Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
2. čer 2009

kkamca lenze ja kazdy den ... zachvilu idem domov sa trosku rpespat a idem vyrabat mimino .. ked uz mam tu ovulku tak ju treba vyuzit

kkamca
2. čer 2009

Leni tak právě proto sem ho sháněla..a sem ráda že to šlo extra rychle..I když doufám že ho třeba ani nevyužiju..ale co kdyby..sichr musí být 😉

kkamca
2. čer 2009

wolfi..já ani nevim jestli mám po ovulce nebo před kdoví..mrcha chodí nepravidelně tak se to hůř počítá 😕

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Ještěrko, jsi ještě mladice, mě je 34 pryč, chlapa pro život jsem poznala až ve 25 a samozřejmě jsme hned dítě nechtěli, snažíme se od mých 32 a nejde to. Jako všechno, co člověk chce a najust to nejde.
A vím, jak se těžko řekne "nemysli na to". I doktorka mi říká, že u mě je to především psychický problém, ale je to těžké na to nemyslet, to prostě nejde. Jo a já taky vím moc dobře, kolikátý DC jsem, ale datum ze mě nikdo nedostane, to musím lovit v kalendáři 😀
Průchodnost vejcovodů ti dělali laparkou nebo pomocí HSG? A jaké to bylo?

No kočky, jsme tu prostě všechny stejně postižené a je super, že si o tom a i o dalších věcech můžeme povídat 😵

kkamca
2. čer 2009

leni ten pytlik na to kuře mám koupený snad česnek a bylinky nebo co..jsem zvědavá jaké to bude 😎

wolfskinka
2. čer 2009

kkamca ja nepocitam ... ja mam pred ovulkou bolesti a krce v bruchu a zrazu pride uvolnenie a cela ta bolest sa strati a vtedy mam ovulku, mam to odsledovane aj u doktora na utz .... podla toho to viem

kkamca
2. čer 2009

Wolfi..no tak to máš dobrý..já měla křeče asi před 3-4 dny ale jako hrom ---ale dle výpočtů by to ovulka neměla být..při mém 35 denním cyklu cca 😒

jesterka007
2. čer 2009

Jsem ráda, že tu jste 😉 Můžu všechny ty věci kolem vyprávět kamarádkám, jenže to nechápou, když se jim to podařilo max do tří měsíců.....

lenka_bohousek.... delali mi HSG (minulý cyklus).. no, úplně příjemný to nebylo, ale dalo se to vydržet. Gynekolog mi tvrdil, že když to profouknou, tak je pak rok větší šance na oplodnění, tak nevím... A ve 37 mladice? No, nějak si tak poslední dobou nepřipadám 😀

papus
2. čer 2009

zdravím tě Ještěrko a vítám tě mezi náma 🙂

Leni to už mám vyzkoušené to kuře v pytlíku je to mnamka ted jsem si vymyslela něco sama tak už se to peče 😉

papus
2. čer 2009

Leni já jsem myslela,že jsi mladší než já 😉

ladybugie
2. čer 2009

Ahojky holky,
dovolíte, abych se k vám přidala? Beru rvní měsíc Closti a Duphaston. Dle slov paní doktorky jsme se hledali, až jsme se našli. Nicméně se nevzdáváme a snažíme se 🙂 Našla jsem si o těch práškách něco na netu a není to ani dobrý ani špatný. Pomohli vám? Dík za radu

papus
2. čer 2009

ahoj ladybugie vítám tě mezi náma já měla clostík jen jeden měsíc s IUI a nepovedlo se,ale odbornice je na to Lenka určitě ti o tom poví víc 😉

ladybugie
2. čer 2009

dneska jsem byla u léčitele, ne že bych na to věřila, ale známá mě přemluvila, ať to zkusím. On kroutil těma svejma virgulema a pak říkal, že příčina je mechanická, že mám cvičit dle Mojžíšové. Tak nevím. Je to nějak moc informací najednou. 😉

papus
2. čer 2009

já nevím já bych k léčiteli nešla,ale to je na každém jak tomu věří či ne 😉

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Šárko, ty mi teda lichotíš, díky 🙂

