Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jane86
21. srp 2009

Dobré ránko. Stává se někomu, že při užívání utrogestanu začne špinit?

polesuvka
21. srp 2009

Ahoj holky moc se omlouvám že vám sem lezu, ale chtěla bych se vás zeptat.
Dneska beru poslední prášek Utrogestanu, za jak dlouho můžu očekávat ms, snažíme se o miminko.
Snad už ms nepříjde.
Všem děkuji za odpověď.
Jo utroges... jsem brala 10dní od 17DC do 27DC- dve denně

orchidejka
21. srp 2009

Ahoj holky, můžu se přidat?
Od ledna 09 nejím HA, nedostávala jsem MS, takže jsem chodila na agolutin (3 cykly po sobě jsem chodila pravidelně,tento měsíc jsem dostala agolutin + noefolin). Na UTZ 14DC mi dr. zjistil, že nic nevidí, takže neprobíhá OVU ☹, dnes jsem 4DC a od zítřka začínám jíst clostilbegyt...., 14DC jdu opět na UTZ... Můžu se vás zeptat, jaké byly začátky s clostíkem u vás? Co následovalo pak? A taky prosím o radu, co se při užívání clostíku může a co ne???

katustek
21. srp 2009

ahojky, dobré ránko prajem všetkým!

bettynka ja mám za sebou ešte len dva cykli no ten prvý som nemala žiadne bolesti brucha ani nič, ale tento druhý cyklus čo mám za sebou tak neuveritelné bolesti až pichanie ale veď čo my ženy neurobíme preto, aby sme mali dieťatko 😉 teraz som 21 deň cyklu tak len čakám, či červená príde alebo nie...
orchidejka ja som mala presne ten istý problém čo ty, brala som tri roky HAK a po vysadení mi nechodil menzes tak ako mal niekedy to bola až na 45 deň!!! Lekár mi tak isto pichal agolutin a po ňom nasledoval clostilbegyt že vraj tomu otehotneniu trošku pomôžeme no som zvedavá... 😖

fomarik
21. srp 2009

Ahojte! takže ani po Clostile žiadna ovulka a to som 12 DC! U dokyho som sa normálne zosypala. Ja už dalej nevládzem. Co si ešte budem musieť vytrpieť? Kde je spravodlivost?
Ja sa na všetko vykašlem. na Duphaston, na Clostil, na Koňa. ja na to nemám nervy. Kvapka nervov a trpezlivosti dnes pretiekla. Chce sa mi plakať!!! 😢

Vám prajem skoré // a zároven všetko dobré:

katustek
21. srp 2009

fomarik, netráp sa ono to raz určite príde... treba tomu veriť 😉
Ja viem, mne sa hovorí ale treba myslieť optimisticky mám tiež jednu kamošku ktorá chcela hrozne dieťatko a dlho sa im nedarilo a prišlo to vtedy keď to najmenej čakala, mali také smutné obdobie doma a po troch rokoch sa im práve vtedy zadarilo a keď chceli mať druhé, tak to bolo hádam na prvý šup 😀 Ja som napríklad presný opak tohoto príbehu 😒

kkamca
21. srp 2009

kAtustek:ahoj..
Taky se snažim o 2.,,mimi už hodně dlouho.. 😖
fomarik:seš na tom jak já s těmi pocity..

katustek
21. srp 2009

kkamca ako dlho sa snažíš otehotnieť? lebo ja deväť mesiacov a zatiaľ nič... už mi je to divné lebo prvé bábo sme si povedali že chceme, a o mesiac som už bola tehu.... 😅 ale to je asi psychikou aj stále nato myslím...
neviem to vypustiť z hlavy 😒

kkamca
21. srp 2009

katustek:u kluka jsme se snažily 2 roky než se to povedlo..
Ted už se snažíme 3 roky a 4.cyklus začínám..Takže doba.
Už mě to všetko s...... 😖

jane86
21. srp 2009

katustek,kkamca-holky ale ono je něco jiného snažit se o první mimčo než o druhé. Jednou se Vám to povedo tak se to zase povede.....hm?

