Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ma.ja
6. kvě 2009

jj, moje slova...mam pocit, že všechno(skoro) jsem podřídila snaze o mimi, cpu se hormonama, nechám si dobrovolně udělat díry do břicha a to ještě nevím co všechno mne čeká...
no nic, ale máme je rády a bez nich by bylo sakra smutno
myslím, že s těma chlebíčkama by to u nás dopadlo úplně stejně 😀 😀 😀

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

No Májo, to tě chválím, že už 5. měsíc nekouříš. A dneska to teda poruš, když tě tak štve a určitě ho nenech večer usnout, prostě už žádné výmluvy, pěkně se u vás bude sexíkovat 😀

A to jsem ráda, že si holky rozumíme i pokud jde o jídlo a že nejsem sama, kdo je tak žravej tvor 😝

Šárko, tak super, že mrcha ustupuje. Co máte v plánu dál? Ještě zkusíte clostík anebo příprava na IVF?

bibiankak
6. kvě 2009

Ahoj Leni,
vlastne to je tiež na podporu, aby som ostlala tehotná a myslím, že je to ten estrofem - ten je na udržanie plodu, lebo ten som brala aj keď som bola tehotná - myslím.
Ale v podstate sa nepýtam, vyčerpáva ma dosť to snaženie a tie návštevy u lekára, a práca. Tak sa nezaťažujem a vlastne ani nemusím lebo môj gynekológ je aj môj dobrý kamarát a už mi viac krát pomohol a nikdy by som sa nedala do rúk už nikomu inému, plne mu dôverujem. Viem, že chce pre mňa len to najlepšie.

ma.ja
6. kvě 2009

uvidíme...
ráno se mi omlouval, že byl naprosto k.o.. Je fakt, že včera měli v práci záhul, betonovali základovou desku, a povedlo se mu spadnout do čerstvého betonu 😀 😀 😀 měla jsem z něj srandu, ale teď nevím jak to dostat z montérek. Dojdu si k našim pujčit rejžák a snad to nějak odrbu 🙂

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Bibi, to ti věřím a chápu, jak to vyčerpává. Mě taky hrozně unavují ty návštěvy u doktorky, hlídat, kdy brát tenhle prášek a kdy nějaký jiný a k tomu práce. No a pak domácnost a být milá na drahouška, i když to někdy nejde, protože ty hormony nám hrozně mění nálady 😠
Já jsem dosud brala jen clostil a tento cyklus mi dala i utrogestan a ten je taky na růst sliznici a udržení plodu. V sobotu s ním končím a uvidím příští týden, jestli se mimi udrží nebo přijde mrcha.

Marcel, ty máš teda dobrý zážitky - už tě vidím, jak rejžákuješ monterky. Ale jako taky nevím, jak to z nich dostat, fakt jedině odrbat. No takovou práci ti nezávidím. Ty jo, ještě že z toho betonu hned vylezl a nezatvrdnul tam, to si teda nedokážu už vůbec představit, jak by ho odtud dostávali.

ma.ja
6. kvě 2009

bibi taky mě to ¨nebaví, pořád lítat po doktorech, navíc dělám na směny a málokdy jde se objednat, tak abych nenarušovala pracovní harmonogram. Ještěže mam fajn šéfku a kolegyňky, že mi vyjdou vstříc. Zrovna zítra jsem objednaná na 13,45 a mam odpolední. Tak to budou muset holky zvládnout za mne. Beru si propustku, aby jim to šéfka aspoň mohla zaplatit 😉
jdu shánět rejžák, zas přijdu 🙂

ma.ja
6. kvě 2009

no co to??kde je kdo??? zrovna jsme se vrátili z Rovenska a tady nikdo, co je to za pořádek???
Leni ty se fintíš pro Mildu, viď 😀

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Marcelko, nefintila jsem se pro Mildu, to začnu až za chvíli. Když se vrátil, tak i přijela i firma montovat ty roletky a žaluzky na okna a před chvílí odjeli. Tak po nich uklidím takový malý bordýlek, pověsím jednu záclonu a jdu se šlechtit do koupelny. To víš, 3 dny jsme se neviděli, tak to asi bude pěkné čoro moro v posteli 😀

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Marcel, ten rejžák jsi sehnala? A už drhneš monterky? 😀

skatte
6. kvě 2009

Ahoj holky, som tu nova 🙂
Chcem sa spýtať, keď ste brali Clostil, mali sme nameranú bazálnu teplotu ako pred užívaním tabletiek. Lebo ja už som zúfala. Minulý mesiac mi teploty veľmi kolísali, čo som pripisovala anovulačnému cyklu ale teraz to je ešte horšie a to už som brala Clostil. Dokonca po menštruácií som mala teplotu 3 dni vysoku a teraz keď mam ovulku, 16 DC, (aj ju cítim, no snaď je to to 🙂, tak ju mam nízku alebo vyskočí na jeden deň. Čo si o tom myslíte? V teplomere to nie, lebo som skúšala aj iný, a pravidla dodržiavam.
Ďakujem 🙂)))

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Ahoj Skatte, vítej u nás 🙂
Já jsem si měřila teplotu i před clostíkem a mám jí stále stejnou. To že jí máš teď nízkou může být tím, že ovulka bude teprve zítra. Uvidíš zítra, jestli teplota vyskočí. A to že cítíš vaječníky je normální, díky clostíku se ti udělalo více folikulů a vaječníky jsou citlivější.
Podívej se na moje grafy, jak se teplota mění v průběhu cyklu: http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Kočky, tak se pro dnešek loučím, jsem úplně KO, zvládnu už jen sprchu a spinkat. Milda je taky nějaký hotový, už podřimuje v obýváku na gauči, tak to asi žádná vášnivá noc nebude. No ale teď už je to jedno, ovulka už dávno byla a zítra si to spolu hezky užijeme 😝

