Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
29. kvě 2009

já už jsem po jídle.. 😀

dasa.77
29. kvě 2009

jdu se na neco mrknout,zatim cau

dasa.77
29. kvě 2009

tak jsem zpatky a tady nikdo.

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

zakladatelka je zde, vyhnal mě pan domácí 😀

dášo, co jsi měla dobrého?

kami, neboj, brzy se miminka dočkáš.

holky, drahoušek si tu potřebuje něco dělat, tak musím jít. a nevím, jestli se sem dnes ještě dostanu, tak pro jistotu přeju hezkou dobrou a zítra se tu určo ukažte. paaaaaa 🙂

dasa.77
29. kvě 2009

hmmmmmmmmmm,tak tedy ahoj a dobrou

kkamca
29. kvě 2009

Leni ahoj a taky dobrou..

kkamca
29. kvě 2009

dasa77:tobě taky ahoj a dobrou

michamicha
29. kvě 2009

ahojky, tak to je asi opravdu mrška, pořád mě bolí břicho ☹ no ale zase začnu dřív s clostíkem 😀

papus
29. kvě 2009

Leni krásnou dobrou noc 😵

kkamca
30. kvě 2009

Dobré ráno všem..

kkamca
30. kvě 2009

Tady nikdo není.tak přijdu dýl.. 😀

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Krásné ráno zlatíčka 😵
Kami, ty jsi teda ranní ptáče, já se v tomhle počasí musela hodně přesvědčovat, abych vstala.

Micha, tak přece jen mrška? Ach jo, tak teda ať už se rozjede a začneš opět se stimulkou 😉

Šárko, co u vás, fakt vám ta čůza malého nepůjčila?

Dášo, co ty, doufám, že už neděláš ovu testy. Určo jste minulý týden zadělali a do týdny objevíš // 🙂

michamicha
30. kvě 2009

ahoj leni, tak asi ne, ono to dneska přestalo, špinila jsem jen 2 dny a bolelo mě břicho jako při mrše, ale teď už mě zase nebolí 😕 tohle nesnášim, když nevim co se děje 😠

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Ahoj Micha, úplně ti rozumím, taky mě štve, když mě bolí břicho a špiním a nevím, co to má znamenat. Kdy nečekáš mršku?

vendy05
30. kvě 2009

Krásnou sobotu clostilku, tak chci nahlásit nové těhulky 😵

michamicha
30. kvě 2009

leni, příští týden, ale spíš jí čekám než nečekám 😅

michamicha
30. kvě 2009

teda chtěla jsem napsat příští víkend 🙂

papus
30. kvě 2009

krásné sobotní odpoledne clostilky 🙂

ahoj Leni dostala jsem se sem až teď a to jen na skok dopo jsme vařila a pak jsme jeli ještě koupit světla do kadeř najedli jsme se a půjdem to tam přidělat a natřít dveře topení a mříže 😉 nedala ho normálně ho máme od pátku od 17h je to pěkná mrcha 😠 co vyvádíš ty?

michamicha
30. kvě 2009

holky já jsem na nervy, manžel s malym šli ven, manža se mě ptal v kolik bude oběd, tak jsem mu řekla ať jsou nejdýl v jednu doma, protože odpo chceme jít do kina, který začíná od 3
a oni pořád ještě nepřišli a manža mi ani nezvedá mobil 😖

papus
30. kvě 2009

ahoj Micha nevíš kam šli?hlavně klid určitě dorazí

kkamca
30. kvě 2009

ahoj..Leni ranní ptáče?Vstávávala jsem i daleko dřív..o víkendu,když byl Vilémek mimísek..Holky vy se tady v tom vyznáte..měří se BZ i při mršce? 😒 Sem to nějak nenašla nikde

kkamca
30. kvě 2009

jéé tady zas nikdo neni ,tak snad později.. 😖

amisa
30. kvě 2009

Ahojte dievcata co nove?
michamicha..no to vies chlapy a dochvilnost 🙂 este bude na teba zle ze hisacis...ach ach..co s nimi

kkamca
30. kvě 2009

amisa:ahoj..za jak dlouho si po clostíku otěhotněla?nebo to nebylo po něm? 😎

dasa.77
30. kvě 2009

ahoj amisko,cauky micho,nazdar papus,cus kkamco.

kkamca
30. kvě 2009

dasa.77 ahoj

dasa.77
30. kvě 2009

ahoj vendy,bohuzel,nehlasime nove tehulky.

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Zdar ženy, tak jsem opět zde. Jsem si po obědě na chvíli lehla a najednou jsou čtyři hodiny pryč. A to jsem měla v plánu, jak všude uklidím a vyžehlím.

Micha, co ti tvoji chlapi, doufám, že se v pořádku vrátili 🙂 A mršku určitě nedostaneš, já myslím, že ty bolesti a špinění budou souviset se zavrtáváním mimíska 🙂

Vendy, ahojky, bohužel žádné nové těhulky, nějak se nám teď nedaří ☹

Šárko, vy teda dneska řádíte, ale zase to budeš mít v kadeřnictví hezké. Abych ještě nezačala dojíždět ke kadeřnici do Prahy 😉

Kamčo, já jsem si při mrše teplotu neměřila, ale některé holky jí měří. Při mrše jsem byla ráda, že ráno vstanu, letím na wc, do sprchy a na měření a ještě hlídání, abych neudělala někde nějakou nehodu jsem neměla čas. Nejdůležitější jsou teploty uprostřed cykly, z nich se dá vysledovat ovulka. Takže stačí, když budeš měřit až po skončení mrchy.

Amisa, ahoj 🙂 U nás asi nic nového. A co ty, kdy půjdeš na UTZ a kdy uvidíme tvé miminko na fotečce?

kkamca
30. kvě 2009

Leničko,zlatíčko si mi udělala radost že při mršce se nemusí měřit..taky bych se obávala nehod atp.. 😀

dasa.77
30. kvě 2009

a nazdarek Leni.Vim ze tu nejsi,ale az prijdes,tak si tu odpoved najdes.

Neboj se,uz netestim s Ovu testama,ja se ted chystam na ty spravne.....tehu testiky 😀

Ve stredu nebo ve ctvrtek se budu koukat na me vysnene // 😉