Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lea1333
23. kvě 2012

@harley26 minuli mes som mala 27dc teraz som mala 33dc napisali mi ze 10-11dc mam prist dakujem velmi ,pekne ,aj Vam drzim palce 😉

harley26
23. kvě 2012

@lea1333 hlavně aby narostl dominantní folikul 🙂 a pak nějakou pořádnou rychlou spermii k tomu 🙂) určitě vyberou jen šampiony 🙂 pak si dame vedet, jak sme dopadly 🙂

lea1333
23. kvě 2012

@harley26 sak to aby som dobre zareagovala lebo mam vela vajok len ziadny dominantny ale tak snad lieky zaberu 😉 aj ty ides na IUI ?

petanevesta
23. kvě 2012

@harley26 aha, taky dobrej přístup teda :-/
Manžel byl v dubnu na spermiu v ISCARE (už tam byl před pár lety, tak věděl, co ho čeká 🙂). Musel mít předtím tak minimálně 3 dny sexuální abstinenci a urolog ho předtím poslal na krev na HIV atd...jinak mi pak říkal, že byl dost nervózní, tak toho nebylo objemově tolik jako při normálním sexu doma, ale sestra mu řekla, že je to ok, že to nějak přepočítávají na to množství 🙂) výsledky měl hodně rychle, už druhý den a došel si pro ně osobně - dostanete to na papíře, co a jak má za hodnoty plus tam je buď název normozoospermie, jakože je to v normě nebo nějaká z těch odchylek, tam pak máš ten název vyznačenej, když je jich třeba míń nebo jsou pomalý atd...
ale to určitě nebude váš případ neboj, bude to OK 😉

harley26
23. kvě 2012

@lea1333 já na IUI nejdu, zkousíme to bez pomoci ... ale tohle je už 4 cyklus, ve 3 mi clostil nezabral, takze jestli to ted nevyjde a spermio dopadne dobre, tak asi taky to IUI mě čeká

mucha11
23. kvě 2012

bambule moje, kuknite na môj graf, zdá sa vám normálny ? www.fertilityfriend.com/home/3c9855

lea1333
23. kvě 2012

@harley26 ale sak to nie je nic strasne da sa to vydrzat a ked nam to ma pomoct k vituzenemu dietatku preco nie 🙂drzim palce aby si nemusela ist 😉

lea1333
23. kvě 2012

@petanevesta inak sranda lebo u nas v centre prave ze vobec neodporucaju sexualnu abstinenciu prave naopak myslim pred spermiogramom 🙂len pre zaujimavost

harley26
23. kvě 2012

@lea1333 spatne sem to napsala - ja na iui nejde protoze mi to doktorka zatim nedoporucila - kdyby to bylo na me sla bych hned. Ja uz se na miminko hrozne tesim takze bych podstoupila cokoli a hned. Navic iui je ok ;)

lea1333
23. kvě 2012

@harley26 chodite do centra?

harley26
23. kvě 2012

@lea1333 nene, zatim ne. Chodim normalne na gynekologii a clostil mi predepsala moje doktorka, protoze podle ultrazvuku zjistila, ze mi pry nedozravaji vajicka. Ty si na tom jak? Taky ti nedozravaji? A po jake dobe s clostilem jdes na iui hned napoprve?

isabellaa
23. kvě 2012

@bambul7
@kacule34 @mijadave a dalsie
baby tak dnes som bola na potvrdenie ci ovu prebehla a vraj ano, ale vrta mi v hlave, ze hovoril len o jednom vajku a ukazoval mi akusi ciarku krivu, ze je to znak, ze ovu prebehla a jeden folikul urcite praskol. Ale co sa deje s tymi ostatnymi, na lavom co bol 18 to ignoroval, sustredil sa iba na pravy kde boli tie 20 a 23mm. Je mozne, ze dalsi folik praskne inokedy a budu dve ovu v rozny cas?
A keby vam vysiel tehu test a vy by ste boli v zahranici, pokracovali by ste s dufikom, asi ano, vsak? Dakujem za vase nazory, mna taketo otazky vzdy napadnu az vecer, ked mam po vsetkom a u lekara sa nenakopnem k nicomu....pekny vecer

kacule34
23. kvě 2012

@isabellaa Mojko, drzim Ti pesti! No s tou ovulkou ja nevim.....mne ani nekontrolovali, jestli probehla. Ale jedne holcine se tady stalo, ze ma "dvojčata" Jedno bylo zplozené o 3 dny dříve než to druhé....takže to jde 😉

isabellaa
23. kvě 2012

@kacule34 dakujem ti moja a ty si na tom ako? myslim, ze medzi nasimi cyklami j rozdiel 2 tyzdne, dobrala si clostil?