Přeji krásnou dobrou noc a sladké sny 🙂

skatte
6. kvě 2009

Leni, tak to maš celkom pekné grafy 🙂 Ja grafy nemam, ale aspoň napíšem teploty 13DC 37 stupňov (6folikul, max 14 mm) 14 DC-15 DC tiež 37 stupňov 16 DC 36,9
17 DC 37,2
18 DC 36,6
19DC 37,2
20 DC 37
21DC 36,8

Nie je to bohvie čo, nie? ☹

ma.ja
7. kvě 2009

ahojky clostilky, kde je kdo???

luuca2
7. kvě 2009

Dobré ráno. Jsem tu 😀 .
Nejde dneska náhodou Prdeček k DR?

luuca2
7. kvě 2009

Nevíte někdo co je s kikina666 😕 ? Už tady dlouho nebyla.

ma.ja
7. kvě 2009

ahoj luuca, myslím, že jo, měla by jít na krev

lenka_bohousek
autor
7. kvě 2009

Ahoj kočky 🙂
Luci, poslala jsem ti IP 😉

Holky, dneska vůbec nestíhám, mám hrozně práce, navíc mě hrozně rozbolela hlava a vůbec se z toho všeho nevidím. Ještěže už je zítra volno.

luuca2
7. kvě 2009

Jukněte do alba co dneska vyfotil Prdeček 😲 . To už je 100% 😀

ma.ja
7. kvě 2009

tak Prdeček už je jasná těhulka, to už ani ten její chlapínek nemusel na spermiogram

vendy05
7. kvě 2009

🙂 Ahojda holky, tak jsme zpět z nepopsatelně báječné dovolené, jen chci popřát krásný den a pogratulovat prdečkovi k těhulkování 😵 ... a já jdu pokračovat ve vybalování

ma.ja
7. kvě 2009

ahoj Vendy, co dělá mimínek?
Zatím se loučím, jdu do práce ☹ pak na anglinu ☹ a někdy kolem 20hod.na vás nakouknu.
papa

bibiankak
7. kvě 2009

Ahojte,
ma.ja a leni máte úplnú pravdu, ja našťastie chodím vždy, keď ten môj kamarát má službu v nemocnici, vždy tak okolo šietej večer, takže nevynechávam robotu. Inak si neviem predstaviť, že by som musela chodiť cez pracovný čas, asi by ma šéf zožral.

alicao
7. kvě 2009

Ahojte kocky, neviete nahodou, ci sa moze behat a cvicit brusaky ked sa berie clostil?

bibiankak
7. kvě 2009

ahoj alicao, ja si myslím, že to nemá s tým nič spoločné. pokiaľ ešte nie si tehotná tak si myslím, že môžeš cvičiť, ja chodím tiež korčulovať, mne môj doktor nehovoril nič o tom že by som nemala cvičiť.

alicao
7. kvě 2009

bibinka, dakujem🙂

bibiankak
7. kvě 2009

nie je zač. dúfam, že čoskoro už cvičiť nebudeš môcť. pa

lenka_bohousek
autor
7. kvě 2009

Skatte, teda tobě ty teploty fakt dost skáčou. Ale asi je to normální, občas nakouknu do diskuze o měření BT a jsou tam také holčinky, které po menstruaci mají hodně vysoké teploty. No a na 18DC ti teplota klesla a pak zase stoupla, tak to vypadá, že proběhla ovulka 😉

Luci, Prdeček jde dneska na krev a v pondělí na UTZ 😉

Májo, ty máš dneska dlouhý den a nejdeš náhodou taky k dr.? Mě už se to všechno plete a kdo není v tabulce, tak o něm ztrácím přehled 😒

Vendy, tak už jste se vrátili z dovolenky? Určitě jste se tam měli báječně. A jak se tam líbilo mimískovi? 🙂

Bibi, o tom odcházení k doktorovi mi povídej. Já ještě pracuju jinde než bydlím, takže když jdu k doktorce, tak jsem min. 4 hodiny pryč a šéfovi už se to taky přestává líbit. Tak se snažím chodit po práci, když dr. ordinuje anebo brzy ráno, abych stihla být do 8 hod. v práci. Ale je to prostě těžké, někdy to nejde a musí se odejít z práce.

lenka_bohousek
autor
7. kvě 2009

Alicao, určitě nevadí, když budeš cvičit při braní clostíku, to jedině kdyby tě bolelo bříško, tak možná by to chtělo cvičit opatrněji 😉

kri
7. kvě 2009

Ahojky kočky, ještě, že je zítra volno. Mám v práci fofr a vůbec Vás nestíhám číst. 😠 😝 😀

mirrusko, tak to už jste taky pěkně veliký a počkej za ten měsíc! 😉 Teď na kontrole mi bral MUDr. krev na vývojové vady a na výsledky si mám volat 19.5. odpo. Tak doufám, že bude vše v pořádku.

Leni, díky za doplnění tabulky. Určitě si to necháme říct, já bych to beztak nevydržela. 😝 A navíc alespoň budu vědět v jaké barvě mám nakupovat, i když kočárek chceme zelený. Ségra má dva kluky, tak budu mít hafo věcí po nich, ale co kdyby to náhodou byla ta holčička? 😉 Jo a držím palečky, aby příští týden tam ty // byly! 😵

Holky to čekání je hrozný! Nejdřív čekáš, kdy se konečně objeví ty // vytoužené čárky. A když už tam konečně jsou, tak zase pořád čekáš na UTZ, aby jsi viděl mimíse a že je vše ok, na různé výsledky testů, na určení pohlaví. No ale je to hezké čekání, jen trochu dlouhé. 😵