Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

brumca
29. čer 2010

@10andrea12 no ja uz fakt neviem, mozno som aj ja taky zazrak, ze sa odomna nechce tomu Pregnylu 😀

anjelicek26
29. čer 2010

@10andrea12 - no ale hodnota 1,4 moze byt aj tvoja prirodzena hodnota hcg, nemusi to mat s pregnylom nic spolocne. Tuto hodnotu - dokonca do hodnoty 5 mozes mat v krvi aj ked tehu nie si - moze ju mat dokonca aj chlap ci dieta 😝 Tuto hodnotu by ti ani tehu test neukazal.

@brumca - ak ti bude tehu testik silniet, tak vies, ze to nie je pregnyl. Urcite nie je!!!

brumca
29. čer 2010

@anjelicek26 ved cas najlepsie ukaze, kde je pravda 🙂 😵 uz som sa rozhodla, ze testnem zajtra rano, co budem cakat do stvrtka, ak tam bude zase slabunka ciarka, budem vediet, ze je to Pregnyl 🙂 a najlepsie bude, ak mi zajtra pride mrcha ako hodinky na 28DC a bude po parade 😠

10andrea12
29. čer 2010

@anjelicek26 mne povedala lekarka ze hormon hcg ma v tele len tehotna zena nechcem sa hadat ale minuly tyzden som mala hodnotu nejakych 5 aj nieco a po tyzdni 1,4 tak si nemyslim zeby to bolo normalne a sama lekarka povedala ze je to pregnyl vravim len co mi bolo povedane

anjelicek26
29. čer 2010

@brumca - urcite testni, uz by mala byt tmavsia zajtra. Pokial viem, tak pregnyl by mal miznut 7-8. den od vpichu, maximalne do 10dpo moze robit dusika... ale 11-12dpo som este nepocula.

brumca
29. čer 2010

Asi uz teraz chapem, preco doktor povedal, ze mam prist na krv az ked bude meskat mrcha...lebo je to velmi individualna zalezitost, dokedy ma ktora baba v krvi Pregnyl 🙂

anjelicek26
29. čer 2010

@10andrea12 - moze byt, ze tych 5 bol u teba pregnyl a kleslo to na 1,4 - a to moze byt ta tvoja prirodzena hodnota. Tu je tabulka, kde je jasne, ze je hcg do 5 uplne normalne aj u netehotnych...Zeny pred prechodom mozu mat az 10 jednotiek "prirodzene"

http://www.med4you.at/laborbefunde/lbef_hcg.htm

Bereich Einheit
Männer und
Frauen vor dem Wechsel -5 IU/l
Frauen nach dem Wechsel -10 IU/l
freies Beta-HCG
-0.2 IU/l
Schwangerschaft:

3 - 4 Wochen* 9 - 130 IU/l
4 - 5 Wochen* 75 - 2.600 IU/l
5 - 6 Wochen* 850 - 20.800 IU/l
6 - 7 Wochen* 4.000 - 100.200 IU/l
7 - 12 Wochen* 11.500 - 289.000 IU/l
12 - 16 Wochen* 18.300 - 137.000 IU/l
16 - 29 Wochen* 1.400 - 53.000 IU/l
29 - 41 Wochen* 940 - 60.000 IU/l
*Zeit nach letzter Regelblutung
Schwangerschaftswerte nach G.D. Braunstein, 1991.
IU/l = IE/l = U/L= mIU/ml = mIE/ml = mU/ml

brumca
29. čer 2010

@anjelicek26 zajtra budem 15DPO, teda bude 15dni odkedy nam doktor povedal, kedy sa snazilkovat...teraz som si uvedomila, ze prvy test, ktory som si robila v nedelu bol vlastne na 12DPO a nie 11DPO ako som pisala a ten dalsi v pondelok bol na 13DPO a nie 12DPO..som to domotala, ked som pridavala fotky...lebo Pregnyl mi pichli v utorok 15.6. a snazit nam kazal v stredu 16.6.

anjelicek26
29. čer 2010

@brumca - tak to uz nemohol byt pregnyl 😎 Tesim zajtra na fotocku 😀

brumca
29. čer 2010

Dufam, ze to dobre ratam, uz som uplne zblbnuta 😀 dufam, ze vas zajtra nesklamem. Som rada, ze vas tu mam 😉

moniciak
29. čer 2010

@10andrea12 najlepsie je pockat na vynechanie... 😉

10andrea12
29. čer 2010

@moniciak ja uz cakam len na mrchu nech pride cim skor a mozem ist do dalsieho kola 🙂

moniciak
29. čer 2010

@10andrea12 nemozes tak hovori proste ju necakaj ved mas hcg v krvi nie??? 😉

10andrea12
29. čer 2010

@moniciak nie dnes som bola a krvi a ako citam vraj je normal mat v krvi 1,4 HCG tehu niesom na 100%mne ale lekarka vazne povedala ze hcg maju len tehotne v krvi tak ked je to normal tak je to normal kadopadne klesol nie stupol

