Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
23. čer 2009

holky, koukám, že ty chlapi jsou pěkně naštvávací, to je hrozný 😠 no ale ať si trucujou, nevím, o co jim tím jde 😝

kkamca
23. čer 2009

to jo..mě taky posl dobou ten můj drtí.A ni nevim proč..mám ted nějaké nálady 😀

lenka_bohousek
autor
23. čer 2009

to vypadá, jako by ty hormony jedli oni a měli z nich špatný nálady 😀

kkamca
23. čer 2009

Holky používá tady někdo z vás bylinky?Třeba ten jeřáb ptačí nebo kontryhel,maliník. 😕 Jestli má někdo zkušenost dejte vědět..Jestli se to dá kombinovat s clostilem

lenka_bohousek
autor
23. čer 2009

tak kočky loučím se, jdu do sprchy a do hajan. Milda čučí na nějaká letadla, tak ani nevidím ordinaci. Tak jako dělám naštvanou a jdu si do postele číst.

Krásnou dobrou noc a pa zítra 🙂

mmmk
23. čer 2009

Micha, nepsala jsem ti o tom IP kdysi? Neni to nic strasnyho, hlavne to se mnou necvici jako ten clostil. Mam puregon pen - pero. Je to pohodicka, uz jsem se vytrenovala tak, ze ani kapicka krve neukapne 🙂 Delam to uz uplne automaticky, ale pripoustim, ze jsem se bala. Nasla jsem ale kamardku se stejnym problemem, ktera ma takto dve uzasny deticky a hodne me v tom podporuje.
Mrkni do diskuze PCO - clostil nezabral, co dal? - podivej se, kolik je tam ted tehuli a co se nektery holky natrapily, protoze jim clostil nezabiral a hnali je na IVF. A dosly do toho jen za male podpory hormonu 🙂

Kkamca, nemyslim, ze by mela nadvaha nebo podvaha nejaky vliv. Je fakt, ze holkam, co maji jeden z priznaku PCO - obezitu, se doporucuje zhubnout a tim snizit ostatni priznaky. Nezkouseli ti dat metformin (siofor)?

kkamca
23. čer 2009

Já taky pomalu jdu..koukat na čt2

kkamca
23. čer 2009

mmmk..nene nezkoušeli mi dát nic kromě clostilu--pouze na 1 cyklus.Po tolika letech snažení.Čeká mě případně laparka pokud z toho nic nebude do podzimu.To kdybych měla hubnout tak to mám co dělat na kolik let takových 60 kg cca..dolů.Abych byla tak k mé výšce,,no nic nebudu se zbytečně stresovat 😒

mmmk
23. čer 2009

Kamco, ale ten clostil prece nemusi zacit ucinkovat hned poprve? Proc ne aspon minilane 3 a s ruznyma davkama? 😕 Vykasli se na to a jdi nekam do CARu, jestli jeste nechodis. A jestli chodis, tak ho zmen 😉

kkamca
23. čer 2009

mmmk..no já si clostil sehnala na další cyklus na konovi.. 😀 Ale jelikož si ho ted ordinuju sama tak si dávám jen nižžší dávku 1 tabletu denně..sem včera dobrala.Ještě mám teda na 3.cyklus 5 tablet.A pak sem sehnala clomexal..pokud mi dojde.Už na něj pár dní čekám..
Do caru zatim nikam nechodim.ale chtěla bych asi k apolináři..ještě počkám aspon do září a pak se uvidí co dál 🙄 Jestli mudr nevymyslí něco pozitivního a nebo nebudu těhu..
Mě ani nedělal žádný vyšetření jak tady různě čtu..kromě mužika spermio ale mě nic.Že prej prvně laparo a dál by se vidělo..

michamicha
23. čer 2009

mmmk,už si vzpomínám 😉 no uvidíme, třeba to s 2x1 dopadne líp než minulý měsíc s 1x1

mmmk
23. čer 2009

Kamco, to vubec nema smysl si to ordinovat sama. Lepsi je to pod lekarskym dohledem a pekne s folikulometrii a pichnout pregnyl, aby folik praskl, kdyz uz naroste 🙂

Micha, to ti drzim pesti, at to dobre dopadne 😵

papus
23. čer 2009

Leni teď mě pěkně pobolívá a o kříži ani nemluvím a to jsem měla jen 3 dává mi to zabrat ☹ ležím a čučím na ordinaci......ten tvůj trucuje???krásnou dobrou noc...páááááá 😉

kkamca
23. čer 2009

MMMK..jo ten má ted dovču a další objednávky přijímá až po 15.7. 😀 No něco zkusit musim.Ted jsem na tom vašem témátku četla ,že když je 1 dítě přirozeně že ani do caru nemusím chodit že mi nepomůžou..nějaká lenka to tam píše.Mě teda překvapilo 😖
Doky mi nic píchat nechtěl když jsem tam byla..že byl jen 1 folík a vůbec že je čas..Prej to je jen zkouška jestli reaguju

