Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

anait
9. srp 2012

@viktorka555 hlavne, že otehotnela, gratulujem! bábo už je, či ešte len na ceste? 🙂 a aký si mala problém, keď ti clostil nepomohol, ak smiem vedieť?

viktorka555
9. srp 2012

mám 3 týždne do pôrodu, dakujem. Vlastne mi nič nezistili, dvakrát som bola aj na laparke, prefuky vaječníkov, dajaké cysty som mala...ja si myslím, že som nemala prechodné vaječníky, lebo dozreté folikuly po liečbe boli, len sa to neoplodnilo...

kvietok1605
9. srp 2012

niečo vyše roka od vlani od septembra som brala duphaston lebo sa mi opakovali cysty tak mi robili hormonálny profil či nemám PCO ale nie tak ma len sledovali potom doktor poslal môjho na spermiogram ten bol v poriadku a v máji sa rozhodlo že pôjdem na laparoskopiu odstránenie cysty + HSG a driling vaječníkov, cysty sa už po operácií nevrátili všetko mi blokovali no a keďže som hneď neotehotnela tak mi doktor predpísal clostil pregnyl a duphaston

domi1988
9. srp 2012

ahojte baby prosim vas stalo sa vam, ze ste ani po clostile nemali ziadny dominantny volikul?

kvietok1605
9. srp 2012

@domi1988 mne nie ja beriem druhý cyklus a oba som dominantný folikul mala dokonca aj peknú sliznicu možno potrebuješ vyššiu dávku alebo niečo silnejšie bola si na utz a žiadny folikul?

domi1988
9. srp 2012

@kvietok1605 bola som a nic tam nebolo, bola som dokonca 2x v jednom cykle ci naaahodou... dr mi zvysila davku tak teraz cakam na mrchu...

activia
9. srp 2012

@kvietok1605
@anait my sa snazime uz treti den 😅
.....dnesok este nemam poznaceny 😉

kvietok1605
9. srp 2012

@domi1988 no vidíš zvýšia ti dávku a bude to v poriadku ja som čakala 3/4 roka na dominantný folikul ale bez clostilu až po laparke a clostile to prišlo určite je niečo čo zaberie aj na teba

domi1988
9. srp 2012

@kvietok1605 no ona tam bola zastupujuca dokina a uz ma vyplasila ivf ze ak este 2 cykly nic nebude... nechcem ist na ivf 😒

kvietok1605
9. srp 2012

@activia ja BT nemeriam nemôže clostil ovplyvniť BT?

kvietok1605
9. srp 2012

@domi1988 mne to tiež doktor povedal že ešte max 3 až 6 mesiacov a viac mi pomôcť nevie ale ja nejak verím že sa to podarí prirodzene len to chce čas ani ja nechcem ivf proste nie ani si to nepripúšťam že by sa to nemohlo podariť hlavne sa netráp nemá to význam priznám sa ja tiež mávam zlé dni hlavne keď cítim že menzes príde ale potom to prekonám a som zase optimistka dokonca som za svoj prístup dostala pochvalu od doktora

kvietok1605
9. srp 2012

@domi1988 už si absolvovala aj nejaké vyšetrenia? laparoskopiu alebo niečo?

activia
9. srp 2012

@kvietok1605 ano moze ju zvysit, ja som jasnym prikladom, 36,8 je uz moja poovulacna teplota a to som iba 10DC, jedine, ze by bola ovu na 8DC a ta teplota ide preto hore, ze uz mam po ovu 😕 , mala som aj bolest silnu jednorazovu , pichavu a hnede spinenie - co by teda naznacovalo ovu ale ja nechcem 😠 tak skoro ☹ .......neviem uvidim zajtrajsiu teplotu ci bude este vyssia 🙄

kvietok1605
9. srp 2012

vidiš toto sa stalo aj mne presne 8DC som mala bolesti ako na ovuláciu a tiež trošku špinenie a myslela som že ovulka ale ked som bola na 13DC na utz tak tam bol 20 mm dominantný folikul takže ovulácia vtedy nebola