mata1001
21. srp 2009

ahojte baby mam otazku...teraz mam zacat brat clostilbelgyt prvy krat.je jedno v ktoru hodinu si ho zoberiem?alebo je lepsie vecer ci rano?dakujemmmm

kkamca
21. srp 2009

jane86:ne to se mýlíš..Ty pocity jsou naprosto stejné u nezdaru..Mě to nežralo 1.rok ,ale ted když už to trvá přes 3 roky jsem značně nervozní a každej neúspěch opláču.. ☹

kkamca
21. srp 2009

mata1001:ahoj..já pokud sem brala 1 tabletu..tak jsem jí brala ráno..Někdo ale říká že lepší je to večer.. 🙂 Tak nevim.Mě to vyhovovalo ráno

kkamca
21. srp 2009

Holky pomalu se loučim..půjdu se umýt a dělat hajííí 😅

jane86
21. srp 2009

kkamca. Není to jednoduché ani v jednou případ. Ale ty alespoň jedno děťátko máš....

jane86
22. srp 2009

Ahojky. Holky od 17DC do 26 DC beru utrogestan teď jsem 22DC a včera jsem začala slabě špinit. Tak nevím jestli ho už mám vysadit, ale od 3 SC mám začít brát clostil tak nevím jak to májm teĎ udělat....poraďte????

kkamca
22. srp 2009

dobré ráno..
Tak dnes mám pohodu ,nevařim..mám ze včera.Akorát mě zklamalo počasí jsme chtěli jít opékat a jaksi to asi nevyjde. 😒

kkamca
22. srp 2009

jane86:asi bych ho normálně dobrala... 😉

jane86
22. srp 2009

Tak já to doberu a iüvidím. Jo pěkně prší, ale ono už to bylo třeba bylo strašné sucho.

katustek
22. srp 2009

Ahoj kočky, tak som tu zase aj dnes, v práci nuda tak šups na modrého koníka 🙂
Vonku je otrasné počasie, leje ako z kŕhly ale mne to vôbec nevadí, keď som zalezená v práci 😀
Inak čo nového, ako sa máme??? Dnes som si len tak zo zvedavosti ráno merala prvý krát v živote BT a bola 37,1 ???

kkamca
22. srp 2009

katustek:to je dost..to je jak poovulační teplota pokud nejso nemocná 🙂

katustek
22. srp 2009

nooo, chorá som neni a teraz som 22 DC no neviem.....hmmmm 😅 a velmi mi chutí papať neviem či má nato nejaký vplyv aj clostil, včera som večerala lokše o pol desiatej 😝

jane86
22. srp 2009

katustek: Nechci tě zklamat, ale clostil podporuje chuť k jídlu tak to může být z toho. Já od jeho užívání a od utrogestanu přibrala 4 KG

katustek
22. srp 2009

veru asi by som sa mala začať krotiť s tým jedením, aby som nebola ako slon o chvílu 😅
a ten ustrogestan je načo dobrý??? tiež na podporu ovu???

kkamca
22. srp 2009

katustek:to neva že si 22.dc..ti to bude držet až do mrchy..a třeba taky žádná nepřijde.. 😀
jídlo asi z clostilu kdoví..já mám taky občas takový stavy..to neřešim. 😅

kkamca
22. srp 2009

utrogestan:neni na ovu ani náhodou..

katustek
22. srp 2009

😀 neviem, ja sa moc v liekoch nevyznám našťastie som ešte v živote nijaké zdravotné problémy z gynek. hladiska nemala až teraz beriem ten clostil, tak zato tá hlúpa otázka, a len nech sa tá teplota drží a žiadna mrcha nepríde by som sa velmi tešila lebo ten môj malý šibal by si už zaslúžil mať aj súrodenca keby som vedela, že to bude takto dlho trvať, tak by som sa začala snažilkovať oveľa skôr 😉

kkamca
22. srp 2009

katustek:to si říkám taky kdybych začla se snažením dřív.. Mohl by Vilémek mít sourozence dávno,takhle už jsou 3 roky pryč a nikde nic. 😒 Pozdě bycha honit... 😉

kkamca
22. srp 2009

JÁ se pro dnešek loučím..počasí se snad umoudřilo tak jdem s partou snažilek a dětičkama na ty buřty..paaaa

katustek
22. srp 2009

kkamca: ja si myslím, že toto všetko je aj osud ked to má prísť, príde to možno nenastel ešte ten správny čas...
trošku fylozofie 😎 tvoj Vilémek ide od septembra do školy? keďže vidím, že má už 6-rôčov