Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
8. čer 2009

Dobré ráno clostilky..
Koukám že je nás tady hodně v tomto týdnu co neočekává mrchu..Já dobrala v čtvrtek večer duphaston a zatim nic.Ale příznaky mám jasný..na mrchu.Teplota dnes 36.9.
Včera mi udělal na malou chvíli radost horoskop..prý mám být klidná čekají mě radostné zprávy o novém přírustku 😀 .Takže kdo jste vodnář a tak trochu věříte..tak si trošku vylepšete náladu,třeba to bude právě u vás.. 😎
No nic jdu snídat.Leni at to stou prací nepřeženeš..zadek už tě přešel bolest?
Dášo a jak u vás?

wolfskinka
8. čer 2009

no ja ju necakam az v polovici toho dalsieho tyzdna .... ale testovat budem v piatok, lebo ideme na tu chatu ... tak ak by to nahodou ukazalo tak by som tam uz nepila a ked to neukaze tak budem pit ale iba striedmo uvidime

kkamca no super .... ja som rak, tak na mna taky priaznivy horoskop neni

kkamca
8. čer 2009

Wolfi..já to měla naposled 13.5 tak mám taky ještě čas..ale řikal mi dr..že po tom duphastonu mi to přijde dřív než po 35 dnech 😀 Tak uvidim
Jinak já na horoskopy moc nedám,ale tak nějak včera večer mě napadlo mrknout..tak sem se musela zasmát,že zrovna já bych měla takový štěstí.. 😒 To spíš kolem mě se to rojí těhulema a já jen tupě poslouchám.. ☹

wolfskinka
8. čer 2009

kkamca drzim palce aby prislo az o 10 mesiacov

kkamca
8. čer 2009

Wolfi..tak bylo by to krásný co si budem nalhávat.. 😉

wolfskinka
8. čer 2009

kkamca no bolo veru bolo a dufam ze aj bude ... aj mnne by sa to uz mohlo podarit konecne

amisa
8. čer 2009

ahojte baby 🙂 vidim ze uz vas viac necaka v strede tyzdna mrchu 🙂 no som zvedava , drzim palceky

co sa jedna o hucania do chlapov.. ja som to zobrala odborne .. prisla s knizkou biologie cloveka.. a donutila ho sediat 20 min pri mne a pocuvat .. potom pochopil ze aj on sa musi dat vysetrit.. potom davat na neho pozor aby sa v inkriminovane dni nahodouuu nestrcil do teplej vane ako to lubi.. aby papal med a vitaminy a tak sme podporovali jeho pomalych plavcov (nech k tomu mojmu pomalemu vajicku doplavu)

KKamca a hororskopy 🙂 no obcas vyjdu 🙂

michamicha.. ja som brai len clostil bez nicoho

wolfskinka
8. čer 2009

amisa ja necakam az buduci tyzdne v stredu

kkamca
8. čer 2009

Wolfi..přeju to každýmu 😀 a zvlášt těm čekatelkám co se snaží fakt dlouuuuhooooo 😀

kkamca
8. čer 2009

amisko..já tomu nevěřim..horoskopům.Ale tak nějak mi to včera udělalo radost a zahřálo u srdce 😉

wolfskinka
8. čer 2009

kkamca ja viem ...

prdecek
8. čer 2009

ahojky clostilky 🙂

Leni já to měla přesně naopak než když vždycky mrcha došla. Před mrchou mě bolely prsa a břicho. A teď to bylo jiný, prsa nebolely, jen mě v nich šimralo, břicho nebolelo, jen mě občas někde píchlo a co bylo nový bylo i to že mě občas bolela hlava. Takže třeba ti to teď vyšlo když tě nic nebolí a tak ne??? věř tomu! 😵

jinak posílám bacílky: prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk 😵 😵 😵 😵 😵

Já jdu zítra na ultarazvuk a měla bych dostat těhu průkazku, tak pak dám večír do albumu 😵

wolfskinka
8. čer 2009

prdecek no tebe tam tie tyzdniky tiez pekne naskakuju .. uz ma 1/4 za sebou ...
no parada uz sa tesim na tehuknizocku ...

halooooo
8. čer 2009

Ahoj, tak jsem se sem dnes konečně dostala. Tak skoro po měsíci přemáhání jsem se dnes rozhodla jít podruhé k lékaři a doslala jsem Ambrosan a Fromilid Uno, teď ležím v postýlce a trpím. Nadávám si, proč jsem to nechala dojít takhle daleko, teď jsem už mohla být v fit, místo toho je to snad stále horší. Dr. na gyndě mě ve ČT vůbec nepotěšila, všechny folíky do 1cm, jen jeden 13DC měl 13 mm a to je sakra málo, takže mi to pro tento měsíc vzdáváme a snad příště. Jsem na neschopence a čerpám další síly....

alka8
8. čer 2009

Ahojte kocky, mozte mi poradit? Tiez som zacala brat clostyl, mala som na 11dc 3 folikuly 20mm a jeden 17mm. Pychla mi pregnyl a od toho dna mam uz 4 dni v kuse pozitivny ovulacny test( asi koli pregnylu) , tak vobec neviem, kedy ta ovulacia prebehla, a ci vobec....mozu sa vajicka uvolnovat aj postupne?

wolfskinka
8. čer 2009

alka mozu sa uvolnovat aj postupne ... nemusis sa bat ...

alka8
8. čer 2009

dakujem wolfiskinka..som zvedava...len ma uz nebavi sexovat..uz ma boli🙂))))

wolfskinka
8. čer 2009

alka to poznam ....

kkamca
8. čer 2009

ty joooo dneska nějak mlčíte 😀

wolfskinka
8. čer 2009

kkamca nikde nikoho iba ja tu trcim zavesena od rana .... a este tu budem aj cosi cez 2 hodinky zavesena

kkamca
8. čer 2009

Wolfi si v práci?

wolfskinka
8. čer 2009

kkamca ano som

kkamca
8. čer 2009

Wolfi..tak to jo..Já sem nějaká rozlámaná,bolí mě záda a podbřišek..no duphaston jsem dobrala ve čtvrtek večer tak to ai už mrcha přijde dřív 😠

wolfskinka
8. čer 2009

to je z duphastonu ... a aka mrcha to si sa sekla ci co ved ta nepride

kkamca
8. čer 2009

Wolfinko kéž by to bylo jen z duphastonu.. 😀 ☹
Jakej ty máš vlastně příběh?Jak dlouho se snažíte a vůbec napiš něco o sobě at mám co číst 😀 🙂

wolfskinka
8. čer 2009

kkamca do IP

kkamca
8. čer 2009

letim do obchodu..pak hned mrknu 😉

wolfskinka
8. čer 2009

ok pozro aby si dobre pristala

michamicha
8. čer 2009

holky, ta moje mrcha si to zase rozmyslela a odešla asi k někomu jinýmu 😠 a já nevim co si o tom mám zase myslet 😝

papus
8. čer 2009

Krásný večer clostilky tak jsem se sem dostala až teď celý den jsme byla v práci 😒

Leni jak bylo na výletě včera?dneska mám poslední injekci jsem pěkně nafouklá a dostávala jsme křeče do břicha v práci no jsme zvědavá na zítřek 😒