martina.an
9. srp 2012

@domi1988 ahoj,mne ano a dlho sme nemali folikul,až po niekoľko vybraných clostil. konečne jeden bol a vtedy sa nám to aj na prvý krát podarilo a v októbri sa konečne dočkáme nášho vytúženého drobčeka,ono to chce určite trpezlivosť,my sme mali asi aj šťastie,že jeden jediný folikul po dlhej dobe a vtedy to aj vyšlo...preto Vám každej prajem aby ste čo najrýchlejšie otehotneli,viem si predstaviť čo si prežívate a preto Vám držím palce,určite sa každá dočkáte...

activia
9. srp 2012

@kvietok1605 jeeej ano ? sa tesiiim , mozno to aj ja tak budem mat a predsa len cosi uvidi ten dr na sone v pondelok 😉

kvietok1605
10. srp 2012

@activia potom sa ozvi lebo som zvedavá či to bude tak ako u mňa lebo to bolo presne tak isto ešte aj DC bol rovnaký

zuzuza
10. srp 2012

-holky prosím vás, můžebýt ovu po clostilu užnějaký třeba 9. den? já jsem dnes 12. a od včerejška jsem zkusila měřit teplotu a byla 36,9 a 37 dnes, to je divné, já neměla teplotu takto ani nepamatuju, nikdy od porodu, myslím ten 9. dc jsem měla hodně hlen, ale spíše strašně mzlavý a bílý, ne průhledný, ale i se trosku táhl, takže pokud byla ovu, tak je to v prčicích, pač jsme byli na chatě a snažili jsme se jen ve středu večer:((, fakt se mi to nezdá, nebo může clostil nadělat paseku v bazální teplotě? Moc díky za odpověď

piefunko
10. srp 2012

@iknella dakujem, budem sa snazit, ideme do chorvatska ale pozeram ze nam ma tri dni prsat... ja len dufam ze nebudem prave mrchovat lebo ma porazi, to moc sily nenaberiem 😀

piefunko
10. srp 2012

@anait tak treba sa pekne snazilkovat, lebo aj silnejsi orgazmus moze sposobit ovulaciu.... 😵

piefunko
10. srp 2012

@zuzuza ano clostil dviha teplotu trosku viac hore ale vacsinou sa po dobrati - do ovulky teplota vrati na svoje predovulacne hodnoty, resp. blizko k nim.. 37 je uz dost vysoko 😕

piefunko
10. srp 2012

@viktorka555 a myslis ze po prefukoch si ich mala stale nepriechodne?

mijadave
10. srp 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
pekny dnik, pa 😉

zuzuza
10. srp 2012

@piefunko a myslis, ze uz teda ovulace probehla? normalne jsem mela teplotu kolem 36,1, 36,2

piefunko
10. srp 2012

@zuzuza mas grafik? 😅

zuzuza
10. srp 2012

@piefunko no právě nemám :((, já jsem počítala, že pokud by byla ovu, že by byla až tak 14. den, to jdu v pondělí na uzv, takže sem graf nedělala, protože jsem si říkala, že mě stejně clostil nepomůže, už jsem ho jednou brala, já jsem měla ovu jen dvakrát, co jsme se snažili, jednou samovolně a pak podruhé po nezdařeném ivf přirozené těhu, od té doby ani ň, bez ms třeba 4 měsíce🙂

activia
10. srp 2012

@piefunko
@zuzuza ja som dnes 11DC, clostil som brala do 9DC a dnes mi veru klesla 😉

anait
10. srp 2012
activia
10. srp 2012

@anait a aka zvykne byt tvoja poovu teplota, tak este mame 3 dni cas, zatial skakat moze 😉

anait
10. srp 2012

@activia nooo ja meriam prvýkrát, tak netuším 😀