kkamca
23. čer 2009

tak nikde nikdo já taky valím..do hajan

mmmk
23. čer 2009

To si nemyslim, ze by nepomohli. Kazdopadne jsi pro ne pacientka -> prachy 🙂 Po jednom diteti se toho muze zmenit az az. Kolik je tu holek, co s prvnim otehotnely, ani nevedely jak a pri druhem byly nekolikrat na IVF 🙄

kkamca
23. čer 2009

mmmk..já měla problém i u mrnouse..2 roky nic,pak to přišlo náhodně..ted už přes 3 roky a nic 😔

samson
23. čer 2009

zdravím

tak já poprvé po closiku - měla ovulku kolem 20DC, a můj milý pan doktor mně hned hnal na IVF tudlé 😝 😀 Přešla jsem jinám a poslali mě na laparku a dnes jsem první cyklus po laparce a dnes mám pozitivní LH test, včera jsem dostala pregnyl, protože mám krásné 2 folikuly - jen mám ovulku trochu později a to 17DC. Příště prý zvýší dávkování,kdyby to nevyšlo. Ale IVF na to je času dost

kkamca
23. čer 2009

pořád nevim co to je ta PCO

samson
23. čer 2009

kkamca - je to soubor více příznaků. Já mám třeba PCO, ale takové natradiční - mám sama ovulaci i mně chodi MS, nemám zvětšené vaječníky .Ale jinak jsu taková chlupatá a teď už to tak naštěstí moc není, ale mívala jsem problémy s pletí.

a jinak mrkni sem

http://www.zdrave.cz/magazin/nemoci-a-lecba-12/...

mmmk
23. čer 2009

Kkamca, je to syndrom polycystickych vajecniku, zadna tragedie a zadna nemoc 🙂 Priznaku je hodne - obezita, akne, nadmerne ochlupeni, zvysena hladina testosteronu v krvi, amenorhea pripadne oligorhea (chybejici nebo temer zadna ms), anovulace, cysty na vajecnikach atd. Rika se, ze pokud mas aspon 3 z techto vyjmenovanych, mas PCO. Pokud mas diagnostikovane PCO, muzes do CARu automaticky. 😉

Mimochodem postup "nezabral clostil, udelame IVF" je dost casty 🙄 A to je podle me spatne. Kolikrat holky otehotni pri cekani na stimulaci na IVF zcela spontanne 🙂 Nebo staci najit vhodnou stimulaci, dobre naladit davky a mit trochu trpelivosti 🙂

kkamca
23. čer 2009

to by na mě určité příznaky seděli..hlavně ta obezita,a nepravidelné cykly

prdecek
24. čer 2009

ahojky holky, jak se vede? co je nového? já jdu dneska na kontroulu, tak su zvědavá.

Leni prosím změň tu tabulku a dej mě pryč z těch těhulek, děkuji 🙂

wolfskinka
24. čer 2009

dobre ranko ... tak ako sa dnes mame ??

ja uz od 6.28 zarezavam a za pol hodiny odchadzam na to sedenie s psychologom ... som zvedava co si na nas vymysli ☹ snad to nejako prezijeme

kkamca
24. čer 2009

Dobré ráno..
Wolfi držím pěsti 😀

wolfskinka
24. čer 2009

kkamca dakujem odchadzam

vendulak
24. čer 2009

Ahojte holky, prosím vás mohla bych mít dotaz? 😉 Zvýšila se vám některé při průběhu braní clostilu, tedy ještě před možnou ovu teplota? Já mám před sebou ještě dva dny s clostíkem a dneska se mi teplota zvedla. Normálně měřím teploty po pété ráno a jsou na začátku cyklu 36,2 a ke konci 36,5 a 36,6. Teď mám první cyklus s clostilbegytem a měřím v 7 ráno a teplota 36,3 a najednou dneska 36,5, což by v dřívějším cyklu značilo už teplotu po ovu, tak sem z toho hrozně zmatená ☹ .
Taky mě napadá jestli na tom nemůžou mít vinu nervy nebo lehký otřes mozku, včera sem měla bouračku ☹ .
Moc vám předem děkuju za názory 😉 .

shaarka
24. čer 2009

dobre ranko 🙂

kkamca
24. čer 2009

sharkaa ahoj..k těm teplotám no babo rad..to já sama nevim já měla ted pár dnů 36.7 a dnes mi to padlo na 36.5 tak taky nevim vo co go..a to sem teprve 12 DC.tY JO ABYCH TAK NĚCO NEPROJELA

shaarka
24. čer 2009

😀 kamci. to je des, ked sa to neda predpovedat, ze?
keby som mala ovulku pravidelne, tak kaslem na meranie, sexujem, kedy sa mi chce, ale takto... 😀 😀 😀
ale tento cyklus je to uplne ok, celkom nahodou to vyslo tak, ze MM o nicom nevie a ja som iniciovala akurat sex v piatok rano 😝 ale aj tak to vyzeralo velmi prirodzene, lebo som sa zobudila uz o piatej 😀 a nemohla spat 😀

ked ti tak klesla teplotka, tak je mozne, ze zajtra pekne vystupi... 😉 dnes si urobte romantiku 😉