Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
6. srp 2009

Jaspi taky sem brala diane 35--a později po synovi už jen yadine

wolfskinka
6. srp 2009

od nas chcu 700 euro, lebo to mal muz sluzobny notebook taky lepsi ... ale to je strasne vela a firma to nechce zaplatit alebo akosi nevieme ake stanovisko k tomu povie, tak musime cakat ci dostane novy alebo sa da do opravy .. tak len cakame a cakame ako sprosti

jane86
6. srp 2009

Já teda nikdy neměla nějaké velké problémy s pletí a teď beru clsotil a utroš a stále nic.....tak jsem ráda, holt jsme každá jiná 😖

wolfskinka
6. srp 2009

no to presne

marrsee
6. srp 2009

Mě ten clsotil taky nic nedělá, akorád jsem přibrala, ale to je asi i tím že mám řidičák a jezdím a míň už se pohybuju...a tyky možná víc papám 😀

wolfskinka
6. srp 2009

marsee mne clostil tiez nic nerobi .. ale zato calibrum babyplan mam pocit za kazda tabletka kilo navyse

marrsee
6. srp 2009

a to se bere také, když chceš otěhotnět? Ono toho je asi hodně kolem toho, hlavně aby něco pomohlo

jaspina
6. srp 2009

No já mám právě dojem, že za to asi spíš může utrogestan..

wolfskinka
6. srp 2009

ked chces otehotniet tak by si mala uzivat vitaminy ...bud kyselinu listovu alebo calibrum babyplan ... kde su vsetky potrebne vitaminy podporujuce tehotenstvo a zdravy vyvoj babetka, uziva sa do 12tt

marrsee
6. srp 2009

tak to jo no já mám kyselinu listovou a vit. E100 🙂 jo a ten kontryhelový čaj piju 2x denně... 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
6. srp 2009

no to staci .... ja uzivam bud tu listovku alebo babyplan, tento douzivam a potom uz len listovku po tej a tolko nepribera

marrsee
6. srp 2009

Aha tak to jo. No my tu dnes máme neteřinky a budou u nás až do zítra,

lenka_bohousek
autor
6. srp 2009

Ahoj holky, krasný večer, jdu vás po dlouhé době pozdravit a omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla a zase asi nebudu 😉
Jednak v práci toho mám tolik, že nemám vůbec čas dostat se na net a hlavně už jsem si od koníkování musela odpočinout, už se to nedalo psychicky zvládat číst o tom, že někdo další otěhotněl a já stále nic.
Jsem teď úplně bez léků, kila jdou dolů, za což jsem moooc ráda, nesleduju se, nevím ani, který den cyklu jsem a do září jsem si naordinovala odpočinek. Pak pojedeme na dovolenou a pokud si z ní nepřivezeme miminko, tak v říjnu laparka a pak už to určitě musí vyjít.

A jak vy se všechny máte, byly už jste na dovolených nebo se chystáte? A co clostík, pomáhá vám? Moc na vás každý den myslím a držím vám palečky a až bude více času, budu za vámi chodit častěji, i když už nejsem clostilka. Ale občas nakouknu, protože jste tu prima ženské 🙂

Tak se mějte krásně a zase někdy paaaaaaa 😵

kkamca
6. srp 2009

Leni no ahoj..
Jinak já taky jdu mějte se fajn a dobrou 🙂

ma.ja
6. srp 2009

aojte clostilky, ahoj Leni....už jsem si říkala, kde se touláš, dokonce jsem ti chtěla napsat sms...nějak se odsuvd vytratily moje známé tváře a je tu spousta nových 😉
Leni přeju krásnou dovolenou, my jdem zítra na IUI 🙂

dasa.77
6. srp 2009

ahojky,jsem tady snad po trech tydnech,ne li vic.U me neni nic noveho,od stredy mam dovcu,abych si trosicku odpocinula po tech 14ti dnech ,co jsem delala i za kolegyni.A v pondeli opet do prace.Pocasi mi jako na sfinu nevyslo,zitra by melo byt hezky,tak pojedeme na koupak do Frydlantu.V sobotu jsme pozvani k mamce na obed a jeste k veceru ke znamym na narozky.Ale tam ja nejdu.Nemusim nekoho,kdo tam urcite bude a neminim se pretvarovat.Navic mamka slavi taky narozky.Sice je mela uz pred 3 tydnama,ale byli na dovce,tak to jinak nevyslo.

