Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
31. kvě 2009

michamicha........ahoj.Nevarim nic,kazdemu podle zasluh 😉

dasa.77
31. kvě 2009

micha.kecam,jatra a ryzi,ale jeste jsem nezacala.Neco me tu stale drzi.

dasa.77
31. kvě 2009

holky,dobre se mi tu klabosi,ale ja musim jit fakt neco delat.Budu tady kolem 3.papa

kkamca
31. kvě 2009

jdu se napápnout a pak zas přijdu.. 😀

kkamca
31. kvě 2009

Kde jste všecky??? 😀

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Tak už jsme doma, po obědě jsme vyrazili na tom kole a samozřejmě jsme pěkně zmokli, takže jsem taková zmoklá slepička 😀

Kamčo, už se ti ozval Prdeček? Psala mi, že clostík stále má 😉

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Ty jo, tak koukám, že jsme tady všechno podobného věku a ještě používáme stejnou značku aviváže 😅 Jsme to teda opičky 😀

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

A vidím novou tvář, vítám tě Aleninininko 🙂 A dokonce jsi z Jižních Čech 🙂 Teda holky, až my si dáme jednou ten srazík clostilek, to jsem zvědavá, kde ho spácháme 😀

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Dášo, jak jsi psala, kde bydlím - tak balkóny máme dva, ale nejsou průchozí. Ta fotka je z dovolené, to jsem se zrovna válela na balkóně a po mě koťátka, jsem totiž na kočky "ujetá" a tam jich bylo spoustu a pěkně ochočené 😉

kkamca
31. kvě 2009

Leni psala mi..ale jen že ho má a nic víc,tak jsem jí napsala at se ozve ..jak bych si to převzala atd..a nic..tak nevim ☹

kkamca
31. kvě 2009

Doufám že sem nenapsla nic blbě.. 😒

ma.ja
31. kvě 2009

hezký večer clostilky 🙂
jsem pěkně přepapaná, nechtěla jsem k večeři svíčkovou, udělala jsem si jen těstovinový salát, ale sežrala jsem celou mísu, i to co jsem si chtěla vzít zítra do práce k obědu ☹

kkamca
31. kvě 2009

ma.ja ahoj..já se taky chystám se nacpat..Jakej děláš těstovinovej salátek:?

ma.ja
31. kvě 2009

ahoj kami, to záleží na tom, co je v ledničce za zbytky. Dneska jsem do těstovin nastouhala okurku, přidala rajče a pátek, oliv.olej, hořčici a sůl a mňam.
Co máš ty dobrého?
Už jsme zase u jídla 😀

kkamca
31. kvě 2009

ma.ja ---já nezdravě-kus lovečáku rohlík a rajče..jo a ten pátek co to je?? 😀 v receptu na salát..

ma.ja
31. kvě 2009

to jsem ale trubka 😀 PÁREK 😀

kkamca
31. kvě 2009

majo mě to pak došlo..t je hned vedle r 😀 A jak vy se dlouho snažíte o mimi?

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Kami, ona se ti určitě ozve. Napiš jí, jestli by ti to poslala poštou a že to zaplatíš předem na účet nebo na dobírku 😉

Ahoj Marcelko, koukám, že nejsem sama, kdo se přepapal. Já dělala špagety, Milda měl na ně chuť, no a samozřejmě jsem neodolala a futrovala to do sebe jako o život a teď je mi pěkně těžko 😠 😝

Tak holky, jdu do sprchy a ulehnu k TV, nebo spíš tam usnu s tím přecpaným bachorem 😀

Mějte krásný večer a zítra zase tady paaaaaa 🙂

ma.ja
31. kvě 2009

ahoj Leničko, tak jestli nám není líp, když chodíme do práce a nemáme čas se najíst 😀 já vím, není 😀
taky se těším na telku na "Román pro ženy", ale ještě u toho musím povlíknout pelíšek, abychom se měli kam jít tulit 🙂
kami my se snažíme 10.měsíc a už mě to nebaví. I když tenhle měsíc mám pocit, že jsem víc v klidu. Neberu clostil, nechodím na UTZ....

