Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
30. kvě 2009

Leni uvidim příště..jestli mi clostík ovšem dr napíše..ted mám na 2 cykly duphaston

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Dášenko, dělala jsem bílou polévku a palačinky s tvarohem a marmeládou. Pěkně jsem se přejedla a pak jsem právě vytuhla na gauči. A co bylo u vás dobrého?

vendy05
30. kvě 2009

Dasi no nevím čím to bylo, ale měla jsem ho 3x a pokaždé děsný a to mi ho pokaždé píchal někdo jiný a uvolněný svaly jsem měla, to jsem si dávala majzla, to vím jak to potom bolí.... no mě na to doktorka řekla že to je normální, že se to stát může, že to je tim množstvím té "tekutiny" která se vpichuje 😒
Leni no mně to normálně šlo, ale teď to prostě zaboha nemůžu otevřít, vždy mě to hodí chybu

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Kamčo a duphaston ti napsal na růst sliznice nebo proč?

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Holky, já se injekcí hrozně bojím. Stačí, když mi berou krev, už den předem je mi z toho špatně ☹

Vendy, zkoušela jsem otevřít poštu a jde mi to, tak snad se to zberchá i tobě 😉

dasa.77
30. kvě 2009

zase ten gulas,jako vcera 😅
mnam,palacinky,ty jsme dlouho nemeli.Ja je teda skoro vubec nejim,nacucham se te vune,jak se smazi a pak uz na ne vetsinou nemam chut.Snim jednu a konec.Ale zrovna ted bych si je dala.Tak samo nemusim rajcata.Ale kdyz si je predstavim na chlebe s maslem,takova ty masita bez te stavy,na tenoucko nakrajena,nepohrdla bych.

kkamca
30. kvě 2009

Dašo v pohodě..já to jen chtěla tak nějak zjistit jestli je to naprosto stejné??Jestli tě to bolelo jak čert po laparce,protože mě jo a ještě mi bylo zle z narkozy 3 dny.Je pravda že dělaj nějaký profuky při laparce--nevíš?A prej to pak bolí po probuzení..

dasa.77
30. kvě 2009

kami,neboj se a normalne si o ten clostik rekni.Pokud si brala jen jednu tabletku,tak ti to nemuze uskodit.Ja to mam s doktorem na domluve.Kdyz ja chci,napise mi ho.Pokud nechci,mam pauzu.

kkamca
30. kvě 2009

Leni ono to má prý víc funkcí..ale mě hlavně na pravidelnou mršku--

vendy05
30. kvě 2009

Leni no uvidím, snad se to rozchodí.... asi prostě stávkuje.... no já taky moc jako injekční stříkačky nerada, ale jako v těhu už jsem byla opíchaná 3 x 😝 fuj fuj

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Dášo, mě kdyby zbylo jídlo, tak taky nevařím 😉 A jsme na tom stejně, tak když nějaké jídlo vařím, tak mě pak na něj většinou přejde chuť. No ale dneska nějak to byla výjimka a cpala jsem se, jako bych byla týden hlady 😀
Ty jo a rajčátka nebo třeba i ředkvičky na chlebíčku s máslem, posolená, no to bych si taky dala 😝

kkamca
30. kvě 2009

Dášo já ho brala 2 krát denně..na zkoušku co to udělá víš.Já dojíždím 100 km za lékařem,a on je takovej že na nic nespěchá tak prej pozvolna.Kdybych na něj netlačila tak ani ten clostík nenapíše 😒

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Kami, to si právě myslím, je to něco jako utrogestan - po vysazení by mrška měla dorazit do týdne

Vendy, asi to zase nějak blbne, mě se teď znovu celkově koník načítá hrozně dlouho. Jiné stránky jsou v pohodě, ale koník je asi nějaký přetížený ☹