Vítám ladybugie 🙂

A zase jdu, dělám to jídlo, tak ať se mi to nepřipálí 😉

michamicha
2. čer 2009

leni, já ti nevim jestli se cítim těhu, když si vzpomenu minulý týden jak strašně mě bolel podbřišek jako při mrše a to dvoudenní špinění...točila se mi hlava, bylo mi blivno... no a teď je mi cca tak 3 dny blivno, mršku čekám-nečekám ve čtvrtek plusmínus 2 dny...chodim každou chvíli učůrávat a jsem příšerně unavená a nevím z čeho...nejradši bych udělala testík, ale bojim se že na něm nic nebude....musel by se totiž stát zázrak anebo se dr. spletl a tu ovu u mě neodhadl...no prostě nevim...je to divný...

ale ve čtvrtek ráno test udělám, manža jede zítra na školení a bude tam nocovat, přijede až v pátek odpoledne, tak mě aspoň neuvidí jak bulim nad / čárkou 😉 no a kdyby tam čistě náhodou byly // čárky, tak pro něj budu mít překvápko 😉

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Micha, teda ty tvé pocity, to vypadá jako těhu. Moc ti přeju, aby se stal zázrak a našla jsi // a mělas pro manžu to nejkrásnější překvapení. A kdyby tam náhodou byla jen /, tak nám slib, že budeš brečet jenom maličko 😉

michamicha
2. čer 2009

no asi brečet nebudu, jsem s tim už dopředu smířená, že to kdyžtak vyjde s tou vyšší dávkou clostíku 😀

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

taky už nebrečím, stejně to nepomůže 😉 sice to bolí, ale nezblázníme se kvůli tomu. no a jak píšeš, více clostíku = vyšší šance 🙂

papus
2. čer 2009

Leni tak já už finišuju ještě jsem poslala Pepu pro rýžu a je to hotovo ještě pověsím prádlo 😉

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Šárko, zrovna smývám nádobí a musím uklidit v pokojíku, Milda si tu něco dělal, roztahal, co se dalo a už jsem ho musela sprdnout, že dělá větší bordel než malý dítě 😀
U nás je najednou všude úplně černo, tak to zase přijde slejvák 😠

prdecek
2. čer 2009

halo halo, jak se máte? 🙂

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Ahoj Prdečku, zrovna jsem se ti dívala do albíčka na bříško 😵

A máš novou fotečku v pase, sekne ti to 😉

prdecek
2. čer 2009

díky, sem si říkala, že už bych jí mohla změnit. tak fotka je cca dva měsíce stará.
No spíš je to špek než bříško, ale řekla jsem si že bych to mohla dokumentovat 😀

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

máš o stříhané vlasy, zdá se, že jsi měla dřív delší nebo ne?
a bříško určitě dokumentuj, bude to nádherná památka, až se budeš dívat, jak ti rostlo 😵

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

jeee, zase jsem psala jak tatar - samozřejmě ostříhané má být dohromady, ach jo a to je teprve úterý 😠

holky, comp obsadí Milda a tak už se sem těžko dostanu, tak se raději loučím a zítra v 8 jsem tu jako na koni 😀

kkamca
2. čer 2009

tak koukam že tu sem asi sama...

koxinka
2. čer 2009

Ahojte ludkovia,ja som tu nova na tejto teme lebo ma zaujala.Docitala som sa tu vela zaujimav.info.My s manzelom sa snazima o babo 4 rok, 2krat som potratila a pravidelne uzivam clostyl a mam aplik.pregnyl.tento mesiac som bola tiez nastavena a na USG som mala 3 velke folikuly a dostatoc velku sliznicu tak som si myslela ze sa to snad teraz podari ale napodarilo sa.
Rolbila som si 10DC testik a nic tak som si dala odobrat krv na HCG a nic ale teraz mi narastli prsia hadam aj o cilso su bolestive,stale musim chodit na WC a mam take svetlo hnede spinenie a som stale unavena.Menzas som mala dostat vcera ale este furt nic ani dneska.Tak sa Vas pytam co si o tom myslite.PORADTE MI. 😵 😵 😵

michamicha
2. čer 2009

koxi, tak počkej tak 3 dny a jestli se mrška nerozjede, tak udělej další testík, to už by tam určitě něco mělo být vidět 😉

kkamca
2. čer 2009

koxinka..tak stím já ti neporadím..ale na wc chodim taky často a prsa se mi taky nalily..doktor řikal že to dělá clostík..Zeptej se holek budou vědět víc.Já sem začátečnice 😉