Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kikinka222
8. led 2010

wera-no já doufám protože už jsem celkem na nervy s toho protoze přístí měsíc jsem bez clostilu takze mozna ani nebudu ovulovat a když nebude ovulace ani ted tak to bude konec. ☹

wera
8. led 2010

neboj kiki 🙂 a neskúsila si spraviť aj ovu testíky?

kikinka222
8. led 2010

wera-ovu testíky jsem si dělala minulý měsíc. ale jsou celkem drahé tak jsem si řikala ze tento měsíc je dělat nebudu.když už jsem 2x po sobě ovulaci měla tak jsem si myslela že ted bude zase.no uvidím jak to nakonec dopadne.a co ty kdy máš dostat ms??

wera
8. led 2010

kiki ja čakám (resp. nečakám) mršku budúcu nedeľu takže mám pred sebou ešte týždeň čakania.... 😀

kikinka222
8. led 2010

no to čekání je nejhorší 🙂 .tech 14dní se vždycky tak strašně vleče.tak doufám že ti ta mrška nedorazí. 😉

jane86
8. led 2010

Ahoj mě je teda celý den zle a to jsem ještě dneska musela na zkoušky. Málem jsem je tam poblinkala. 😀

alamala
8. led 2010

Ahoj holky, tak mě je dnes taky nic moc,po obědě se mi pěkně zvedal žaludek a celý den mě bolí břicho. Už se nemůžu dočkat až zítra přijdu po obědě z práce a budu zase po týdnu odpočívat! Jane86 chtěla jsem se tě zeptat, jestli už máš promyšleno na kolik let půjdeš na mateřskou a proč? 🙂

wera
8. led 2010

ďakujem kiki, bodaj by to tak bolo 🙂

jane tak dúfam, že si aspoň tú skúšku spravila 😉

nana.76
8. led 2010

kiki ja se taky bala ze kdyz tento cyklus nebudu brat clostik ze ovulka nebude,ale ten clostik pry zabira ikdyz ho jeden cyklus neberes v tele se pry chvilku udrzi tak neboj.
Jane86 vim jak ti asi je,ja kdyz cekala malou tak mym spolecnikem do 3mesice byl zachod 🙂 neboj prejde to 😉

jane86
8. led 2010

nana to doufám...
wera snad ano 😒
alamala klasika 3 roky a pak stejně chci druhý

alamala
8. led 2010

jane86 poslala jsem ti IP 😉

xena1
8. led 2010

ahoojte kocky...ako sa tu dnes mavate???

wera
8. led 2010

žienky prajem krásnu dobrú noc 🙂

alamala
8. led 2010

dobrou wera 🙂

makula24
8. led 2010

Ahoj holky,jen jsem se chtěla zeptat,jestli vás taky bolí břicho od ovu do ms?Po braní clostíku...
Já měla ovu 6.1.,to jsem teda myslela,že bolestí nedojdu ani domů 😀 z práce,a od té doby mě bolí podbřišek,jako by měla přijít ovu,nebo spíš ms... 😀 No tak jsem se chtěla zeptat,jestli s tím máte některá taky takovou zkušenost.
Díky

smoulinkalenka
9. led 2010

dobré ránko
chcem sa spýtať, že keď užíva ten clostil a na kontrolu k Dr. idem 12DC môžeme mať sexík s mužíkom aj pred kontrolou???
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636 😀

amisa
9. led 2010

makula ano.... presne..a je z toho veronika 🙂, ovu bolelal akoby ma nozom krajali a po par dnoch take podobne bolesti ako MS ..a MS nedosla 🙂 Drzim palceky

wera
9. led 2010

dobré ránko dievčence 🙂

makula tak ja mávam bolesti, ale sú to iba také chvíľkové a nie su až také intenzívne...

šmouli ja si myslím že určite hej, my sme tiež mali 😉

tak a tu je môj dnešný grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db

alienka24
9. led 2010

dobré ránko holky 🙂 já strávím tenhle víkend v práci, ale včera jsme měli moooc pěknej večer s manžílkem tak to snad nějak přežiju tady 😀 😝

kkamca
9. led 2010

ahoj všem
wera:máš pěkný grafík. ☹
zato já nic moc---číhněte se mi do alby na ovu testy..a řekněte.Byla nebyla ovu?
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
děkuju za názory.

smoulinkalenka
9. led 2010

ja sa len bojím toho,že napr. zareagujem na ten clostil prehnane napr. 6 vajok a všetky sa ujmu 😲 😅

alienka24
9. led 2010

smouli.....neboj to se nestane 😉 😀

lucialen
9. led 2010

Ahojte 😵 Dnes 11DPO a teplota hore 😵 http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181 😵 😵 Ale nemam doma test 😠

alienka24
9. led 2010

luci....tak to je prima 🙂 moc moc držím palečky 😉

lucialen
9. led 2010

Dakujem Alienka 🙂 Pred dvomi dnami som tu nariekala a teraz takyto sok 😲

alienka24
9. led 2010

no hlavně aby to tak ještě vydrželo a teplotka neklesala, no zvýšená teplota víc jak 17dní je skoro jistě těhu, tak uvidíme a držíííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😵

lucialen
9. led 2010

Ja sa tak tesim, ale aj bojim. 11dpo vzdy klesam a pride mrcha. A mam jeden tehu priznak, na zaklade ktoreho tusim, ze to mohlo vyjst. Uz len tie // chybaju 😒

alienka24
9. led 2010

luci....věřím že se bojíš, no stejně s tím už nic neuděláš takže bud ještě budeš čekat anebo si někam skočíš pro test i dneska 😉 😀 ale bylo by prima kdyby to vyšlo 😵 😵

lucialen
9. led 2010

Diki, testovat budem az poobede, vies zivot na dedine ma aj svoje nevyhody 😉 Nemame lekaren. Ale odlozila som si ranny moc

wera
9. led 2010

luci a testík si neskúšala? 😀