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Kamčo, tak napiš do interní pošty prdečkovi, ona psala v diskuzi mám/nemám léky, že má clostík 😉

vendy05
30. kvě 2009

Leničko tak přijeď já tu mám 4 svazečky ředkviček, ale cestou kup někde ten chleba 😀 pečivo doveze mužíček večer 😅

kkamca
30. kvě 2009

Lenčo píší že to je na neplodnost,na upravení mršky,na jakousi ochranu před potratem a jiné věci..No já sem zvědavá kdy přijde ,čekám ji ještě za dlouho.. Taky mi to jde pomalu otvírat asi přetížený..joo moc lidišek

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Vendy, chlebíček mám svůj, jsem ho ráno pekla, tak sedám do auta a jedu a uděláme si piknik 😀

kkamca
30. kvě 2009

a jakej že má přesně login..prdeček..takhle?

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Kamčo, ty clostík teď zrovna dlabeš nebo už jsi skončila? Kolikátý den cyklu jsi dneska?

kkamca
30. kvě 2009

Leni by mě zajímalo jestli jsme se trefily..ty jo to bude dlouhá doba do mršky..to bude stresů a nervíků 😀

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Kami, tady je odkaz na tu diskuzi https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

U její zprávy klikneš na tu prostřední ikonku - obálka se šipkou a rovnou se ti otevře pošta a můžeš jí napsat.

Anebo v interní poště dáš napsat novou zprávu a její login je prdecek (bez háčku)

vendy05
30. kvě 2009

Leni tak to bude luxusní teda, domácí chlebíček 😵 😵

dasa.77
30. kvě 2009

O profucich jsem slysela.Pry to hrozne boli a delaji se snad i bez narkozy.Pri laparce nevim,je to mozne,me nic takoveho nedelali.Jestli nemyslis chemoportubaci.To ti nafouknou bricho plynem,aby meli pri laparo vice mista,a napusti ti vrchem do vejcovodu transparentni latku,musi protect dole,takze jsi na takove specialni koze a koukaji i spodkem.Zaroven ti provedou hysteroskopii.Ci jak se to pise.Po narkoze mi bylo taky hrozne zle,ale nekomu pry neni? A jestli to po probuzeni bolelo? Jasan,ale mela jsem oblbovaky.Druhy den me bolelo i pod zebrama a pichalo pod lopatkou.To je tlacenim branice,jeste mas v sobe zbytky plynu a dalsi se tvori,nez zacnou znovu pracovat streva.

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Kamčo, to víš, že jste se trefili, určitě nesexíkujete jen 1x týdně, takže buď v pohodě a nervíky si zbytečně nedělej, to právě mimísek nepotřebuje 😉

kkamca
30. kvě 2009

Už jsem dopapala..clostík jsem měla od 18.5 do 22.5. DUPHASTON JSEM ZAČLA BRÁT 26.5 A mám ho brát do 4.6.a dneska jsem 18 DC

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Vendy, já domácí chlebík peču tak 4x do roka, když nám na něj přijde chuť. Teď jsem dělala nějakej z podmáslí a je moc dobroučkej.
Až si někdy dáme ten srazík, tak určo upeču další 😵

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Dášo, o těch profukách mi dr. říkala, to je to HSG a dělá se to zaživa. Jedna známá na tom byla a říkala, že už nikdy, že to byla šílená bolest a to měla všechno průchodné. Takže lepší je rovnou laparka a když tam něco najdou, tak to hned odstraní 😉

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Kamčo, takže někdy na konci příštího týdne už se možná uvidí, jak to dopadlo 😉

dasa.77
30. kvě 2009

Ja taky nesnasim odbery krve.Me pichaji vzdy tak na paty pokus,nekdy zdarne,nekdy je to srazenina a tak je jim to na prd.
Pro vsechny holky,co na laparoskopii teprve pujdou................nebojte se,nic to neni.Ja jsem na bolest zvykla,cekala jsem to horsi.A kdyby mi nebylo zle po narkoze,mohla bych rict,ze se mi v te nemocnici i libilo. 😉

kkamca
30. kvě 2009

Leni té sem psala a odepsala mi že sem se asi spletla.. 😕 škoda že sem to smázla bych to přeposlala