Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

isabellaa
18. črc 2012

@kacculle ja tiez jednu rano jednu vecer 😉

kacculle
18. črc 2012

Děkuji za rady. A ze zvědavosti se zeptám, bylo u vás užívání clostíku úspěšné? Já pevně věřím, že tento měsíc to konečně vyjde:o)) Ale bohužel to není tak jednoduché... 😖

isabellaa
18. črc 2012

@kacculle u mna nebolo uspesne, ovu bola, ale tehotna nie som ☹ , idem na laparo a potom sa uvidi, ale clostil uz asi nechcem, asi prejdem na injekcie. Drzim palce nech aspon Tebe sa zadari s clostilom

anait
18. črc 2012

Ja začínam s clostilom od ďalšieho cyklu, čo je tak za 2 týždne...už sa neviem dočkať...mám brať pol tbl ráno a pol večer, najnižšia dávku vraj...

mijadave
19. črc 2012

dobre ranko, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
@kacculle 😉 vitaj v tabulke 😉
prajem vsetkym pekny dnik 😉 pa

milacik3
19. črc 2012

@mijadave ahoj prosim zmen v tabulke 2DC a 34 PC

milacik3
19. črc 2012

Uz som uplne skoncila s clostilom....po 3 mes. nic sa nestalo 😢 trocha som ocakavala ze mi pomoze k cielu ale nic.....
Asi skusím ten cajik s alchemiky ze vraj pomaha....prosim Vas kedy sa zacina v cykle uzivat a kolko sa ma uzivat cely mesiac - kazdy den ??? Dakujem

mijadave
19. črc 2012

@milacik3 ahoj moja, opravim doma, tu v praci na mobile sa mi neda 😉 mrzi ma to, ze to nevyslo ☹ ani u mna clostik nepomohol a brala som ho 7cyklov ☹ alchemilka sa pije vzdy len do ovulky... a neuvazovala si nad sojovymi izoflavonoidmi? viem, ze je dost bab, ktorym to pomohlo 😉 tu je o tom tema 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/tema/sojove-iso...

milacik3
19. črc 2012

@mijadave to sa neda kupit v lekarni vsak? ja uz som skusala aj gynex kvapky ani to nepomohlo... :-/

mijadave
19. črc 2012

@milacik3 da sa to kupit v lekarni alebo v drogerii, vola sa to niekedy aj fytosoja 😉

milacik3
19. črc 2012

@mijadave skusila by som prve tu Alchemilku ale citala som tu rozne nazorí...kazd to inak berie...tak neviem odkedy to mam zacat brat ked teraz som 2DC.. ??? A nevadi ze beriem dufaston ?
A ja ani neviem kedy mam ovulku ked ma to neboli.../mala by som ist na folikumetriu aby zistil dr. ci aj bez liekov budem mat ovulku, tak mi to potom asi povie ci budem mat alebo nie/.

mijadave
19. črc 2012

@milacik3 ja som to brala 5-7DC a davkovanie tusim 5-6 DC 200mg, 7-8 DC 250mg a 9DC 300mg, ja som mala tabl. s obsahom 50mg izoflavonoidov 😉 len ja som slabsie reagovala na clostil, mala som 2x1 tbl.... asi by som zacala o 50mg nizsou davkou soje. duphik nevadi 😉

petanevesta
19. črc 2012

ahoj holky, mám ohromnou radost, protože dneska (16DC) na utz dva folíci, jeden 16mm a druhý 24 mm, sliznice byla pěkná 8mm - tak mi píchli Pregnyl a o víkendu se máme snažit....no radši jsme na to vlítli i dneska 😀 jinak pro info ohledně dávkování, minule mi dvě tablety denně nezabraly, ale teď 3 denně zafungovaly 😉

kacculle
19. črc 2012

@petanevesta Ahoky, jé tak to gratuluji, to je super🙂 Moc držím palečky, aby se zadařilo 😎 Já začínám dnes s 2dávkou 2x denně, tak snad se tentokrát taky zadaří 😎 A jen pro info, to bereš třetí dávku, nebo jsi rovnou začínala na 2ks?

petanevesta
19. črc 2012

@kacculle rovnou jsem začínala na dvou kusech, tak jsem byla minule hodně skleslá, že to nezabralo, až se mi draly slzy do očí, když jsem šla od doktora....teď jsem hrozně ráda, že to zapůsobilo a máme šanci počnout prcka 🙂

kacculle
19. črc 2012

@petanevesta To znám. Minulý měsíc jsem z toho, že nebyla ovulka taky hodně špatná a když jsem dostala MS, tak jsem dostala depku a nebyla se mnou cely den mluva... Jdu na ultrazvuk příští pátek, tak budu doufat... JInak mě čeká v září CAR (ale nad tím raději ani nebudu přemýšlet).

