Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
29. kvě 2009

lenka no drzim palce

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Wolfi díky, ale jako vždy, moc nedoufám, ale prostě řekla jsem si, že si aspoň měsíc od všeho odpočinu, to lítání po doktorech už mi leze na nervy 😠

kkamca
29. kvě 2009

Jsem nevydžela a přišla zas.. 😀

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kami, to znám, je to děs, normálně u koně můžu sedět až do večera a pak zjistím, že jsem nic neudělala 😀

kri
29. kvě 2009

Ahojky kočky, tak se zase hlásím. Byla jsem minulý týden na dovče v Londýně a ještě jsem neměla čas Vás dočíst. Teprve teď jsem dodělala všechny resty po šéfové! 😠 Ale stálo to zato, nakoupila jsem tam spouuustu věcí na mimíse, tak až bude čas, nafotím.

A co jinak nového, jak se všichni máte?

Jo a abych nezapomněla posílám spooooooooooooooooooooooooostu těhu bacilků! 🙂 😵

prdecek
29. kvě 2009

wofski nabíhají, to je pravda. letí to docela rychle.

Leni to je jasný, pro mimíska všechno. Třeba teď se mi ta zácpa změnila v průjem. No a vyber si že? 😀

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Ahoj Kri 😵
Ty brďo, už 19tt, to snad ani není možné. A koukám, že jsi měla krásnou dovču a jak se to líbilo mimískovi?
Já taky byla na dovče po Tyrolsku a Bavorsku.
A stále tedy chodíš ještě do práce?

Nového tady asi nic, těhulky už si založily novou diskuzi, můžeš tam za nima juknout -https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Já mám po ovulce, takže mě čeká čekání 😉

Bacílky chytám a děkuju za ně 😵

kkamca
29. kvě 2009

Leni,to je děs a to sem se teprve včera zaregistrovala..přes známou-ani bych nevěděla že něco takového existuje.A sem s vámi ráda děsně moc.. 😎

kkamca
29. kvě 2009

Já taky chnapu po bacílcích.. 😀

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kami, já jsem na koníka narazila úplně náhodou a od registrace je to taková moje droga. A jsem tu taky moc ráda, protože si tu můžeme všechno říkat a vzájemně se podporujeme a prostě je to hrozně fajn tady klábosit 😵

wolfskinka
29. kvě 2009

baby tak chvalabohu mam cytologiu negativnu este sono prsnikov 10.6. ... bojim bojim

kkamca
29. kvě 2009

Leni je to možný ty bolesti podbřišku?Chtěla sem se zeptat ty si prvo -snažilka?

kkamca
29. kvě 2009

wolfi já byla na cytologii v pondělí tak zatim nevim..ale obvykle když tam něco je -hned mi volaj 😝

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Wolfi, no super a sono také bude OK, neboj 🙂

Kami, jj, jsem prvosnažilka 😉 A myslím, že ty bolesti jsou fakt v pořádku, skoro všechny holky to tu popisovaly, když braly clostík 😉

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kočky, jdu pápnout, všem přeji dobrou chuť 🙂

kkamca
29. kvě 2009

Leni,pane jo to jsou teda bolesti..téměř menstruační spíš bych řekla že i větší 😒 to by mě zajímalo proč se to děje

kkamca
29. kvě 2009

A jak dlouho se snažíte Lenko?

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kami, jukni ke mě do albíčka, mám to tam popsané 😉

kkamca
29. kvě 2009

jo já kdybych věděla kde se to hledá to album.-. 😎 bych i rada mrkla

kkamca
29. kvě 2009

asi už jsem to našla.. 😀 je to ten fotáček napravo? 😎 Jestli jo tak je to vončo..Leni papkáš taky calibrum,ale koukám muž tvůj zinek?Je to na co?Přítel baští ečko

kkamca
29. kvě 2009

Leni kde sí?

wolfskinka
29. kvě 2009

no to dufam 10.6. idem na sono a 18.6. na krv na boreliozu

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Už jsem tady, byla jsem na obídku 😉
Kami, dobře jsi to našla, je to na tom foťáčku 🙂

Calibrum jsem papkala, ale teď už ne, dost jsem po něm přibrala. Teď si dávám jen kyselinu listovou. No a Milda ten zinek, ale to jen když mu to připravím, sám si na to nevzpomene, prostě chlap 😝

kkamca
29. kvě 2009

Já asi taky jen dopápnu to balení co mám a dám se na kys.listovou.Už nepotřebuju přibírat mi stačí že sem jak kulička ted..

kkamca
29. kvě 2009

Na co je ten zinek dobrej?Nám právě řek lékař at baští mužík vit.E--

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kami, přesně a navíc to stojí docela dost peněz. Já přibrala i po clostíku a už mi to stačí, jsem si dost oblečení musela pořídit nového, protože se mi všechno "nějak srazilo" 😠

wolfskinka
29. kvě 2009

lenka presne aj ja po nom priberam ale teraz si ho dam pred tym umelym na 3 mesiace a potom uz len kyselinu listovu

kkamca
29. kvě 2009

Leni to jám i od přírody nadváhu..ale jako abych přibírala dál to se mi taky nechce..Mám i nakázáno hubnout,ale nemám vůli to držet--diety.A navíc špatná zkušenost..

kkamca
29. kvě 2009

wolfskinka:já se nevážila radši..už asi 2 roky 🙂

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kami, my teda máme spermio OK a když jsme na něm byli, tak nám dr. řekl, že se chlapům dává zinek. Tak teda nevím, co vlastně chlapům pomáhá 😒
Jinak na diety taky nejsem, už jsem to sice zkusila, ale samozřejmě jsem pak nabrala ještě víc, takže se snažím moc se nepřecpávat a držet si tak nějak stejnou váhu.

Wolfi, viď, je to hrůza, jak se po tom všem přibírá, mě to pěkně štve, člověk aby kradl, když si musí kupovat nové věci 😠