Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

shaarka
1. črc 2009

akoze prepac, ja som tu ani nie rok! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale hej, chapem. 😉

kkamca
1. črc 2009

Nazdar..ty jo tak to už se taky radši snad ani na nic taky nezeptám..Jo já taky o ovu testech prd vim.A když to nevim tak se zeptám.. 😒 To neni na škodu.Já se snažim o těhu 3 roky..a můžu vám všem směle říct že sem se nikdyy o ovu ,bazální teplotku nezajímala.Až ted na konovi a doufám že právě tady nasbírám právě nejvíc rad.. 🙄

a1211
1. črc 2009

Ahoj Kamčo, to já už radši tiše taky doufám, že si i nadále budeme radit. A co houby? Našla jsi?

kkamca
1. črc 2009

Alex ani houba..ale aspon sem si nasbírala borůvky

a1211
1. črc 2009

A kde bydlíte? U nás v Brně je jich fakt hodně, včear jsme na chvíli vlítli do lesíka a hned jsem měla půl košíku🙂a borůvky taky, ale těch by mohlo být víc🙂, no ale to bych pak zase nesbírala houby ale cpala bych se🙂

kkamca
1. črc 2009

Česká Lípa..borůvek je tady fakt mraky..

a1211
1. črc 2009

mmm🙂hned bych si dala🙂kami, a ty jsi na mateřské nebo chodíš do práce?

kkamca
1. črc 2009

alex..jsem doma..tady je to díra a o práce fakt nouze..ted mám i doma mladýho..ho propustily. 😖

a1211
1. črc 2009

mmm, tak to stejné potkalo ted nás, zrovna dnes manžel volal, že má výpověd, vzhledem k tomu, že já studuju tak vyhlídky nic moc, naštestí měl trošku v záloze jinou práci, tak snad vyjde aspon ta, v téhle době je asi jedno kde člověk bydlí, postihuje to všechny a všude. A neřešili jste jak to zvládnete pokud budeš těhu?Mám takový pocit, že manžela to dost trápí, abychom to utáhli...ale vzdát to nechci, zrovan když mám clostyl a je nějaká šance

kkamca
1. črc 2009

alex:to zvládnem..kdybych byla těhu doufám že se brzy zadaří a najde něco jiného.. 😀 Mě rozbolela hlava jak blázen asi ze slunce

a1211
1. črc 2009

taky mě dost poslední dobou bolí hlava:(ale asi z toho clostylu, mám ty nejhorší vedlejší účinky co můžou být:(

jaspina
1. črc 2009

a1211 - s hlavou jsi mě nepotěšila, já trpím na migrény i tak.. Jo a teď jsem volala k doktorce a to dávkování mám fakt 3-5DC, že to tak dává..Tak uvidím co to udělá.

kkamca
1. črc 2009

holky jdu si přebrat borůvky--přijdu dýl papapapa 😀

jaspina
1. črc 2009

Borůvky mňam! Kupovala jsem je v pátek v trhu a upekla tvarohový koláč s borůvkama. Byl výborný!!!! 😵

a1211
1. črc 2009

jaspi, uplně jsi mě ted udělala chutě🙂mmm na sladké to jsem jak divá

a1211
1. črc 2009

a ta hlava mě teda pěkně bolí, už tak týden, a to mě nikdy nebolela:(,ale nevěš hlavu, třeba mít žádné blbé účinky nebudeš

michamicha
1. črc 2009

ahojky 🙂

právě jsem dorazila domů a od rána jsem se nemohla dočkat až vám řeknu co je nového 😀

vpravo 2 kousky 18 a 19 mm, vlevo jeden 21 mm 😵 dneska píchnu ovitrelle (hcg 6500 jednotek) a v pátek jdu na IUI 😵 😵 jo a ještě musim baštit estrofem, protože mám nízkou sliznici, ale dle dr. to prý s tabletkama doženem 😀

shaarka
1. črc 2009

michamicha, super uroda! 😵 😵 😵
tak drzim palce na IUI! 😀

michamicha
1. črc 2009

shaari, děkuju 😵

maja.he
1. črc 2009

ahoj berušky, jdu vás zas jednou dočíst 🙂

maja.he
1. črc 2009

jé, michamicha, vy už razíte na IUI 😵 to je skvělý, já jdu zítra k Mudře a taky doufám, že už brzy půjdem 🙂

michamicha
1. črc 2009

maja, jj, vůbec jsem s tím nepočítala, že by tolik narostli 😅

u nás pěkně bouří, samý hromy, ale zatím neprší 😎

maja.he
1. črc 2009

michamicha to je fajn, že ti tak pěkně narostli, já měla jednou dva a podruhý čtyři, ale pokaždý jen v jednom vaječníku.
u nás už je po děšti, zrovna jsem říkala, že bouřilo a lilo 2 hodiny, fujtajbl, i psi se báli 😝0

Dášo, teda ta tvoje laparka musela být hrozná ☹ ,

maja.he
1. črc 2009

berušky loučím se, jedem do Liberce podívat po nákupech. Zas přijdu, pa 🙂

kkamca
1. črc 2009

micha..skvělý zprávy..tak at vše vyjde 😵

saxana2007
1. črc 2009

Ahoj holky mám jen takový dotaz možná blbý. Je možné brát clostil v těhu? Já ted beru 2 cyklus clostil ale četla jsem že některé holky mají třeba 1. nebo 2 měsíce při těhu ještě normálně MS. Já jsem měla dost pozdě ovu. A ms jsem taky dostala ale byla kratší a slabší než obvykle. Ted jsem dobrala druhý cyklus s clostilem tak mě napadlo jesti nemáte někdo s tímto zkušenost. Díky předem za odpovědí

kv3tka
1. črc 2009

...jako shaarko,fakt ti blahozelam.....k nadmernej inteligencii...a ze od narodenia vies vsetko...ono je asi pravda,ze by si tu mala na neaky cas prestat chodit...bo ti to zacina skodit 😉 ...a robit zo seba pana Boha,ze vsetko viem...atd je ubohe
a co je na tom zle,ze si teplotu meriam vecer?!!! lekar mi povedal,ze je jedno kedy,ale musi to byt o tom istom case...a meriam prvy mesiac,a keby to bolo nespravne,tak urcite by na ff nebola moznost merania vo vecernych hodinach,aj ked samozrejme,ze v rannych,po dobrom spanku su teploty presnejsie!!!

...a to,ze som napisala nelke,ze po vecernych spravach....kedy mam klud a oddych....je fakt velmi smiesne 😀 😀 😀 ....
ak si registrovana od juna 2007....tak prepac,ale do jula 2009....su 2roky!!!

kkamca
1. črc 2009

saxana:tak to ti neporadim..nevim 😖

kkamca
1. črc 2009

kv3tka:ahoj

kv3tka
1. črc 2009

kkamca ahoj 😉