Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
5. zář 2012

@iknella ano, prepac, ale mozes teda do tehulkovskej a napis mi udaje a veeeeeeeeelmi rada Ta tam pridam a samozrejme z celeho srdiecka gratulujeeeeeeem 😉

maciatko248
5. zář 2012

@saurer ja meram s ortutovim uz rok a žiaden problem 🙂
@petanevesta nádhera tak to som dnes velmi potesena tak tiež držím palecky 🙂

petanevesta
5. zář 2012

@domi1988 takový 14. den od injekce už by to pregnyl být neměl, držím palce 😉

domi1988
5. zář 2012

@petanevesta dAkujem, no mna bolia prsia hrozne,picha ma v podbrusku ale je to take kramovske.. no uvidime, velke nadeje si nerobim..

iknella
5. zář 2012

@petanevesta presne tak isto sa cítim aj ja. 😉 Vlastne ešte jedna vec: som strašne zlá a podráždená na manžela, nálady sa mi menia rýchlo a v práci mi je veľa vecí jedno... 😀
Ale manžel to zvláda skvele, v práci mám super kolegyňu ktorá mi pomáha a drží palce. 🙂

saurer
5. zář 2012

@maciatko248 tak já to zítra zkusím tím rtuťovým 😀 ale ty desetiny půjdou těžko odhadovat 🙂

saurer
5. zář 2012

@petanevesta pááánečkuuu!!! obrovská gratulace a velká naděje i pro nás!!! takhle se to dělá! 😀

kvietok1605
5. zář 2012

@iknella lebo som to prestala zvládať psychicky a povedala som si že takto sotva otehotneiem keď budem blbnúť a keďže clostil sa môže brať len pár krát nechcela som to premrhať proste som potrebovala oddych od toho všetkého

antana123
5. zář 2012

@miky to je u každýho jinak já měla mezi 14-18DC ale byla intenzivnější jako větší bolesti a bylo to jinné jak bez clostilu
a držím palce at clostil pom.že 😉
@petanevesta gratuluju 😵 😵
@domi1988 myslím že je pryč kolik jednotek pregnylu si měla????mě 10 000 vyprchalo vždy do 9dne
@iknella taky gratulace 😉

antana123
5. zář 2012

@maciatko248 Luci Ahojky 🙂

domi1988
5. zář 2012

@antana123 ja som mala 5000

nativanativa
5. zář 2012

@mijadave ahojte snazilky , ako sa vam dari ?? 😵

kvietok1605
5. zář 2012

@domi1988 ja som mala ešte na 13 deň po injekcií pozitivny test a mala som pregnyl 5000

saurer
5. zář 2012

ahoj holky, tak jsem teda taky začala měřit....ale nevím, jestli to na konci správně pochopím a vysvětlím si graf správně...dneska jsem tedy měřila až odpoledne, zítra už začnu hezky ráno 🙂

antana123
5. zář 2012

@domi1988 hele já právě po pregnylu začala brzo testovat abych viděla jestli se pregny ztrácí a na 9 den byl pryč ale u každýho to je jinak
@nativanativa Ahojky teda konec se ti už blíží 😉 to tak uteklo 😲

nativanativa
5. zář 2012

@antana123 ahoj ahoj , sem tam vas sem pridem kuki , vidim ze sa stale u tych najstalejsich nic nezmenilo 😢 😢
uz sa raz musi !!!
no my sme pekne v 34 tt oddnes , zajtra poradna , no makacka mi teraz zacala , oddes oficialne na MD , uz len cakat , ale trapi ma ten moj maly chlapcek , uz je mu veelmi tesno a patricne to dava najavo , vsetko ma boli 😢 😢

domi1988
5. zář 2012

@antana123 jasne viem ze to je individualne, ja som aj chcela testovat, ale potom som si to rozmyslela.. aaa dnes ro bolo silnejsie nez ja, ale necham to na buduci tyzden 😉

iknella
5. zář 2012

@kvietok1605 chápem 😉

lucijeta
5. zář 2012

@domi1988 já jsem testla 8.den po pregnylu a taky už žádný duch, opravdu jen mini náznak toho kde by ta druhá / měla být

@petanevesta krása 😵

antana123
5. zář 2012

@nativanativa hele už jen kousíček a máš ho na světě to zvládneš 😉 jo stálice se bohužel drží ve snažilkách ale je jich o dost mín co jsme sem přišla 😉
@domi1988 držím moc palce 😉

mijadave
5. zář 2012

@nativanativa ahoj moja, tak mne nejak zvlast, bolo aj lepsie, Ty sa pochval, ako sa mas, ako sa citis? 😉 neboj, uz Ti to zbehne ani nevies ako a budes ho drzat v naruci... a s tabulkou, od zajtra sa tam znova supnem, ale uz len tak, nejdeme sa cielene snazit, to sme uz vzdali... nechavame tomu volny priebeh... 😉 a medzi stalicami sa toho naozaj vela nezmenilo, co ma neskutocne mrzi, uz by mohla prist rada s // aj na nich 😉

nativanativa
6. zář 2012

@mijadave dnes mam poradnu , som zvedava ci sa nieco zmeni , dam vediet a VAM VSETKYM DRZIM PALCEKYYYY !!!
@antana123

piefunko
6. zář 2012

@activia skorsia ovu ti dlhsiu lutealku nespravi, lutealka je cca vzdy rovnaka, predlzis ju progesteronom 😉 drzim palce na uzv nech mas poriadne foliky 😵

piefunko
6. zář 2012

@petanevesta gratulka velikaaaa 😵

piefunko
6. zář 2012

@saurer na tejto stranke najdes uplne vsetko co o merani potrebujes vediet, je to super webka. v zalozke FF (fertilityfriend) najdes navod ako zapisovat teploty do grafu na FF, je to dobry program 😉 drzim palceky, nezabudni ze vzdy: rovnaky teplomer, rovnaky cas, rovnake miesto (alebo v ustach, alebo dole 😉 )

activia
6. zář 2012

@piefunko ahoj, no ja som vzdy mavala minimalne 12dnovu LF, len s clostilom+pregnylom mam ovu az na 15den a mrcha prichadza ako hodinky max na 26den, dnes idem pozriet foliky som 13DC, poviem dr, ze som mala kratku LF, som zvedava co mi povie 😒

domi1988
6. zář 2012

@antana123 dakujem ti moc :P asi zajtra testnem a uvidime..

domi1988
6. zář 2012

baby je mozne aby ma 11. den po pregnyle boleli uplne neuveritelne prsia?

antana123
6. zář 2012

@nativanativa díky 😉
@domi1988 tak to držím palce 😉

miky
6. zář 2012

Ahoj holky, děkuji Vám za rady ohledně clostíku. Zdá se, že u mě zabral, před chvilkou jsme se vrátili z UTZ a na obou stranách mám folíky o velikosti 16mm, na kontrolní UTZ jdeme v pondělí, abychom se přesvědčili, zda už alespoň jeden folík prasknul a popř. bych dostala ještě nějakou injekci na podporu toho prasknutí. Jenom se bojím, abych to nezakřikla a do toho pondělka se ještě něco nepokazilo