Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
8. zář 2009

JANANA........JA DOSTAVAM PREGNYL TAKY U SVEHO GYNEKOLOGA,ALE ON JE DETASOVANYM PRACOVISTEM KLIN.UNICA,KTERA SE ZABYVA LECBOU NEPLODNOSTI.TAK MOZNA I PROTO.NEVIM.TED UZ FAKT ODCHAZIM

jaspina
8. zář 2009

Já teď začínám 3 měsíc s Clostilem. První nefungoval a ve druhém tam moje doktorka nebyla, tak jsem musela na folikulo. do nemocky a ta doktorka mi ho tam píchla. Jen se bavila se sestřičkou, že je potřeba recept - tak mi ho nechala napsat na gyndě v té nemocnici a já si ho jen vyzvedla v lékárně a oni mi ho píchly. A moje doktorka pak říkala, že to udělaly dobře, takže by mi ho asi taky dala..

pajass
8. zář 2009

Ahojte děcka, mám vysoký testosteron a prolaktin, jaká je léčba a jak je úspěšná??

janana
8. zář 2009

to já jsem měla taky a kromě Duphastonu mi doktorka nic nedala

mireag
8. zář 2009

pajass, na prolaktin baby urcite nieco beru... Tusim, ze by tu mala byt aj taka tema, lebo urcite som to
citala. 😉

jaspina
8. zář 2009

Já nevím, já mám jen málo Progesteronu. I když slovo "jen" asi není to pravé..

jane86
8. zář 2009

Ahojky, tady je zase mrtvo. Zítra hned ráno v 7 jdu na folikulometrii, tak mi prosím držte palece.....

bettynka222
8. zář 2009

ahoj jane, ja idem na sono az poobede, to uz budes vediet kao na tom si 🙂 tak potom napis ako si dopadla. a budem na teba mysliet, ale budem este v risi snov 😀

jaspina
9. zář 2009

Jé holky, tak to dejte vědět, jsem zvědavá 🙂 Ale budu vám hlavně moc držet palce.. Já jdu za týden.

jane86
9. zář 2009

Ahojky, takže dobré zprávy. Sliznice OK. A dva dominantní folikuly jeden má 3cm a druhý bohužel nevím. Injekci mi nepíchla a řekla, že za 10 dní mám přijít na kontrolu aby zjistila, jestli ovulace byla. Když by folikul nepraskl tak mi jí píchne příště. A tělo je prý nabuzené takže příští měsíc bez clostilu.

mireag
9. zář 2009

Dobre ranko, 😉
ja som dnes 10DC a idem na folikulometriu poobede. Minule mala moja sliznica 10dc 4mm 😅, tak dufam, ze sa uz nejako spamatala... Som zvedava, ci ten clostil nieco sposobil a budu pekne foliky, ale vkuseeeee ma boli podbrusko a ide mi to uz nervy. 😖

jane, brala si clostil 3 mesiace?

jaspina
9. zář 2009

Já si pamatuju, že první měsíc, kdy jsem nasadila Utroš jsem měla fakt silnou MS a další 2 - když už jsem k němu měla i clostil, tak hrozně slabá.. Buď to dělá clostil nebo nevím.. Ale taky jsem začala pít kontryhel a včera 2 holky psaly, že jim právě on sliznici zhoršil, tak teď nevím, jestli ho pít.

jaspina
9. zář 2009

Jane - gratulace veliká! 🙂 To je megafolík!

kkamca
9. zář 2009

Dobré ráno holky..
jane:no paráda 😉

mireag
9. zář 2009

jaspina, ja ho uz nepijem... Nechuti mi to. 😖 Okrem toho mi moj dr. povedal, ze mam pit klasicky cierny a zeleny caj - tie pijem mimochom najcastejsie a ziadne byliny. Tak som to hodila do guuglu a tie caje maju fakt super ucinky. 😉

bettynka222
9. zář 2009

jane supeeeeeeeeer, dufam ze aj mne dnesne sono prinesie same dobre spravy 🙂

jane86
9. zář 2009

bettynka222 určitě ano 😉

janana
9. zář 2009

jane - taky veliká gratulace. Přeju ti, ať z toho něco je... 😉 A proč ti vlastně nic nepíchla?