kacule34
23. kvě 2012

@isabellaa dobrala. Je to zvlastne, beriem dve a nemam zadne vedlajsie ucinky a ani brucho ma neboli / zatial / v pondělok idem na folikulometriu

isabellaa
23. kvě 2012

@kacule34 ani ja som nemala pri dvoch a teraz mam nafuknute bruchu, des 😒 asi od dufiku, drzim palce v pondelok a nepocitujes jemne pichanie, ze foliky rastu? ja ked som bola ten 15dc, tak 2,3 dni predtym som to citila, raz na jednej raz na druhej strane

kacule34
23. kvě 2012

@isabellaa ja minule tiez a to som brala 1 denne / a folik pak mal 18 mm / a teraz ZATIAL nic. Ale ono je brzy..uvidime o vikendu 😉

isabellaa
23. kvě 2012

@kacule34 presne tak ono to pride 😉

bambul7
23. kvě 2012

@isabellaa ovu nastava len jedna. potom sa zacina zvysovat hladina progesteronu a znizovat hladina LH , ktory je zodpovedny za ovulku, myslim. Takze ja by som brala do uvahy iba tie dva nanajvys. ten maly isto nie 🙂
co sa dufiku tyka, tak urcite pokracovat. chystas sa mimo ? 🙂

harley26
23. kvě 2012

@isabellaa fandim ti, aby to dopadlo jak ma a tenhle mesic byl pro nas snazilky veleúspěšný 🙂 je bezva, ze mas potvrzenou ovulaci! kolikaty si den po ovulaci? Já první 🙂

harley26
23. kvě 2012

@kacule34 v pondeli musis napsat, kolik mel folik mm 🙂 ja jak sem cekala v cekarne na folikulometrii, tak tam sedela hrozne sympaticka holka, vubec sem nevedela, proc tam jde, ale pak vybehla cela stastna asi po 5 min z ordinace, klusala do lekarny a v ruce si nesla pregnyl. Tak sem se usmala a v duchu sem si rikala, at to je u me stejne a at se nam obema zadari 🙂 uplne sem ji chtela rict, hodne stesti! ze uplne chapu co proziva 🙂 ale nastesti sem se ovladla 🙂

mijadave
23. kvě 2012

@isabellaa ahoj, gratulkaaaaa... tak ovu bola, prva polovica uspechu 😉 co sa tyka ostatnych folikov, mne dr hovoril, ze tie sa vstrebaju... proste uz nedozreju, hoci je moznost, ak su uz takmer na prasknutie, ze prasknu este dodatocne, to znamena, ze bude akoby dalsia ovu... a duphaston Ti urcite neublizi... mne zachranil nasu Veroniku... bez neho by tu asi nebola, lebo som krvacala do 14tt 😉

paulik1
23. kvě 2012

@kacule34 no moje vaječníky boli asi dosť spomalené,cyklus som mala tak 60-70dňový,folikuly nerástli, tak som začínala na 2tbl - to som mala na 11ty deň 2x18mm folikuly, ďalší cyklus 2,5tbl - boli 2 folikuly 20mm a 21mm - to bolo celkom ideálne, ale nič z toho nebolo. podla mňa je u každého dávka a reakcia na vaječníky individuálna. uvidíš teraz po 2tbl čo bude 🙂

mijadave
24. kvě 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
co sa mna tyka, odo dnes som oficialne nesnazilka, kedze si ms ku mne nasla znova cestu... 😒 snazenie vesiame na klinec... 😉 to bol darcek od mojho mm k mojim bliziacim sa narodkam 😀 tabulku Vam budem robit dalej, ak chcete, ak by sa jej vsak rad niekto iny ujal, dajte mi vediet... vsetkym Vam dakujem za podporu a snazilkam drzim pasticky, nech si cim skor najdu vytuzene // a tehulkam, nech to dotiahnu do krasneho porodu a potom nech sa tesia z vytuzeneho babatka 😉

isabellaa
24. kvě 2012

dobre ranko baby, velmi pekne vam dakujem za odpovede a krasny teply den

@mijadave ked ste to zavesili na klinec, mozno to potrebujes a pride to ani nevies ako, treba sa radovat z toho co mas 😉
@harley26 dnes som 7den po pichnuti pregnylu a mozno si jej mohla povedat, keby to nejaka tebe povedala, nepotesila by si sa? Ale viem, ze je to take zvlastne, nepoznas a v tom okamihu....
@bambul7 ano, buduci tyzden by sme chceli ist k moru, tak zabalim dufika 😉
@kacule34

mijadave
24. kvě 2012

@isabellaa dakujem, ja ani tak nie ako mm... ale presne tak, tesim sa, ze mam dve krasne, zdrave deti, ktore nam robia radost 😉 ale som v pohode, dom s tym vyrovnana...

kacule34
24. kvě 2012

@harley26 proc nastesti? mne by to potesilo, kdyby mi to rekla cizi zena 😉 No já už minule měla 18 mm, ale nic......takže záruka to bohužel není. Dnes je mi nějak blbě, asi se rozjíždějí ty hormony.... 😒 V noci jsem se potila

lea1333
24. kvě 2012

@harley26 ja chodim do CAR moj gynekolog neriesil povedal ze to chce cas 😠 ja zacbnem bnuduci mes s colistom a hned ten cyklus idem na IUI ja mam vela vajicok a tym padom tam nie je dominantny tak mi povedali ze colist to napravy 😉

bambul7
24. kvě 2012

@mucha11 podla teploty by som ovu tipovala skor na 14. najneskor 15.DC... 😕 ako si na tom s folikulometriou ? Nestiham citat vsetko...
inak caute 🙂 pomalicky docitavam, ale tak... u nas nic nove, tak neprispievam 🙂

mijadave
25. kvě 2012

dobre ranko dievcata 😉 tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
dnes mi drztie pasticky, idem na pohovor kvoli povyseniu 😉
prajem Vam vsetkym krasny dnik 😉 pa