoooooooo kolko maš hcg prezraaaaaad

katuska15
29. dub 2009

Ahojte babenky...som 2. mesiac po liecbe clostylbegytom a dnes som bola v Heliose a povedali mi, ze mam dozrete 3 vajicka...som sa pytala doktora, ze ci to mozu byt trojicky a on, ze riziko tam je ale ze este sa im to nestalo, takto prirodzenou cestou...co myslite???Dakujem 😕

jerryjanka
29. dub 2009

katuska - poznam jednu kočku čo po clostile čakala trojičky :-P
fakt bez sradny - jedno to ale na začiatku vzdalo - a dnes ma krasne ročné dvojičky 😵

katuska15
29. dub 2009

Ved prave to mi hovoril, ze sak sa mozu vsetky 3 ujat ale do konca to dotiahnem mozno len s 1...ale povedal, ze sak mozme ist do toho, ked ja mam aj trosku obavy... 😖

jerryjanka
29. dub 2009

katuska - lenka tu ma 4 dozrete vajička - takže to si ešte dobre - ja by som bola za tri happy 😀

katuska15
29. dub 2009

Jerry ale ja nejdem na ivf...to ja si dnes pichnem pregnyl a ideme prirodzenou cestou na to...a ta Lenka ma aky " nick"?Ale ked sa podaria, tak ich prijmem 😵 😵 😵

jerryjanka
29. dub 2009

katuska - ved my vieme že nejdeš na ivf - ja som mala dve dozrete a nič z toho - takže za tri by som bola rada
lenka.bohousek - prečitaj si par stran dozadu - chodi sem každy den 😉

kikina666
29. dub 2009

katuska napisala som ti do IP, ako to chodi ... nemusis sa bat skuste to ... minimalna sanca ze sa chytia vsetky 3

katuska15
29. dub 2009

Kiki myslis???Ved mi sme uz rozhodnuty, ze ideme do toho...ja si tiez myslim, ze sa vsetky 3 neuchytia...dufam...

jerryjanka
29. dub 2009

poviem ti - nebudem menovať jedna kočka mala 6 vajičok :-P
a uchytilo sa to jedno pravé 😵

papus
29. dub 2009

ahojky Clostilky tak jsme doma z práce dočetla jsem vás 😉

prdečku tak kde jsi s výsledkama 😕

jeerry testila jsi????? 🙂

amisa
29. dub 2009

katuska ahoj no tiez som toho nazoru ze hlavne sa snazte aby sa malo co uchytit..a to ostatne sa potom uz zariadi..hlavne aby tie co sa uchytia boli zdrave

moa
29. dub 2009

teda cele doobedie nikoho a ked odidem na nakup aha kolko vas tu zrazu je a ako ste sa rozpysali 😉

jerryjanka
29. dub 2009

papus testla ale ništ 😠

moa
29. dub 2009

kocky je mozne aby sa mi to vajko co som mala vcera stratilo alebo rozplynulo?
vcera ma cely den boleli vajecniky az strach,rano som zasa dala ovu test a zasa nic a teplota sa stale drzi dole nemam z toho dobry pocit 😒

papus
29. dub 2009

jerry tak testni až to nedostaneš toho 1.5 ještě je to brzo

kikina666
29. dub 2009

no baby nikde nikoho tak ja idem uz domov

jerryjanka
29. dub 2009

papus myslim že tienik by už bol - ale tak ved uvidime - nevyjde teraz vyjde koncom mája 😉

papus
29. dub 2009

to je jasné Jerry a máš ještě clostík na jeden měsíc nebo na více??? 😕

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

Krásný podvečer moje milé clostilky. Tak jsme doma z výletu, nakoupila jsem si spoustu hadříčků a taky boty, tak mám radost.

A koukám, že Prdeček nás pěkně napíná 😕 Prdečku, kdepak jsi, už se nemůžeme dočkat 🙂

Zdravím novou clostilku Katusku 🙂

Holky, mě už dneska konečně přestalo bolet v podbřišku, takže už je asi po ovulce a teď mám před sebou dlouhé 2 týdny čekání.

papus
29. dub 2009

Ahoj Leni 😉

jerryjanka
29. dub 2009

papus zatial mam clostil na další cyklus - on mi to vždy predpisuje len mesiac vopred
teraz budem brať 3x1 tbl
lenka - tak nech ti ubehnu skôr ako mne 😠 mne sa to vlieklo a aj tak prd z toho 😠 😠 😠

papus
29. dub 2009

jerry nevzdávej to, ty jsi z toho smutná viď???nevyjde to teď vyjde to příště 😉

moa
29. dub 2009

leni ako to ,ze zasa kupujes boty 😀 ved si len tod vyhadzovala zasa robis zasoby 🙂
kde si bola na nakupy

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

Ahoj Šárko, jak jsi to přežila v práci?

Janka, ještě to nevzdávej, mrška nepřišla, tak je stále naděje 🙂

Moni, jsem hrozná, co? Já už ty staré musela vyhodit, min. 2 roky mi ležely ve sklepě a na nohy jsem je nevzala. A teď jsem teda hrozně moc potřebovala bílo-zlaté balerínky, aby mi ladily ke kabelce 😀
A byli jsme v Jihlavě - je tam City Park se spoustou obchůdků. Mildu jsem poslala do města a pěkně jsem si to tam užívala 😝

papus
29. dub 2009

Leni byla to pohodička byla jsem jen dopoledne 😉 pak jsme se stavila taky,že si něco koupím,ale nic jsme nepořídila jen Pepovi boty pro sebe nic ☹