Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ma.ja
1. čer 2009

ahoj clostilky 🙂 tead já nehraju, už posílám třetí "ahoj" a pořád mi to nejde 😠

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Šárko, nemáš to jednoduché, tolik věcí se musí kolem toho naplánovat, člověk nemůže nic dělat v klidu ☹

Ahoj Marcelko, no jo, ten koník je poslední dobou nějak zabržděnej, teď mi taky nešel otevřít 😠

mirusska
1. čer 2009

lenuska, presne tak, nechaj to tak a nestresuj sa, vtedy najskor otehotnies....neboj sa nic, teraz to uz musi prist a na laparku nebudes musiet ist.....nechaj tomu volny priebeh a uvidis, ze to bude dobre, ja ked som si to prestala vsimat a zaujimat sa o to, tak to prislo samo......moj janko bol vtedy na operacii a venovala som sa len jemu, prisiel domov z nemocnice, iba tak sme sa milovali a zrazu ze tehotna, to bol uplny sok.....mozno tomu pomohol aj clostik, ale vidis, nemozes na to mysliet...aj internet neni dobry, lebo ked si tu, tak sa stale bavis len o tom a myslis na to, tak to skus obmedzit trochu, ja viem, ze sa to neda, ale skus, mozno ti to pomoze 😉 velmi ti to prajem, lebo uz sa dlho snazite, bola by som velmi stastna, keby si sa uz aj ty tesila 🙂 , budem drzat palce....

papus
1. čer 2009

mě to blblo ráno teď je to zatím ok 😉

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Mirusska, díky za palce a díky za přání 😵 . A jak píšeš, chce to zaměřit se na jiné věci a ono to přijde. No a ten internet - naštěstí v téhle naší diskuzi jsou samé fajn baby a bavíme se o všem možné a vlastně otěhotnění ani moc neprobíráme, dnes třeba jsme řešili manžele-přítele-děti z bývalých svazků a pak taky jídlo, to tu řešíme moc rády 😝

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Holky, už se budu loučit nebo tu zase budu sedět do noci a to teda nechci, zítra potřebuju být v práci fit, takže jdu do sprchy a do hajan.

Hezky se vyspinkejte a zítra zase tady paaaa. Brou noc 🙂

ma.ja
1. čer 2009

Leničko dobrou, já už taky půjdu. Ještě musím miláčkovi udělat druhou večeři (jak na pionýrským táboře 🙂 ) poklidit a čeká na mne žehlička. Takže krásnou dobrou noc, zítra pa 🙂

papus
1. čer 2009

dobrou noc Leni hodně sexuuuuuuuuuuuuu 😀 😉

kyticka05
1. čer 2009

chcem sa spýtať či mi niekto poradí čo znamená dvojfázová teplota pri užívaní closilbegytu?

kkamca
1. čer 2009

Leni tak dobrou noo..a plodnou noc 😀 😉 😎

dasa.77
1. čer 2009

ahoj kyticka,to fakt slysim poprve,tak ti neporadim.

dasa.77
1. čer 2009

kamca i tobe preji plodnou noc.

jerryjanka
1. čer 2009

kytička to že v obdobi pred ovu maš teplotu nižšiu a po ovu ti stupne až do ms 😉

dasa.77
1. čer 2009

jerrynka a jaka by mela byt teplota mimo plodne dny? Zajima me spise doba po ovu a uspesnem oplodneni.37 A VICE?

dasa.77
1. čer 2009

TAK JSEM TO VSECHNO DOCETLA A ZITRA SI NEJSPISE PRIVSTANU,AT TOHO STIHNU VICE 😉

dasa.77
1. čer 2009

s merenim BT nemam moc zkusenosti,ted vubec nemerim.

jerryjanka
1. čer 2009

zhruba tak - okolo 37

dasa.77
1. čer 2009

Mirusko,ja se taky snazim nemyslet na to.Ale je to tezke.Me nepomuze ani svecena voda ☹ Navic,kdyz mezi tim delam,porad mam na ocich miminka,kocarky,hadriky.... 😅 Na jednu stranu je to sice prijemne prostredi,ale kdyz si to moc preji a nejde nam to,je to i ubijejici.

dasa.77
1. čer 2009

jerry,diky

dasa.77
1. čer 2009

Ja MS necekam ve ctvrtek.Dnes uz me zacalo dost pobolivat v podbrisku,tu bolest dost dobre znam.Provazi me kazdy mesic ☹ Takze testik ani nekupuji.Dokonce me opet bolely ledviny.Vidim to tak,ze uz pujdu do hajan,at jsem brzo rano fit.

dasa.77
1. čer 2009

Takze krasnou dobrou noc,plnou sexiku.

dasa.77
2. čer 2009

Devcatka,dobre rano 😀
Trosicku jsem si privstala.Tusila jsem ,ze tu budu dnes prvni.ALE jeste jdu do hajan 😉

michamicha
2. čer 2009

ahoj, koukám ranní ptáče 😀 já taky, ale musim do práce 😝

dasa.77
2. čer 2009

micha.....dobre ranko.Ja mam odpolko,takze si jeste schrupnu.

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

čusík holky, co tady taky brzy strašíte? nemůže spát? 🙂

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Dášo, děláš dobře, že testík nekupuješ. Já se rozhodla, že teď netestnu, protože fakt vždy, když jsem testovala, tak jsem to druhý den dostala. Takže teď na to prdím a nějak to dopadne 😉

Micha a co ty, cítíš se na těhu? 🙂

prdecek
2. čer 2009

bré ráno,

prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky 😵 😵 😵 😵 😉

dneska mi je docela ok, musím zaklepat 🙂

dasa.77
2. čer 2009

😉 tak jsem tady zas.Ahoj Leni a Prdecku

wolfskinka
2. čer 2009

dobre ranko .... baby za cca hodinu budem mat ovulku ... kurnik sopa holubnik, no co uz ked prideme z roboty to roztocime a vecer znova, ale poistili sme to aj vcera vecer

dasa.77
2. čer 2009

K