halooooo
31. kvě 2009

Ahoj, tak dnes jsem si vzala poslední clostík z druhého cyklu, ve ČT se chystán na další folikulometrii a doufám, že s lepším výsledkem než ty předchozí. První cyklus jsem snášela podstatně hůř, návaly, nemohla jsem spát a teď? Zatím nic nepociťuji, tak doufám, že to tak zůstane. Je pravda, že jsem si tento měsíc nevzala Duphaston a čekala až ta mrcha(MS) přijde a taky že jo. Po 40 dnech tu byla jako na koni. Přeji všem mnoho štěstí ve snažení 🙂

kkamca
31. kvě 2009

Leni nooo něco takovýho sem psala a nic..tak uvidim..

Já tady ještě chvíly budu a pak taky hají..a tuli tuli..

Krásný večer a zítra

ma.ja
31. kvě 2009

ahoj halooooooo, držím palce, já měla při 1.cyklu s clostilem 1 folík, 2.cyklus 4 🙂 byla jsem pěkně protivná a pěkně jsem přibrala 😠

ma.ja
31. kvě 2009

taky jdu, koukám, že se zase budem opičit, ale to je správný 😀
takže krásnou dobrou a PLODNOU noc 😀

kkamca
31. kvě 2009

Ma.jo my 3 roky..děs běs taky mě to jeden čas nebavilo,tak jsme TO hodně omezily a minulý měsíc jsem se zas do toho opřela a požádala dr aspon o clostík..tak mi dal jen na 1 cyklus..Sem zvědavá co to semnou udělá + duphaston.. 😒

kkamca
31. kvě 2009

halooooo taky hodně štěstí ve snažení... 😉

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Marcelko, to mi povídej, mě to taky štve, jak je víkend, tak se jen cpu. V práci na to není čas a je to lepší. Dneska když jsem si oblékla tepláky, tak mě normálně tlačily v pase, jak jsem se přejedla, fuj hrůza, musím s tím začít něco dělat.

Kami, u nás taky bude Román pro ženy a pak tulení - teda jestli nevytuhnu s tím přecpaným břichem 😀

Halooooo, ahojky, na čtvrtek držím palečky, ať máš pěkné folíky a hlavně ať se brzy dostaví vytoužený výsledek 🙂

Holky, všem nám to moc přeju, ať už jsme těhulky a nemusíme na žádné operace a jíst hormony 🙂

Tak pa kočenky, opatrujte se a zítra zase přijďte 🙂

dasa.77
31. kvě 2009

ahoj holky,tak jsem nakoukla,co jste tady napachaly za tech par hodin,co jsem tady nebyla.Celkem nic moc,jde videt,ze umite poslouchat,to abych nemuselo moc docitat.Ja jdu taky na telku.

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Dášo, to víš, nemůžeme to přehánět jako jinde a popsat za půl hodiny 10 stránek, to by nás nikdo nedočítal 😀 😉

A jdu už taky nebo fakt 3/4 dne strávím i compu a to teda nejde.

Dobrou a plodnou noc 🙂

amisa
31. kvě 2009

ahoj baby co nove?

dasa si sa pytala ako som to pocitovala .no v podbrusku am furt bolelo na jendom mieste a strieadavo aj vajecniky...to bolo tyzden pred planovanou MS..a potom v den planovanej MS mi prislo zle..ale to uz mi bolo nejak nesustredene divne..par dni pred tim a sup pozitivny testik.. no a teraz mi neozstava nic ine len dufat ze vydrzi embrio aspon do vianoc..

kkamca 🙂 dakujem za pochvalu ..a na otazku ako dlho smes a snazili...no od oktobra som vysadila anitkoncepsiu po 9 rokoch a v decembri som skoncila s jednou hnusnou cystou v nemocnici...moj gyn kukal na to ze asi nieco nieje OK a potom kalsicky ritual folikulometria odbery krvy..vyvolavacka... a clostilbegyt

lenka dobou noc 🙂 a povol snurku an teplakoch 🙂

baby mam pocit ze vsetky s clostilom sme boli alebo stale sme blizko k nifomankam .. plodnu noc 🙂 Vam vsetkim

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Amisa, to jsi velmi dobře napsala o těch nymfomankách 😀

Dokoukáme Román a jdeme plodit 😝