Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
25. led 2010

tak ja mizim.ahoj,jdu odpocivat

kkamca
25. led 2010

dasa.77 odpočívej..já brouzdám po netu..zabalená v dece..
holky sem dnes 7 dc,, a ještě špinim..to je dobaa ,to nemívám.. 🙄

alzbeta.hod
25. led 2010

ahojky holky moc se omlouvám že jsem tu už nebyla ale usnula jsem jak malé dítě.... odpočívám poctivě a docela ráda, jen ležím a spím. Jsem hrozně unavená a ospalá, dr mi řekl že to je dobře. A nesnesu mastný jídla.... třeba hranolky bez kterých jsem nemohla existovat mi obracejí žaludek.... i pomyšlení na ně.

wera
25. led 2010

alžbet to je super že si doma a môžeš odpočívať 🙂 ...keby si mala byť takto v robote tak by si to asi ťažko zvládala 😨
a zle Ti nebýva?

bobi3
25. led 2010

ahojte babulky, čo nové? idem si vás prečítať

ja som už po druhom IUI, no v stredu idem hneď na ďalšie, vraj to poistíme, lebo folikulov je viac a tak možno niektoré prasknú neskor 😔

wera
25. led 2010

jej bobi to je super 🙂 aspoň bude vyššia šanca 🙂 tak teraz to určite musí výjsť 😉

bobi3
25. led 2010

slavu, dasenko, držím veľmi palce, aby teplotka neklesala, zatiaľ to vyzerá super

čítala som, že ste sa tu bavili o PCO, mne sa pred laparkou tiež z folíku sparvila až dvakrát cysta, tak aj preto mi doki odporúčal laparku... v správe po OP som mala tiež uvedené PCO, ale myslím si, že až také tragické to nie je 😒 podľa mňa sa otehotnieť pri tom dá

ja som bola dnes celý deň doma, po zákroku ma dosť bolelo brucho, dokonca som aj jednorázovo zakrvácala, no už som v pohode... a v stredu zas 😒 bodaj by to vyšlo 😔

alzbeta.hod
25. led 2010

wera... začíná mi být zle od pátku vždy tak navečer... nesnesu cokoliv připravené na oleji a čokoládu....
ve čtvrtek jsem byla v práci opravdu v posledním tažení.... ta bezmoc a slabé nohy no hrůza. A s touto únavou být na noční byla hrůza

bobi3
25. led 2010

ďakujem weruška, tebe držím palce na tú stredu, bodaj by si IUI mala ešte tento týždeň

nana.76
25. led 2010

ahoj holciny tak u nas to vypada ze druhe iui nevyslo zacinam spininit tak zitra se urcite pridavam na konec tabulky 😉 takze koncem unora druhe IVF 😉

nana.76
25. led 2010

BOBI tobe hodne stesticka at ti to taky uz konecne vyjde a Werunka se taky brzy docka 🙂

kitu
25. led 2010

Ahojte , sa chcem len opytať- beriem clostil 1tb denne a ovulku som nemala...teda zatial nedorazila- stalo sa to niektorej z vás? a ak ano ako to riešil doky...?

alzbeta.hod
25. led 2010

já jsem ho brala 2x denně a pak jsem šla na utz a našel mi cystu a řekl že se tento měsíc nezadaří o to větší bylo překvapení když jsem přišla že jsem těhotná 😀

nana.76
25. led 2010

kitu me doktor potom zvedl davku clostiku protoze mi nedorostl zadny folik takze nemohlo dojit k ovulce 😒

wera
25. led 2010

kitu a ktorý deň cyklu si?

bobi moc verím že sa Vám to zadarí keď budeš mať až dva krát IUI 😉

nani to mi je ľúto... a neskúšala si testík? a teplotku meriaš?

bobi3
25. led 2010

nana, ahoj 🙂 špinenie podľa mňa ešte neznamená, že tehu nie si... niekedy je práve aj to príznak, a BT si nemeriaš?

kitu, ja som po clostíku mala ovulku vždy, ale veľmi biednu, dokonca sa mi spravili aj cysty, tak doki zvýšil dávku, až nakoniec som skončila na laparke 😠

weri, ďakujem, si zlatá, bodaj by to vyšlo 😉

nana.76
25. led 2010

Weri vcera byla teplotka jeste 37,2 a dnes sla rapidne dolu ☹ takze mrchu cekam zitra,ale stejne si tentokrat dala na cas potvora jedna a uvidis pristi mesic na ni budu cekat jak na zavolanou abych mohla zacit se stimulkou na ivf a taky si da nacas uvidis 😉

slavulilienka
25. led 2010

bobi...tak ako moja? Ako sa cítiš? Uvidíš, že to tento mesiac na 100% vyjde... 😉 len buď teraz v pohoďke, nestresuj sa zbytočne a užívaj si dníčky, aby sa to tam pekne uhniezdilo...a ak teda ideš ešte v stredu na jedno IUI, tak to je tutovka... 😉

wera
25. led 2010

nani to mi je ľúto.... som myslela že Ti to výjde...aby si nemusela na ivf... ale iba tak zo zvedavosti si neskúsila testík?

