Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veji
24. říj 2011

@janielik87 bude aj pozit., neboj. mozno uz tak o dva dni......co vies 😉

mijadave
24. říj 2011

@janielik87 dakujem, ja som sa tiez dost narevala... vzdy si poviem, ze uz nebudem, ze ideme dalej... no sklamana a nastvana som stale, ked to nevyjde...
@lorreine to Ti verim, a mozno budes prekvapena... 😉

maminka142
24. říj 2011

@mijadave ale ja nemyslim ovulku 😕 Ovulku som mala už 13 DC a asi tyždeň po ovulke mi začali bolesti 😕 A trvaju asi tyždeň a to už mam tak tretí mesiac 😕

hela82
24. říj 2011

Ahoj holky, nemela jste nahodou nektera po stimulaci (at uz Clostikem nebo i jinym lekem) hyperstimulaci vajecniku? Ja jsem brala 3 mesice Clostilbegyt a po tom co mne vajecniky bolely a Dr. mi udelala ultrazvukove vysetreni zjistila, ze mam hyperstimulaci a folikuly velke jako cysty a bylo jich rovnou 10 na vajecniku. Prvni dva mes. ovu nebyla vubec, protoze vajecniky nefungovaly, ted se probraly ale vypada to tak ze az prilis a jsou nepouzitelne.... Nevite mi poradit co s tim? Jestli jenom cekat nebo proto muzu neco udelat aby se vajecniky uklidnily ale presto pracovaly....

janielik87
24. říj 2011

@jania023 no tak my uz skusame 8mi mesiac a vzdy revem ako decko 🙂 cize neviem, kedy sa tak otupim, ze mi to bude jedno...sice cyklov to bolo max 5-6

@veji 🙂 obavam sa, ze opat nie 🙂 ale si strasne mila 🙂 a utz sa neboj, nebude to nic hrozne a iste ta potesi spravou, ake mas krasne foliky...🙂 Mne ta moja dokina ani tu ovulu nepotvrdila a ani foliky, cize teraz zbytocne asi na zazrak cakat.
@mijadave presne presne... vzdy ma to dostane...aj ked ten ozajstny rev este len pride s mrchou 🙂 🙂

jania023
24. říj 2011

@janielik87 No vidis este nejaky ten mesiac a si oddolna voci neuspechom 😀 mne uz negativny test nic nerobi..ale myslim ze potiahnem este do konca roka a kedn nic tak si dam pauzu na nejaku tu dobu-navzdy 😀

mijadave
24. říj 2011

@maminka142 ano, aj po ovu 😉
@hela82 ja som mala, no musel mi dr vysadit clostil na jeden cyklus, potom sa vstrebali a potom musel upravit davkovanie a sledovat ma uz od 2. dna uzivania.... ☹
@janielik87 je pravda, ze postupne otupnes, no boli to stale, len som uz viacmenej len nastvana, placem uz menej.... 😉
@jania023 chces to nechat navzdy? wow, to som si povedala aj ja, ze len do konca roka, no potom to nechame tak, no pozor si nebudeme davat... a vraj prave vtedy sa zvykne zadarit, ked to nechas tak, nesledujes, ved vlastne vypnes.... 😉

ladyka8
24. říj 2011

Veľa šťastia všetkým 🙂

mijadave
24. říj 2011

@ladyka8 aj Tebe 😉

mijadave
24. říj 2011

dievcata, lucim sa na dnes... o chvilu idem domov a potom ku svagrinke a dnes asi uz nebudem mat silu zapinat pc ☹ zatial pa a budem tu zas zajtra

janielik87
24. říj 2011

@jania023 mozno aj preto, ze uz jedno babatko mas...tak mozno by si to uz vedela rozoznat, ked tehu budes... takze to sklamanie je take neprekvapive...ja som si fakt namyslela, ze to vyslo...:/ Bohuzial.
@ladyka8 dakujeme
@mijadave neviem ci otupiem, uz niekedy som nahnevana na vsetko na cely svet, akoby dakto za to mohol...niekedy mam pocit, ze keby mi dakto povedal, ze nemam tyzden rozpravat a pomoze to, tak vyskusam aj to :D

jania023
24. říj 2011

@mijadave no u mna trebalo tho vypnutia aj tak nejake 6roky a az potom to vyslo ☹ takze ak nic necham to tak a otocim stranu zivota..ved mam aspon jedno a aj to je uspech 😉

hela82
24. říj 2011

@mijadave A ten jeden cyklus na ktery to vysadil - tam jsi ovu mela nebo nebyla zadna? Ja jdu v pondeli na kontrolu jestli se to zlepsi nebo nikoliv, ale docela mne to stve. Nejdriv nic, pak je toho az prilis. Snazime se uz vic nez 2 roky, z toho jsem 3/4 roku brala HAK Vreya pro upravu hormonu.