brumca
30. čer 2010

Ahojte zienky 🙂 tak som skusila urobit test, je tam zase taka slabunka ciarka, ak stmavla tak len o trosicku, ale je tam, tak nechapem co to je, som 15DPO. Inac ma dost boli podbursko, ako keby kazdu chvilu ma prist mrcha 😒

zibi
30. čer 2010

@brumca no tazko povedat..podla mna si tehu..lebo by si ciarku nemala ale najlepsie doktor povie...a kedy by mala dojst mrcha..inak vsetky tehu baby hovoria ze ich bolelo brucho ako na kramy
🙂 najlepsie bude ist za dokym...on povie.. 🙂

brumca
30. čer 2010

@zibi ahojky, bola som vcera, ale tam nebol a dnes neordinuje...zajtra odchadzame na 10 dni prec, cize uz nestiham ist za nim az ked sa vratime 😒

kraskanz1
30. čer 2010

ahojte baby ...no dlho som tu nebola lebo som mala nejak moc prace v robote stale zakakujem a uz som veeeelmi unavena ale dnes este jedna sluzba a potom 2tyzdne dovolenkaaaaaa 😎

zibi
30. čer 2010

@brumca juj tak to nezavidim..ale ved ked nedojde mrcha tak si jasna tehula... 🙂 a pred cestou sa rano neda skocit?aby si mala istotu.. 🙂

zibi
30. čer 2010

@kraskanz1 a kde pracujes?ze zaskakujes..no nezavidim...ale oddychnes na dovolenke 🙂

kraskanz1
30. čer 2010

mam taky probleeem minule som mala problem s tymi prsiami teraz to uz preslo a teraz mam dalsi ale s mrchou uz sami cely tyzden ukazuje stale len spiniim taky mali hnedy flak za cely den ziadna krv nic a uz cely tyzden zvyknem to mat tak ze 1-2 dni spinim a potom sa mrcha spustiii ..moze byt ze som papala malo duphastonu a teraz sa to nejak nechce sputit?????lebo som ho zacala brat na 19DC a nie na 16DC

nana.76
30. čer 2010

brumca to jsi těhule 15dpo byva čarka ještě slabá,takže ticha gratulace 🙂

kraskanz1
30. čer 2010

no robim casnicku krupierku a sme nonstop prevadzka tak som zakakovala za kocky co su na dovolenke....a je to hodne vycerpavajuce....

brumca
30. čer 2010

@zibi no naozaj to nestiham uz k nemu ist, on mi aj tak hovoril, ze mam pockat kym nebude meskat mrcha...dnes som 28DC 🙂 inac som si uz blba prestudovala temu o slabo stupajucom HCG a som sa len doplasila...ze to moze ist o mimomaternicove tehotenstvo...lenze tam psiali aj baby, ktorym tiez slabo tmavol test a uz su mamickami...ja idem cakat na tu mrchu, ci dorazi 😒

brumca
30. čer 2010

@kraskanz1 ahojky a ktory den cyklu si? 🙂

kraskanz1
30. čer 2010

33DC 😉

brumca
30. čer 2010

@nana.76 ahojky 🙂 dakujem, ked ja uz sa zacinam bat, ze to nieje v poriadku...musim fakt len cakat, ci pride mrcha a ked nie, testnem o dva dni...gratulujem ti k babatku a prajem vsetko najlepsie, nech krasne rastie 😵 prosim ta a ako dlho si brala Clostil?

brumca
30. čer 2010

@kraskanz1 tak to uz by sa ozaj mohla spustit, len neviem ake dlhe cykly mavas, alebo mas problem s nepravidelnou mrchou? a neskusala si si robit test? lebo niekedy baby na zaciatku tehotenstva spinia 😉

zibi
30. čer 2010

@brumca moja nestras sa s takymi vecami, mysli pozitivne, v kutiku duse sa tes ze si mozno tehu ...a tes sa z toho ze mmas pozitivny testik..a to stupajuce hcg ber pozitinve..aj tak ho mas dost podla mna na tehu..niekto nema ani tolko..mylsi na to ze kazdy clovek je iny, aj organizmus...niekomu to hned ukazuje viac inemu menej zalezi od babatka kedy sa uchytilo a tak...pozri ..keby si si robila test az ked ti meskaju kramy..alebo by si sa spamatala ze jeeej ved som malal dostat a nedostala som ,tak by si sa usetrila nervakov..ono ja nie som zastanca skoreho testovania..lebo vidis potom len spekulujeme, bojime sa a tak...tak len vydrz ..uvidis ci dojde menzes.alebo nedojde..a ekd nie tak vsetko bude dobre.. 🙂 a budes tehu

zibi
30. čer 2010

@brumca a aky test ti vysiel pozitivny..?myslim aka znacka?