Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
7. srp 2009

kkamca .. no ja som tiez mala ovu minuly tyzden ale podla jonasa mi to vychadzalo na dnes tak uvidime, rano sme to skusili a este ked prideme z roboty a uvidime co sa udeje ... ale asi nic

fomarik ak sa tak citis lepsie ... tak fajn ... ja sa z konika nie a nie odtrhnut ... som uz zavislak

korenka
7. srp 2009

ahoj,fomarik,aj ja idem brať k Dufíku aj clostík. 😒
Dufík beriem od 16DC do 25DC a clostík idem brať od 3DC do 8DC.
baby,je to takto správne????????????...........a pomohol niektorým k otehotneniu?..........my sa snažíme už rok 😖

korenka
7. srp 2009

pardon Dufík beriem od 17DC.......

fomarik
7. srp 2009

Korenka, ja Dufík od 16DC - 25DC(2x denne) a Clostil 5DC - 9DC (2x denne)

wolfskinka
7. srp 2009

fomarik ja mam clostil 3-7 den 11.a 14. den sono

jaspina
8. srp 2009

Holky mám dotaz - minulý měsíc jsem nasadila Utroš (ještě běz clostilu) a měla jsem dost silnou MS- dřív skoro vždy jen špinění kvůli nízké sliznici.. No a tento měsíc už i s clostilem mám i přes pití kontryhele a po utroši MS zas hrozně slabou. Takže sliznice byla asi nízká.. Četla jsem, že to způsobuje clostil. Je to tak? Máte stejnou zkušenost? Co teda s tím? Myslela jsem, že po Utroši to bude o.k, ale asi ne.. 😒

shaarka
8. srp 2009

nazory sa roznia, niekde som citala, ze sliznica nesuvisi s menzes 😅

jane86
8. srp 2009

Jaspina. Před HA jsem měla vždy MS velmi silnou. Při braní HA né už tolik , ale pořád byla silná. A od té doby co HA neužívám tak mám MS sice 6-7 dní ale docela slabou, ale i tak mi doktorka řekla, že mám sliznici pěkně narostlou , ikdyž taky beru utroš i clostil....

michamicha
8. srp 2009

ahoj holky, před hodinou jsme přijeli z dovči, jsem úplně KO, těch 14 dní zpátky dočítat nestíhám, můžete mi někdo písnout (prosím do IP) ve zkratce co je tu nového, jestli někdo prolomil smůlu a našel //, atd...
díky 😉
jdu si lehnout a dospat tu dlouhatánskou cestu 😔

dasa.77
9. srp 2009

Ahojky.Dnes tu bude asi mrtvo.Je vikend,venku slunicko,treba to vyuzit ke sluneni.

Michamicha........ja myslela,ze to ty prolomis tu smulu.A ono zase nic 😠 Nevim o nikom,kdo by nasel //.
Ja se jdu chystat na koupak,stejne dnes s nikym nepokecam.Tak cau zase nekdy

pajass
9. srp 2009

Ahojte baby, tak jsem byla na kontrole po třech baleních Duphastonu ( bez ovulace) s tím, že mi dá konečně Clostilbegyt a NEDAL!!!Prý ještě počkáme, že jsem mladá a takové srance mi vykládal..., ale aspoň mám přijít na ultrazvuk folíků, no moc mě nepotěšil, s Clostilem by prý ještě tak dva měsíce počkal, no jo on má času...buééé a dal mi další recept na Duphaston, akorát z něj přibírám...

kkamca
9. srp 2009

😀 ahoj--
Dášo tebe není nijak vidět 😒

pajass:necchodíš nahodou ke stejnému doktorovi jak já? 😀 To znám tydle kecy-- 😠

katustek
9. srp 2009

Ahojky, mala by som otázočku ohladom clostilu ak sa sem môžem votrieť.
Beriem ho teraz len druhý cyklus a dnes som spapkala poslednú tabletku a hrozne ma bolí brucho a mám ho nafúknuté ako balón. Motá sa mi strašne hlava som taká nejaká rozhádzaná. Je to normále?

dasa.77
9. srp 2009

kamco............ahojky 😉

ja jsem byla na dovolene,pak jsme meli pokazeny pocitac,tak jsem tu asi 3 tydny nebyla.Ale ted uz to bude lepsi.Sice se snazim na to vsechno moc nemyslet,tolik se nesledovat,protoze me to jen trapi,ale tim padem bych nemela tolik casu travit tady.

pajass............muj doktor mi clostik taky nepredepsal hned,ale asi az po trech mesicich,kdy jsem mela pokazde anovulacni cyklus.Pak jsem hoooooodne dlouho nechodila na kontroly,protoze jsem si myslela,ze kdyz tomu dam volny prubeh,treba se zadari.Jenze jsem tim zmeskala zbytecne 3 roky,protoze,ja vlastne v te dobe netusila,ze bez pomoci hormonu nemam ovulku.Atak jej beru znovu,s tim,ze jsme opet 3 mesice pozorovali,pak mi ho napsal.Partner byl na spermiogramu,ja na laparoskopii.Stale se nic nedeje.Clostik jsem mela 5 cyklu s prestavkou,tento mesic jsem bez a dalsi opet zacnu.