mijadave
24. říj 2011

@janielik87 ver mi, aj ked mam dve deti, boli to vzdy, ked to nevyjde... a tiez som nahnevana na cely svet, kolkokrat si poviem, preco ja mam taku smolu? preco som musela 3x potratit, preco sa musim o tretie babo tak dlho snazit a inym, co neplanuju a nechcu, tak maju? hneva ma to... hnevala som sa aj na susedu... nechceli uz stvrte a nejak sa zadarilo... ale nepomaha mi ani ten hnev... moj mm vzdy vie, kedy mi dorazi ms - vtedy som neznesitelna... na kazdeho vrcim, placem... kricim... ☹ ale potom sa mi ulavi a poviem si, ideme dalej, ved koniec koncov aj ta "vyroba" je fajn 😀 a ver mi, ze keby mi povedali, ze mi pomoze, ked budem tyzden ticho ( co je pre mna hrooooozny trest 😀) a napr k tomu aj napriklad stat na hlave a odrazat sa usami, tak by som to skusila 😀 😀 😀

mijadave
24. říj 2011

@hela82 no nemala som ovulku a dalsi cyklus neviem, lebo som bola na laparke... 😉 ja sa tiez snazim skoro 2 roky a najhorsie je, ze som uz bola 5x tehu na prvy sup a teraz.... HAK robi sarapatu viac, mne vlastne sposobila vsetky tie anovulaky vyse roka a az tak mi narobila neplechu, ze to vyzeralo, ze som v prechode, lebo vajecniky nie a nie sa nastartovat.... ☹

janielik87
24. říj 2011

@mijadave detto 🙂 svagrina ma dve deti za 2roky 🙂 a nikdy by nepochopila, ze ako sa ja trapim, lebo jej sa zda prirodzene, ze jej to ide...a to jej manzel chodi na dvojtyzdnovky!!! 🙂 🙂 To je proste zivot... No co uz. A najhorsie, ze manzilek si mysli, ze mu klamem a ze mam pre neho mile prekvapko...:/ To mi je tak luto, ze zas ho sklamem.

hela82
24. říj 2011

@mijadave Jeee...takze je mozne ze pristi cyklus ovulace teda nebude. Dobre vedet at pak nejsem zklamana. Dik za informaci.
To mne mozna celou neplechu taky zpusobila HAK, ale hned ta prvni co jsem dostala od Dr. Nikdo mi nezkontroloval hladinu hormonu (mela jsem ji v znacne nerovnovaze a i nasledky byly viditelne. Ale Dr. nenapadlo spojit si to). Prislo se na to az casem u jine Dr. kdy se zjistovalo proc mi tak strasne padaji vlasy a prakticka mne poslala na gyndu at se na mne podivaji ultrazvukem poradne. Podle vajecniku a na zaklade nekolika otazek okamzite vedela o co jde - dostala jsem Vreyu a ta mi hodne pomohla. Ale bohuzel ty vajecniky jsou jak prispane - ta prvni HAK jim pry dala zabrat. Ne a ne je nastartovat. A ted se to povedlo, ale jak naschval az prilis. ☹

mijadave
24. říj 2011

@janielik87 no mi hovor, suseda viem, ze sa s mm stretnu raz za mesiac-dva a aha... a my... no co dodat... ved ale mile bolo od susedy, ze nevedela ako mi to povedat, aby ma nezranila... 😉 zlata bola... je mi luto, ze to nevyslo a ze mm bude sklamany ☹
@hela82 mozne to je ☹ tak snad sa to dr podari ustriehnut a spravne davkovat lieky 😉 drzim pasticky 😉

janielik87
24. říj 2011

@mijadave no ved ano...ja neviem, uz dosiel domov. Doniesol mi novy notebook. Ale je taky nejaky nijaky.Neda sa s nim pokecat. Len vrci, vsetko ho rozculuje. Neviem...Ja som navarila, napiekla. Ceni si to, ale strasna nervozita z neho ide. Snazim sa byt pokojna a vesela...Ale nie som velmi...Ved viete. A to este vlastne ani mrcha nedorazila. Vobec..teraz ani spinenie. Ale tak hadam to nebude dlho natahovat. Po duphastone mam zajtra stvrty den.

inak mam otazku: doktorka povedala, ze ked mi to do dni po dobrati nepride, mam dojst za nou...Lenze- to je skoro. Hadam staci az ked tyzden by to nedoslo, ci? Toto je cista teoria,ale ja som mavala take cykly, ze radsej nechcem stracat zas cas cakanim na 46. den.

mijadave
24. říj 2011

@janielik87 hm, tak vies, aj chlapov to trapi... moj mi dnes prisiel a vravi, joj, ake by to bolo super, keby to teraz vyslo... jak rada by som mu to splnila... ☹
do kolkych dni Ti povedala, ze ak ms nepride, mas k nej dojst? ja by som pockala asi ak by do tyzdna po dobrati nedosla, tak potom by som sla alebo by som volala 😉 ale urcite by som necakala na 46.den 😉

janielik87
24. říj 2011

@mijadave no ved, taaaaaaaaaak by som ho uz chcela potesit dvoma //. Ale co uz. Ja viem, ze aj jeho to trapi. Cele je to take.. Ze len premyslam, ze preco? Ze co robim zle? Co som urobila zle..? Atd.
No povedala, ze bud dojdem na 10DC na folikulometriu po clostile, alebo ked ms nedojde do 4. dni po dobrati duphastonu.
Ale neurcila kolko mam cakat.
Ja viem, ze zajtra az je stvrty den po dobrati, cize este casuuu. Ale tak pre info sa pytam. Lebo neviem kolko cakat, ak nahodou bude ms strajkovat.

