Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

slavulilienka
6. pro 2009

🙂 Ďakujem si milá...

nela00
6. pro 2009

ahojte
bobi sme rovnako dpo 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/N
slavulilienka a nemohla byt ovu skor? skus test 😉

bobi3
6. pro 2009

ahoj neli, no vážne, tak potom budeme aj spolu testovať 😉 mne sa ale teplota drží až na 37,3... 😨

nela00
6. pro 2009

bobi nerobiš graf ak si dobre pamatám. to si dnes merala? pokračuj v meraní nech vieme ako sa to vyvíja 😉

bobi3
6. pro 2009

máš pravdu, ja graf nerobím, ale BT si merám asi pol roka... no nie úplne poctivo, ale už poznám svoje predovu teploty aj po ovu... 13DC som mala 36,9, 15DC už 37,3, takže ovu prebehla... no či sme sa trafili, uvidím až okolo 18.12.... hlavne vtedy si BT odmeriam... 😉

nela00
6. pro 2009

a kedy bolo IUI?

bobi3
6. pro 2009

14DC vo štvrtok

nela00
6. pro 2009

a v den IUI ti robil aj ultrazvuk?

slavulilienka
6. pro 2009

nely...ovu som mala cca 22-23-tieho...ja mám dnes dostať mrchaňu... 😒

bobi3
6. pro 2009

nie, sono mi robil v pondelok, folikuly boli 4 (od 16 - 19mm), v utorok som dostala pregnyl a vo štvrtok IUI
a prečo?

nela00
6. pro 2009

ja som myslela, ze sa robi aj v ten den, aby sa videlo v akom stave su foliky
slavi myslela som podla grafu a teplot

bobi3
6. pro 2009

nie, pred IUI mi sono nerobil 😒

nela00
6. pro 2009

ale ved to je jedno bobi, ovu určite bola a teraz vajko putuje a vyberá si svoje hniezdočko 😵

bobi3
6. pro 2009

hej, asi tak 😀 o dva týždne uvidíme 😉

slavulilienka
6. pro 2009

nely grafík je na predošlej strane...ale ovu mi vyznačilo úplne inak, ako mi povedala doky...a dokyna to videla na UTZ...takže ja to podľa grafu neberiem... 🙂

nela00
6. pro 2009

a nevyznačíš si ju sama ked vieš kedy bola podla ultrazvuku? na mrchajdu je skoro nie? to by si mala prilis kratku LF

dasa.77
6. pro 2009

ahoj holky.nestiham vas docist,dnes mame navstevu,takze to doctu snad vecer.prikladam graf,opet tak pomalu klesam jako minuly mesic.ze by znovu vzorova krivka? 😀

jak je na tom janna? nevim novinky.jinak prosim upravit vek,bohuzel uz mi je 32 ☹

http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

slavulilienka
6. pro 2009

fu...nely ja to neviem...ako sa to robí....som rada, že zvládam graf, tak ako zvládam aj to za pomoci dievčat tu na koníku...

govinda
6. pro 2009

dasi, dnes narodeninuješ? 😉

jarynek
6. pro 2009

ahojte holky, už jsem zde přispívala...dudunidu...zrovna koukám, že nejenom že nám byl píchnutý pregnyl ve stejný den a jsme i stejný den cyklu, ale jsme i stejně staré.... 🙂 tak snad se to brzy povede.... 😉

koira
6. pro 2009

Ahojte holky, chtela bych s ezeptat zda nektera nevite jak antibiotika ovlivnuji spermiogram?a za jak dlouho s eto sparvi?manzel bere uz 2tydny..a od ledna mame povoleno s esnazit ☹ diky

alienka24
6. pro 2009

ahoj holky, tak mě čekají další dva měsíce s clostilem, doufám že už budou poslední a konečeně se povede 🙂 mám po HSG vyšetření tak uvidíme jestli to k něčemu bylo

jane86
6. pro 2009

alienka24 tak to ti budu držet palce. Já jsem teď 16 Dc. Mámza sebou první snažení po Laparce s clostilem tak uvidíme jestli se náhodou nepovedlo a jestli nebude vánoční dárek. Ale moc tomu nevěřim 😖

jaspina
6. pro 2009

Tak holky u mě se žádný zázrak nekonal - MS už se rozjíždí. Ale až teď večer, tak budu počítat 1DC až zítra.. Už jen 1 měsíc s hormonama a pak na laparku. Začínám se těšit, že se bude zas něco dít. Tohle už mě nebaví - žeru clostil už půl roku a nic - tak už radši něco dalšího, kde zas budu vidět nějakou šanci a naději 😉

jane86
6. pro 2009

To je jasný a třeba ti laparka pomůže.... 😉

alienka24
6. pro 2009

no mě bylo řečeno že po tý průchodnosti mám ted tři měsíce větší šance na těhu, ale tenhle měsíc sme se snažit neměli kvůli ozáření rentgenem, no na clostyl se moc netěším ale minule jsem na něja zareagovala pěkně tak uvidíme co ted 😅

jane86
6. pro 2009

aleinka24- a tobě laparkou zjistili neprůchodnost? Tak uvidíš je to teď pěkně protáhlé tak se třeba zadaří. A reakci na clostil musíš kvůli mimču vydržet 😒

alienka24
6. pro 2009

ne já místo abych byla na laparoskopii tak jsem šla jen na HSG vyšetření, jedná se o ambulantní zákrok, sice bolestivý ale není tam narkoza, takže tím se zjistilo že mám vejcovody průchodné a tudíž i tím vyšetřením profouknuté

jane86
6. pro 2009

Aha tak to vůbec nevím, že něco takového je. Já byla na Laparce a taky jsou OK

alienka24
6. pro 2009

no ono můžeš jít bud na HSG nebo na laparku, většinou to záleží na doktorovi co preferuje, a jelikož já jsem nějaký předpoklady neměla aby tam byly srůsty tak mě poslal jen na to HSG