Docitat vas nebudu,snad jen neco,opravdu nemam tolik casu.Ani nevim,kolik jste toho napovidaly.Ja se jen prihlasila,napsala par vet a pak az se kouknu,jaka ze je to vubec stranka. Tak zatim papa.Dnes uz jsem vyrizena.Tak cauky bud zitra,nebo az v sobotu vecer.

fomarik
6. srp 2009

Ahojte! ja sa sem tak votriem, a hned by som sa vás chcela niečo opýtať a veľmi pekne vás poprosiť o radu.
kedže sa snažíme otehotieť už dlhšiu dobu - 3 a pol roka a po vyše ročnom užívaní Dupahstonu sa to ešte nepodarilo, doky mi predpísal aj Clostilbegyt. Avšak problém je v tom, že k ovulácii nedochádzalo posledných 7 mesiacov...menzes mám po Duphastone pravidelný 28-29DC. Duphaston beriem od 16 DC a Clostil mám barť až na 5 deň menzesu. Avšak čítala som vo viacerých publikáciách, že práve Duphaston by sa mal brať až PO ovulácii...teda po Clostilbegyte!!!! M"žete mi prosím vás niektorá poradiť, ktorá užívate oboje lieky? Moj doky aj zabudol, že užívam a fungujem ako žena len s pomocou Duphastonu..musela som mu to pripomenúť.
DAKUJEM!

shaarka
6. srp 2009

fomarik,
mozes sa rozhodnut, ci budes cakat na ovulaciu alebo nie.
lekar ti pravdepodobne odporuci, aby si duphaston nasadila nezavisle na ovulacii prave ten 16.DC.
pokial ale nemas overene, ze ovulujes, je dost mozne, ze cyklus bude znova anovulacny.
kedze sa clostilbegyt berie viac cyklov po sebe, mozes vyskusat aj jeden aj druhy sposob. odporucam ale merat bazalnu teplotu, aby si vedela, ze ci bola ovulacia alebo nie - a aby si vedela, kedy nasadit D, pokial si teda vyberies, ze budes cakat na ovulku.
existuje aj par grafov bazalnej teploty, kde napriek tomu, ze zena brala D, doslo k oneskorenej ovulacii este pocas brania D, alebo dokonca po jeho vysadeni. avsak taketo pripady su skor raritou.

dasa.77
6. srp 2009

Tak jsem to docetla,to byla fuska.Mejte se krasne a dobrou noc.

jane86
7. srp 2009

Dobré ránko holky, je tady někdo?

jaspina
7. srp 2009

Dobré ránko! Já jsem tu.. Dnes jsem 1DC 😝 ale čekala jsem to.. I když člověk stejně malinko doufal,že ty folíky zatracené ještě nějak zázračně dorostly. Tak né no.. 😠

kkamca
7. srp 2009

Dobré ráno--
Dášo ahoj

wolfskinka
7. srp 2009

dobre ranko

lenka ahojki ....

fomarik a teba so tu tiez dlho nevidela

kkamca ahoj

kkamca
7. srp 2009

🙂 wolfi ahoj--
Tak mě pěkně pobolívá podbřišek..ty jo že by ten jeřáb nějak pokrátil cyklus? 😒 to jsem dnes 24.DC.a CYKLY MÍVÁM DLOUHÉ 35 dní

jaspi tak příště to třeba vyjde 🙂

jaspina
7. srp 2009

Kkami snad příště aspoň budou folíky, když už né mimís...

wolfskinka
7. srp 2009

kkamca vies co ma napadlo ked mavas 35 dnove cykly tak -15 dni, po ovulke by si mala dostat ... cize ak si mala 20.den cyklu ovulku, tak ta brucho moze boliet z toho ze sa embryjko uhniezduje casovo by to sedelo

kkamca
7. srp 2009

můj grafík wolfi..bez clostilu s jeřábem-

http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca

kkamca
7. srp 2009

wolfi ten druhý graf pod tím je clostilový

kkamca
7. srp 2009

WOLFI--jinak tím hnízděním si jistá nejsem..měla sem ovu dlee ff v sobotu a to jsme se nemilovali..bohužel..my měli sexík až v neděli 😒 Takže jsme to asi prošvihli.A ani v plodné dny co mi ukazalo FF nic nebylo..jsme nekomunikovali s přítou. 😠

fomarik
7. srp 2009

Dakujem Shaarka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wolfskinka.... no vieš, ja sa radšej držím od Koníka v rozumenej vzdialenosti, aby mi to neudrelo na mozog...teda už udrelo, preto mám radšej taký odstup. Už som nič iné nerobila, len sa sledovala, porovnávala, za každú cenu hľadala nejaké príznaky ( vždy som nejaké našla 😎 ) a každý mesiac to sklamanie... no to bolo na mna priveľa. Tak som si povedala, že to vypustím zb halvy, teda že obmedzím bláznenie sa za otehulkovaním. No, celkom sa mi darí. Mám nastavenú novú liečbu, aj manžel prešiel spermiogramom ( ktorý však nebol ukážkový 😠 ), ale nestrácam nádej.... zatiaľ. momentálne trpí depresiami moj manžel..... my si to tak striedame, raz to doľahne na mna, raz na neho. ked ide autom z roboity, počíta bocianov, kalkuluje výbavičku, kupuje ochranné kryty do zásuviek......... No, jeden by sa z toho zbláznil!!!