Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

govinda
26. zář 2012

@martina.an hlavne, že niečo dopomohlo. Držím palčeky, pozerám, že onedlho rodíte 🙂

anait
26. zář 2012

@govinda a vy budete mať krásny darček pod stromček 🙂 čo viac si priať ... 🙂

martina.an
26. zář 2012

@anait zatiaľ máme Matúša.Prolaktín býva zvýšený aj pri strese,a keď sa dlhšie nedarí,tak určite ho máme každá mierne zvýšený,tak ako ja som mala,lebo to bolo už na nervy.1/2 tabl.denne som brala tuším,sestrička aj dochtor mi povedali,že zázraky sa dejú a určite parlodel dopomohol

anait
26. zář 2012

@martina.an no mne robili HP a bol dobrý...ešte mám ísť teraz 3DC, tak uvidíme... 🙂

martina.an
26. zář 2012

@govinda ďakujeme,no už sa to kráti,človek už ani nad ničím nerozmýšľa,len nad pôrodom a teraz sa to strašne vleče.No a Vy potom po nás,držíme palčeky tiež...

mijadave
26. zář 2012

@govinda to je nafigu, ale nevadi, prvotny sok uz odoznieva... teraz mi dochadza, ze zas treba chodit na pohovory 😒 dakujem, dufam, ze sa mi podari aspon jedno z toho, co si mi napisala 😉 a Ninka je pekne meno 😉

martina.an
26. zář 2012

@anait určite sa podarí,niekto si počká kratšie,niekto dlhšie,u nás to bolo fakt dlho,ale čo už,je to také nespravodlivé,niekdo hneď,niekdo roky.držíme palce

govinda
26. zář 2012

@anait no veru, bábo bude buď pod stromček alebo na nový rok 😀
@martina.an tak mne zatiaľ tehu veľmi rýchlo ubieha 😀 uvidíme, ako to bude pred pôrodom 😀
@mijadave držím palčeky, nech sa zadarí čím skôr 😉 Aj v jednom aj v druhom 😉

mijadave
26. zář 2012

@govinda dakujem ♥

mijadave
27. zář 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem vsetkym pekny dnik 😉

anait
27. zář 2012

@mijadave no ja som 1DC a nejdem brať nič tento mesiac. .. a ty tak nááááhodou nejdeš testovať? 😉

mijadave
27. zář 2012

@anait moja, to ma mrzi, drzim pasticky do dalsieho cyklu... 😉 testovat nejdem, lebo ovulku som si vyznacila sama, aj to len od oka, lebo som bola na tej operacii a pravdepodobne v tom case prebehla, lenze BT moze byt skreslena prave kvoli tej operacii, cize mohla byt aj neskor, takze ak nepride ms do pondelka, tak potom testnem, no aj tak mi dnes klesla BT, takze si myslim, ze nic a okrem toho, keksiku tiez nejak nebolo 😉 neboj, ked testnem, urco Vam dam vediet 😉

mijadave
28. zář 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@anait aj ja som dnes 1DC, vidis, netrebalo testit 😉

anait
28. zář 2012

@mijadave 🙂 tak sme narovnako...ja som tiež 1DC až dnes, včera iba špinenie 🙂

mijadave
28. zář 2012

@anait ok, opravene, takze ideme spolu 😉

lucijeta
28. zář 2012

ach jo, holky, jsem 7dpo a už zas špiním 😒 a to mi zvýšili dávku utroše z 3 na 5/denně
zas to začínám vidět bledě ☹

piefunko
28. zář 2012

@anait pocuj cica mne dokina odporucala ta endokr. ze clostil by sa mal brat 3 mesiace za sebou, ze dva moze byt malo... ja uz som to nestihla a tak sa pytam ci to nechces este skusit do tretice 😉

anait
28. zář 2012

@piefunko no asi by to aj skúsila, keby sme neboli na antibiotikách obidvaja...nemám z toho dobrý pocit, že by sme to teraz mali skúšať, obvodáčka mi povedala, že mesiac pauza, lebo môžu byť poškodené vajíčka z toho... tak neriešim proste...

piefunko
28. zář 2012

@anait och ano, jasne 🙄 potom si dajte aj tak o 3 mesiace pozor, lebo spermosky dozrievaju 72 dni a tie "dnesne" budu ovplyvnene atb az o tych 72 dni 😉

anait
28. zář 2012

@piefunko čo trepeš?? bože už nech ťa berú na to piate 😀

kvietok1605
28. zář 2012

proti môjmu tehotenstvu už nie je len príroda ale aj mm zamestnávateľ tak teraz ho pošlú na služobku keď idem mať ovuláciu :( no načo som brala ten clostil

anait
28. zář 2012

@kvietok1605 ty vole, tak to je na porazenie!! nemôže sa nejako vrátiť na chvíľu?

kvietok1605
28. zář 2012

@anait nie je to hrozne ďaleko a ani ja nemôžem ísť tam ,revala som dneska ako malá preto, vôbec sme to nevedeli dneska mu to povedali že v pondelok ráno musí ísť a príde až vo štvrtok ak nie až v piatok a ja mám mať ovulku tak v stredu

domi1988
28. zář 2012

@kvietok1605 tak este dajte sexik v pondelok rano.. na MK je baba ktora mala sex 5 dni pred ovu, lebo jej mm odchadzal na sluzobku, este mali aj zly spg a ono to vyslo 😉

kvietok1605
28. zář 2012

@domi1988 áno plánujeme to že ešte v pondelok ráno bude sex, v pondelok ešte idem aj na utz len neviem či má význam pregnyl pichať

domi1988
28. zář 2012

@kvietok1605 ja sa teda tomu moc nerozumiem, aj ked aj mne ho pichaju, ale trt z toho... ale mohlo by to mat zmysel nie? teoreticky by vajko mohlo prasknut skor, ci nie? 😅

kvietok1605
28. zář 2012

@domi1988 neviem spýtam sa doktora čo mi na to povie 🙂 minule mi radil aby som sa veľmi nesústredila na to tak teraz sa nebudem môcť sústrediť vôbec 🙂

domi1988
28. zář 2012

@kvietok1605 no im sa machrüje.. zo mna je uz chodiaca depresia 😒 neviem ako sa toho zbavit, je to fakt hrozne..

kvietok1605
28. zář 2012

@domi1988 viem tiež to poznám nemyslím na to ale v podvedomí to mám stále sa mi snívajú také sny o deťoch tehotenstve a pod

piefunko
28. zář 2012

@anait no ale vazne to s tymi spermoskami je pravda.ak mm teraz bere atb tak cca o tie tri mesiace mozu byt tie spermosky ovplyvnene tymi atb...to nie je vymysel ☹