sliver
25. led 2010

bobi to je úžasné
to sa dá ísť aj na viacej IUI v jednom cykle? to som vôbec nevedela
To je supiš že sa ti foliky tak krásne vytvorili, čím si stimulovala alebo čo si brala?
Ja mám ísť v piatok na odlsedovanie folíku ktorý dnes 10DC mal 11mm či dosť dorástol a potom by sme šli na IUI ak bude taký ako má byť ;)
Držím prsty

nana.76
25. led 2010

zkousela jsem v patek a nic,ale nezoufam budu se tesit na ivf tam jsou ty procenta trosicku vetsi,ale rikam si jestli to ma prijit tak to prijde 🙂

wera
25. led 2010

sliver takže ste sa predsa len rozhodli že skúsite iui? to je super 🙂

nani to máš pravdu, treba sa tešiť na ivf to musí byť už tutovka 😉

kitu
25. led 2010

no ja som teraz 16dc a teplotka tomu vobec nenaznačuje že bz nejaka ovulka bola, no čo už, ale však uvidíme čo mi na to povie doktor...o týžden sa tam chystám
toho sa bojim aj ja že sa mi spravi len cista a že folik nenarastol, ja neviem lebo som nebola na meranie, tak vlastne neviem či nejaky folik aj bol...

nana.76
25. led 2010

kitu treba ovulka teprve prijde ja ji tento cyklus mela taky pozdeji vzdycky kolem 13dc a ted jsem mela az 16 tak jeste nezoufej 😉

sliver
25. led 2010

wera: jo nakoniec sme sa rozhodli že to raz skúsime, som bola taká aksái nepokojná a nerozhodná, fakt som nevedela čo robiť tak mi drahý povedal, že sadni do auta ideme k tvojmu dr., tak som si to s ním prebrala a on mi povedal že ked to raz skúsim nič tým nestratím tak ideme 🙂 asi som to potrebovala odobriť ním ;) a povedal že ked to nevíde tak môžme dalej pokračovať v tom čo doteraz.....
tak to ideme skúsiť

kkamca
25. led 2010

HOLKY dobrou..dnes nic v tv neni tak zalezem k pc..a budem koukat na nějaký filmík 🙄

wera
25. led 2010

kkamči dobrú noc 🙂

sliver teda to je super že máš takého lekára, musí byť veľkou oporou 😉 tak sa teším takže možno budeme mať iui rovnako 🙂 🙂 🙂

zuzu1111
25. led 2010

ahojte kočky.
pýtali ste sa niektoré na PCO. Vôbec to nebolí, nemusíte nič cítiť, pretože nejde o nejaké veľké cysty ale skôr o väčší počet malých cystičiek, ktoré sa vytvorili z neprasknutých folikulov alebo je to tiež jav, ktorý vznikol vplyvom hormonálnej nerovnováhy. Kvôli tým cystičkám sú vaječníky skôrnatené a vajíčko sa preto cez nich nevie dostať, čiže žena nemá ovuláciu.
Môže to byť jav, ktorý sa objavuje len v niektorom cykle a môže sa to stále opakovať a tých cýst je potom stále viac a viac, vtedy sa hovorí o PCOs - syndróm polycystických ovárií - aspoň tak nejako som to pochopila ja keĎ mi to vysvetľovali kočky na fóre.

K mojej otázočke zo včera ohľadom ovu testov mi neviete niktorá okrem alžbetky odpovedať? 😕

bobi3
25. led 2010

slavu, tak prvé pocity boli také všelijaké, dosť ma bolelo podbruško, akoby som mala dostať mrchu... a to sme ešte neskončili 😒 neviem, či to zvládnem, ak to tentokrát nevyjde 😔

sliver, ani ja som nevedla, že sa dá ísť na iUI v jednom cykle aj viackrát, tak ale ak sa šance tým zvýšia, tak prečo nie... čítam, že už aj vy ste sa pre IUI rozhodli, držím palčeky, mnohým to vyšlo už na prvýkrát
ja som stimulovala clsotilbegytom 1x1 a na 11DC som dostala pregnyl... a folíky sa mali k svetu 😉

nanka, je mi to ľúto, už aby mrcha došla a začala si odznova, že? myslím na teba 😉

wera
25. led 2010

zuzu hoď ešte raz tú otázočku 🙂

...ach jaj to čakanie je strašné už aby bola streda...som zvedavá či mi doki nájde nejaký ten folík 😝