Holt,nekdy proti lhostejnosti doktoru nic nezmuzeme.Me nastesti nevali do hlavy takove nesmysly,jako ze mam cas,ze jsem jeste mlada

dasa.77
9. srp 2009

KATUSEK.............mas IP

jaspina
9. srp 2009

Jane jenže já jsem teď měla MS tak 2 dny a to ještě slabou.. no zeptám se pak doktorky. Ráno jsem si přečetla, že to může být vedlejší účinek Utroše. I když minulý měsíc jak jsem ho nasadila ještě bez clostilu, tak to bylo v pohodě..
Jinak dnes jsem zas začala brát clostil a teprv 1 tabletu a mám břicho, že mám pocit že exploduje.. 😝 Nedá se to ani zatahovat a mám na sobě úplně naprané kraťasy. Jsou mi malé snad všude - jsem jak nafouklá celá. Rozhodla jsem se, že se musím dokopat a začít po dovči chodit na pilates!

dasa.77
9. srp 2009

tak ja zase bezim,prave mi doprala pracka a mam spoustu jine prace.Vikend je v cudu,skoro cely den jsem prolezela na koupaku.Tak to musim dohanet.papa

jane86
10. srp 2009

Dobré ranko holky. Je tady někdo? A jak se máte takhle při pondělku? Je to děs......v práci ☹

jaspina
10. srp 2009

Ahoj Jane, já jsem tu a právě jsem si uvařila kafe, abych měla aspoň nějaký náboj 😖 Naštěstí jen tento týden a příští mám dovču 🙂

kkamca
10. srp 2009

AHOJ..

dasa.77
10. srp 2009

Ahoj holky,nazdarek Kamco!

jaspina
10. srp 2009

Tak jak se všechny máte? Co nového?

dasa.77
10. srp 2009

Ahoj jane............tebe asi jeste neznam,ahoj jaspi........s tebou uz jsem mela tu cest 😀

Ale ted tu asi nikdo neni,tak se dam do vareni.Aspon polevku

dasa.77
10. srp 2009

Jaspi........ja se mam celkem fajn,ale dnes musim opet do prace.Aspon ze mam odpoledni.Mela jsem st,ct,pa dovcu.

jaspina
10. srp 2009

Daša tak to asi nejsi v práci že? Mě se dnes tak nechce.. 😝 ale říkám se, že ten týden už vydržím..

dasa.77
10. srp 2009

Jaspi...........jeste porad mas silu bojovat?Vidis aspon nejake zmeny k lepsimu ohledne miminka?Vetsi sanci na uspech?

Me uz to leze na nervy.Kazdy mesic to same.Zacina to par UTZ,pak premlouvanim k sexu zrovna v urcity den,nakonec nekonecnym cekanim jestli prijde MS,nebo uz ne.A mezi tim je ustavicne sledovani sama sebe,jestli to ci ono neni nahodou jeden z tehu priznaku ☹

dasa.77
10. srp 2009

Dnes uz me festovne boli podbrisek,tak me to opet nemine. 😠

Dam si neco dobreho na snidani.Nemam toho moc na vyber,asi si udelam toasty.

jaspina
10. srp 2009

Daša - teď mám taky takové nějaké blbé období, kdy si to maluju černě - že clostil nezabere a už vidím jak budem třeba muset na umělé nebo co nejhůř, že prostě nebudu moct mít děti.. Pak přemýšlím, co bych dělala a stejně se k ničemu nedoberu.. Hlavně mám strach jak by to bral přítel. On je v pohodě a neřeší to, ale kdyby to fakt nešlo.. Jsou to takové blbé myšlenky, ale nedokážu je někdy odehnat.. Mám pocit, že jsem opupínkovaná a pořád rostu do šířky a nic z toho 😠

dasa.77
10. srp 2009

Jak se divam,chodi tady mene a mene holek.Nektere stare dobre drbny nas opustily.Nepocitam zrovny ty,co presly do noveho tematu.......tehulky po clos.......

Ale Lenka_bohousek uz tu taky tolik nechodi.Dlouho se neukazala moa,Alex atd

dasa.77
10. srp 2009

Tak s tim rustem do sirky ja nemam jen pocit,ale je to holy fakt.A pupinky,ty nastesti nemam.Aspon nejake plus