mijadave
24. říj 2011

@janielik87 no kedze Ti povedala ak nedojde ms do 4 dni po dobrati, tak by som jej zavolala pozajtra, cize na 5 den po dobrati a opytala by som sa, co ona na to, ci treba prist 😉
ja viem, ze v podstate vsetky by sme mm rady ukazali //... moja, netrap sa, kde si Ty spravila chybu a co robis zle...niekedy je to proste tak... a odpoved nenajdeme... ☹ ale to nas predsa neodradi, nie? 😉

janielik87
24. říj 2011

@mijadave 🙂 hej asi jej zavolam ked nedojde a spytam sa, co dalej teda. No ved mas pravdu, ze sa nemozem nechat tym odradit, ale je to take, ze stve ta to... Stale hladam nejake racionalne dovody, ze je to kvoli niecomu co som urobila zle...vies akosi si nechcem pripustit, zeby to mohlo byt len tak. 🙂 Asi chcem vsade najst pricinu.

mijadave
24. říj 2011

@janielik87 ja viem, ze je to tazke a prirodzena ludska vlastnost je hladat vsade pricinu, dovod.... no nie vzdy sa da najst... viem to... vies kolko som sa natrapila a nahladala dovodov, preco som tolkokrat potratila? co som urobila zle? poviem Ti uprimne, nikdy som to nezistila... casom som prestala patrat... u mna to, preco sa nedari, je pravdepodobne kvoli hormonalnej liecbe spojenej s antikoncepciou... vraj je viac ako pravdepodobne, ze toto mi narobilo sarapatu a rozhodilo vajecniky... vies, vycitala som si to... keby som to vedela, tak radsej do toho asi nejdem... brala som hormony, lebo napriek mojmu veku som mala akne horsie ako teenager... mala som ho 22 rokov a nevedeli mi pomoct... bolo to strasne, mala som tmavofialove az cierne velke vacky, niekedy boli vacsie ako 2 cm a nechci vediet ako boleli a ake to bolo, ked to prasklo... a tak mi dr navrhol, ze su lieky, ktore mi mozu pomoct, len pocas ich brania nesmiem otehu a musim k nim brat este antikoncepciu... tie lieky boli hormonalne.... povedal, ze po ich dobrati mozem po 5 tyzdnoch kludne otehu... a vidis... 2 roky presli a nic... moj gyn dr vravi, ze na 100% to nie je, ale ze na tych 80% to mohli sposobit... no nemaj potom vycitky... ale mm mi nic nevycita, praveze ma podporuje a tak som si to prestala vycitat, aj tak uz s tym nic nespravim... no jednu vec viem, ze svojej dcere nedovolim brat HAK, ja keby som to mohla vratit, tak ju urcite neberiem, ved som ju brala uz od 16rokov kvoli akne... 😉 je strasne vela zien, ktore ju brali a teraz maju problem otehu...

safirah
24. říj 2011

Zdravím ženy! 🙂

@mijadave HAK už taky nechci ani vidět. Přeed ní jsem měla cyklus úplně normální, sice delší, ale pravidelný. A po vysazení mé vaječníky spí sladkým spánkem a nehodlají se obtěžovat s probouzením. 😠

safirah
24. říj 2011

@janielik87 je mi líto, že to nevyšlo ☹ Sama jsem zvědavá jak se zadařilo nám.

nativanativa
24. říj 2011

@hela82 ja som dobrala prvy krat clostil a zajtra mam ist na sono a nasledne na to by mi mali pichnut pregnyl, ale citim uz ovu od piatku , stale ma picha v lavom vajecniku

mijadave
24. říj 2011

@safirah presne, moje sa tiez nie a nie startnut ani po roku, az pri clostile sa to pohlo... no ved ked si vezmes, ako posobi HAK? no aby sa neuvolnovalo vajko... lenze kto vedel, ze to bude pokracovat aj po vysadeni, nie? ale drzim pasticky, nech sa nam to tu vsetkym podari prelomit 😉

mijadave
24. říj 2011

@nativanativa fuha, tak to mame chybu v tabulke...napis mi, ktory DC si a dlzku PC... si mi to pisala, ze mam zmenit? a ja som si myslela, ze si uz tehu 😉

nativanativa
24. říj 2011

@mijadave ale nie ,nic nemen , vsetko je ok , ja sa snazim otehu , tak uvidime ci sa podari po clostile a pregnyle 😉