Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nanulik
27. led 2010

Ako tak pozerám tak sa to tu všetko nejako ztehotnieva 🙂 to je dobre ale prečo nie aj ja 😒
Už som prišla od doktora. ešte som bola u našich a konečne som doma. 🙂 U doktora boli samé dobré správy. folikul bol. síce iba jeden ale aj to je niečo. velkost 17 mm. povedal že od dnes až do nedele máme skúšať 😀 a v pondelok pojdem na dalšiu kontrolu či folikul praskol. 😉 papa
mohli by ste ma tým vírusíkom nakaziť 😵

dasa.77
27. led 2010

haloooo,je tu nekdo?

dasa.77
27. led 2010

nanulik......kez bych mela prece jen tehu virus,ne chripkovy.hned bych ti neco soupla.je dobre,ze jdes na utz i v pondeli.aspon budes mit jistotu.

dasa.77
27. led 2010

mam jeste asi pul hodiny.a tady nikdo

slavulilienka
27. led 2010

tu som, tu...
🙂

dasa.77
27. led 2010

a slavu se ani nerzloucila 😢 ☹ 😖 😔 🙄 😨 a jeste takhle 😒

slavulilienka
27. led 2010

ale no....tu som drahá...len mi volala segra cez skype...tak sme s trochu vykecávali...

dasa.77
27. led 2010

😅

dasa.77
27. led 2010

jeste ze tu jsou ty ksichtiky 😀

dasa.77
27. led 2010

uz je to lepsi...fnuk

slavulilienka
27. led 2010

už máš suché vlásky? Nieže mi prechladneš ešte viac.... 🙄

dasa.77
27. led 2010

jo,dokonce jsem z nich po dlouhe snaze vytvorila"uces"

slavulilienka
27. led 2010

áááále....to až tak? Dobrááááá....budú čumieť v práci.., že čo za ženskú to prišlo... 😎

dasa.77
27. led 2010

jsem jako ze skatulky 😝 ,uz se jen oblect a muzu jit.
pred chvili mi volala kolegyne z prace,ze sef jeste neprivezl zbozi.to je des.dela mi to naschval,abych musela hned makat.ale ja fakt nejsem schopna skladat nejake trapne kocary a tahat se s tim.vecer budu upne hotova.tece mi z nosu i tak.co teprve jak se predklonim 😠

slavulilienka
27. led 2010

dasi...pracuješ v nejakom obchode s deckými vecami? Kočiariky a tak?

dasa.77
27. led 2010

mel by si me hyckat.on to tak dela vzdy.cele dopoledne vychrapuje,misto toho,aby si malinko privstal a aspon v 10 mely to zbozi.on prijede kolem 1,pul 2.ted mozna i pozdeji.ja to rikam furt,je to debil.

dasa.77
27. led 2010

ano...slavu.uz to tu nekolikrat bezelo. 😉 😎
vseho docasu!

slavulilienka
27. led 2010

No to musí byť riadny pako....nechať ženy sa takto naťahovať....to je akože aj majiteľ firmy?

dasa.77
27. led 2010

je to fajn prace,ale kdyz mas sefa blbce,tak ani to ti nepomuze.dokaze nam tu praci tak zneprijemnit.uz mu hrabe.to vis,v dnesni dobe,kdy je takova konkurence musi jit s dobou,ale to on ne.neda si to vysvetlit.kdo jiny by mel vedet,co ti lidi chcou,nez my? uz sem si nekolikrat rekla,ze se nebudu zbytecne rozcilovat,ale vzdy me nasere,jak priveze stejne typy a dokonce i barvy kocaru jako posledne.mu nevysvetlis,ze nekdo tam chodi dvakrat do mesice po celou dobu tehu.a tak mu to pripada,ze mame stale stejne kocarky.ze se nejspis neprodavaji.proste to chce VELIKOU ZMENU.a tak ma trzby mnesi a mensi,my pak vyplatu a blbych kecu ma stale vic a vic.

dasa.77
27. led 2010

slavu..........on nam to nalozi,vetsinou i slozi na prodejnu,ale skladame my.zase tak tezke to neni.skoro vse je zvlast,co vazi vic si dotahnu po zemi.hur jsou na tom ti,co delaji v pekarne,knedlikarne atd.tahaji tezke pytle s moukou,prepravky apd.

dasa.77
27. led 2010

no nic ,ted uz musim jit.jeste si dam paralenek a idu.tak ahojky zase nekdy.a nezapomen.......teplotku tlac nahoru.zitra 37,1

dasa.77
27. led 2010

mej se.papa

slavulilienka
27. led 2010

dasi...tak to poznám dosť dobre mať takého šéfa...mňa tiež bavila práca, ktorú som pred tým robila, ale mala som šéfku, ktorá bola teda riadna........veď vieš čo. 🤐 Tiež objednávala také veci, čo sa vôbec nepredávali a keď tak, tak stále rovnaké modely...ale to nebolo len o tovare..., to bolo o názoroch o všetkom ako jej muž všetko dokáže najlepšie, ako to čo oni majú,to je najlepšie a proste všetko čo sa týkalo nej , alebo jej rodiny a všetkého, tak všetko bolo len u nich to najlepšie...a nedajboh, keď si mala iný názor....dnes si fakt človek nevyberie a najhoršie, že oni si fakt neuvedomujú, že tá obsluha hádam vie najlepšie čo zákazník chce... 🙄

dasa.77
27. led 2010

mas pravdu.odchazim 3.....2.....1...ted

slavulilienka
27. led 2010

avoj a nejako to vydrž... 😉

kkamca
27. led 2010

Čau..tak čekám kdy se objeví wera-- 🙂

zakupanda
27. led 2010

no to máš pravdu i bobi vlastně že?

zakupanda
27. led 2010

tak kde je kdo?tady je mrtvo kde jsi wera a bobi?jak jste dopadli holky.

misha1009
27. led 2010

ahoj holky, tak jsem sebrala odvahu a objednala nás do CAR - na vstupní konzultaci jdeme až 12/3... to si docela ještě počkáme... 😒

soldi
27. led 2010

ahoj zeny 😀
tak aj ja som zvedava na weru a bobi. a moj grafik:

http://www.fertilityfriend.com/home/2bb89a

vyzera to tak, ze ovu bola a clostik zatial mozem stale nechat v suplicku 🙂