Já si zas včera dělala test a druhá čárka se objevila hoooodně sloboučká, ale na úplně jiným místě, než má bejt, takže nic ☹

jaspina
9. zář 2009

Oni většinou píchají až když zjistí, že nepraskne sám ne?

dasa.77
9. zář 2009

folik 3cm je opravdu mega.to ja mela nejvice 26mm.ale co me zarazi,ten postup,jit na kontrolu az za 10 dni,jestli prasknul,nebo ne.kolikaty den cyklu jsi? ovu se da co ja vim poznat jen den,dva po,kdy v deloze je jeste volna tekutina a pak az asi po tydnu,kde jde videt,jestli dominantni folik zustal,nebo ne.me to doktor tak vysvetloval,pokud ten nejvetsi praskne,ostatni nestaci dorust do patricne velikosti a zakrni.odejdou az s dalsi ms.

dasa.77
9. zář 2009

jaspi,me doktor pichal pregnyl,aby docilil dozrani a nasledne prasknuti foliku,protoze se domnival,ze nedoroste do patricne velikosti.ale sarka tady psala,ze nekdo ma folikul jen 18mm a uz je dozraly,nekdo az kolem 30mm a stale se nic nedeje.

dasa.77
9. zář 2009

mimochodem,jsem to ale fracek nevychovanej,zapomela jsem vas pozdravit............AHOOOOOJ!!!

jaspina
9. zář 2009

Dáši já se v tom až tak nevyznám. Vím, že když jsem měla folík malý, tak mi nic nepíchli. Když jsem měla 1,7 taj řekli ať přijdu za 2 dny a to už měl 2,6 tak mi ho píchli..
Pijete kontryhelový čaj? Já o něm poslední dobou dost často čtu, že někomu funguje opačně - proti růstu sliznice. Nemáte zkušenost?

dasa.77
9. zář 2009

jinak,MOA uz se nepohresuje,ozvala se.Myslim,ze vetsina z vas si ji ani nepamatuje,chodila tady pred nejakou dobou.

mam dotaz,mozna trosicku hloupej.na netu jsem cetla,jak se da pohmatem pozorovat delozni cipek.jak daleko ma byt pred ovu,a nasledne po ni.pokud si to dobre pamatuji,ma byt niz,cili lepe dosazitelny a na povrchu tvrdi,zrohovately.pokud ne,tak me nektera opravte.jenze muj problem je v tom,ze pred ovu jsem jen s tezi nahmatala nejaky vystupek,snad to bylo ono,ted jsem v dobe po predpokladane ovu,jsem tak opuchla,ze mam problem vubec dovnitr strcit prst,mereni BT se stava taky obtiznejsi.Bez pomoci prstu se nemuzu kolikrat trefit dovnitr.Hned u vchodu mam nejaky velky zrohovately vycnelek,ten vystupuje skoro ven a proto mam pocit,ze jsem natekla.Nevite nektera,co to muze byt?

dasa.77
9. zář 2009

jaspina.......ja jsem si koupila kontryhel prave vcera.tak ho piju druhy den.Cetla jsem na nem,ze se pije pri nachylnosti k potratum.Kazdy radi neco jineho.Neminim ho pit dlouhodobe.Ja jsem si ho koupila hlavne proto,ze mam ty problemy,bolesti atd.delam si z nej i koupel.Urcite mi to nejak neublizi.Pockam do dalsi MS,pak volam doktorovi,mam jit konecne na krev a tam mu o tom reknu.A jak pujdu nasledne na UTZ kvuli mereni folikulu,rovnou me prohlidne.

dasa.77
9. zář 2009

delozni cipek je na konci delohy,nebo pri vstupu do?

dasa.77
9. zář 2009

no nic holky,budu muset koncit.pokud nektere vite,co to je ,prosim,pisnete mi IP.diky a ahoj

jane86
9. zář 2009

Po 10 dnech prý pozná jestli ovu byla podle žlutého tělíska. Nechce do mě zbytečně píchat hormony, nejdřív prý počká jeslti nepraskne sám.

nela00
9. zář 2009

ahojte
jane po 10 dnoch od ovuly?