petanevesta
19. črc 2012

@kacculle jo to naprosto chápu, je to šílený na psychiku a mají můj obdiv páry, co se snaží třeba nekolik let, to by mi asi hráblo...u nás je to třičtvrtě roku a už jsem z toho nervózní :-/ jsem ráda, že existujou léky, co ty vaječníky pomůžou rozchodit, jinak bych čekala bůvhjak ještě dlouho...tobě držím palečky, ať máš ultrazvuk úspěšný jako já 😉

kacculle
19. črc 2012

@petanevesta Tak to jsme na tom úplně stejně, my se snažíme od listopadu. Také obdivuji ty, kteří čekají takovou dobu. Nikdy by mi nenapadlo, že budu něco podobného řešit... hlavně věřím, že clostík zabere. Mám doktorku u Apolináře, tak jsem snad v nejlepších rukou. Já budu hned příšít týden informovat jak jsem na tom:o)) A tobě hlavně přeji, aby se zadařilo:o))

mijadave
19. črc 2012

ahojte kocky, kedze som este hore a uz je piatok, tak tu je nasa tabulka, aspon rano uz nebudme stresovat, ze nestiham, lebo mam toho vela stihnut, nez pojdem do prace... 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
pa, pekny dnik a uspesny zaver pracovneho tyzdna 😉

milacik3
20. črc 2012

@mijadave ahoj nezmenila si mi udaje v tabulke....ked budes mat cas...tak dnes 3DC a 34 PC. Dakujem mockrat

mijadave
20. črc 2012

@milacik3 jasne, prepac, aj @antana123 som zabudla zmenit, no polepsim sa 😉 dnes vecer sadnem a opravim, zatial pekny dnik... 😉

milacik3
20. črc 2012

@mijadave ale to neponahla a vobec nevadi ze si zabudla 🙂 aj tebe pekny dnik a dakujem

mijadave
20. črc 2012

@milacik3 opravene, dufam, ze uz je to ok 😉

mijadave
21. črc 2012

ahojte kocky, dnes tabulka trosku neskor, no nejak nestiham... dnes mame oslavu a ja peciem, varim, upratujem 😉 takze tu je https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

kvietok1605
21. črc 2012

prvý cyklus clostilbegyt + pregnyl+ duphaston sa nepodaril :(( ale zato z tých všetkých hormónov mi pekne hrabe, ešte že mám tak skvelého muža

maciatko248
21. črc 2012

Ahojky Holky chcem sa spytat, tento cyklus beriem po prvy krat Clostil.beriem 1 tabletku denne od 5dc do 9 dc - 5 tabletiek, kedy by mala nastat ovulacia? Alebo po kolkych dnoch ste mali ovulaciu vy? Dakujem za info 🙂

mijadave
21. črc 2012

@kvietok1605 mrzi ma, ze to nevyslo, ale super je, ked mas skveleho mm 😉 drzim pasticky do dalsieho cyklu 😉
@maciatko248 to je velmi individualne... ja som brala 2tbl denne a ovu som mavala 13-15DC, raz som mala na 11DC... 😉

koira
22. črc 2012

ahoj holky budu mit na ´vas asi hloupý dotaz...ve zkratce..byla jsem va vyvolavacce- mezses prisla- 3-7 den mam uzivat Clomifen 1tbl denně, mezi 11-13DC mám prijit na ultrazvuk popř na pregnyl. bohuzel jsem si neuvedomila ze zrovna odjizdime na dovolenou, takze nejpozdeji muzu jit k mudr 8DC..myslite ze to ma smysl?pregnyl bych si klidn epichla sama treba ten 13 DC ale to asi je nerealny co..nemate s tim nekdo nahodou zkusenost?diky moc

petanevesta
22. črc 2012

@koira a bereš ten lék poprvé? ono totiž každá máme jinou reakci, někdo i s Clostilem ovuluje třeba 18-20DC a někdo klikdně 11DC, je to hodně individuální...jestli jsi měla předtím svoje cykly dlouhé, tak mi Mudr. říkala, že tělo spíš kopíruje delší cyklus, jak je zvyklá, tím pádem je ovulka později

mijadave
22. črc 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem vsetkym krasnu nedelu, pa 😉