Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
26. kvě 2011

@jika10 len pekne palceky drz 😀 no nejaka praca uz vijde urcite !! coitim to 🙂
no ja som sa dnes na seba pozrela a vsetko sa mi hybe no je to hnus ked vyzeram jak zele 😝 tiez sa chystam ze si poriadne zacvicim ale uz to nemozem zostat len pri reciach
a dnes ides na tu zumbu??? a uz si tam bola ci dnes prvy krat ides?

nathali
26. kvě 2011

@kacnov nesmut a mysli pozitivne aj ked su to odtrepane veci 😅 dalsi cyklus ta uz supne uuuplne dole do tabulky uvidis to! 😉
a teraz este stale cakas na ms??

jika10
26. kvě 2011

@kacnov No ono je vic deprimujici i to dno horni tabulky 😠

kacnov
26. kvě 2011

@nathali ahojky jojo stále čekám už se to blíží a půjdu na gyndu, dnes už mi to fakt nedá a pojedu si koupit test at už vím jestli tam ta druhá náhodou není

kacnov
26. kvě 2011

@jika10 jojo to taky :/

jika10
26. kvě 2011

@nathali Na zumbe uz jsem byla, dnes jdu podruhe a fakt se i tesim. V praci me dostal kolega, kdyz se me zeptal tehotna nebo najedena 😀 Tak jsem si rikala, ze to uz nejde a musim s tim neco delat 😀 Takze 2x tydne zumba a pak jsem si nasla na netu cviky s velkym micem a nasla jsem si cviky na zadek a bricho a do dovci musim byt kocka 😀 Uz jsem si koupila dvoje nove plavky, aby byla inspirace se v nich ukazovat 😀

jika10
26. kvě 2011

@kacnov Jen tam je alespon vyhlidka na lepsi budoucnost, ze ted by se to uz mohlo podarit. Kdezto kdyz jsi nahore tabulky a test je negativni, tak uz jenom cekas tu MS a nedej boze kdyz se cestou stavi na pokec, to je pak dlouhe cekani 😠

kacnov
26. kvě 2011

@jika10 to už je moc dlouho co jsem neměla MS ale já hlavně nemám absolutně žádné příznaky na MS tak je to mooooooc divné

mirkatv
26. kvě 2011

@nathali Jooj. Bolo aj lepsie. Pravidelne ranne vracanie uz beriem ako umyvanie zubov. Ze pocitam stym. A cez den sa snazim stale doseba nieco male pchat, len aby mi nebolo zle. A straaasne sa mi chce spaaat ☹ Tak dufam ze to horsie uz nebude a ze to po 3 mesiacoch prejde 😵

jika10
26. kvě 2011

@kacnov Aha, tak sup pro testik, at mame jasno 😉 Drzim palec, aby tam konecne ty // byly

kacnov
26. kvě 2011

@jika10 tomu už nevěřím když tam nebyli před tím tak tam nebudou ani ted, myslím že je to zbytečné

lienkapp
26. kvě 2011

@kacnov kolko dni po agolutine si?

lienkapp
26. kvě 2011

@mirkatv joj ako ti závidím, aj ja by som už chcela. Aj tie ranne nevoľnosti by som pretrpela 🙂

jika10
26. kvě 2011

@kacnov A ze si ta mrcha mrchovata dava takhle na cas, kdyz uz ma prijit, tak at prijde a nenapina nas, vid 😠

nathali
26. kvě 2011

@kacnov aspon budes mat istotu ze tam drobec je alebo neni ale drzim palceky sa stal zazrak a mohla som ta prepisat do dolnej tabulky 🙂
@jika10 no to ti verim ze si zapalena do cvicenia to by bola asi kazda ked jej kolega povie ze ci je tehu alebo najedena 😀 ale nemysli si ja som na tom neni o nic lepsie mam vecsie brucho ako tehotna zena 😔 😅 😀
@mirkatv tak super ze ti je aspon ako tak v pohode 🙂 no aspon vies ze ten drobec tam je! 😀

nathali
26. kvě 2011

jak som bola na dnesnom pohovore a neviem co si o tom mam myslet:
tato Firma pracuje pre T-mobile,T-com oslovuju si klientov-s kade neviem? a chodia za nimi, prac.doba od 8:00–19 co mi pride dost celych 5 dni v kuse, plat by som VRAJ mala 1000e v cistom cume 🙄 la som jak blazen ale neverim tomu ze by to tak bolo a +este provizie s predaja ale myslim ze daju len minimalku a +provizie uz neverim tym reciam na pohovoroch vzdy je to potom inak 😠 zajtra by som mala mat skusobny den ☹ ani sa mi tam nechce a ked by som to zvladala tak by ma hned zobrali-prislo mi to vsetko take rychle ze na pohovore uz hovoril pomaly o zmluve?
stale sa modlim ze s toho obchodu mi este zavolaju ved som sa im pacila
ach jaj som taka nervozna kiez by ma tam vzali

mirkatv
26. kvě 2011

@nathali Hej aj kolega mi povedal ze to je cesta istoty to vracanie 😀

mirkatv
26. kvě 2011

@lienkapp No to som aj ja hovorila ale uz ked zijem len na jogurtoch, detskych vyzivach, jablkach a chlebe s maslom tak obcas si vecer poviem ze uz nevladzem. Ale potom si spomeniem ze niektore holky su natom aj horsie a modlim sa aby ta moja bublinka nieco nove nevymyslela aj namna 🙂 Mohlo by jej stacit len to ranne kratke vracanie a mala nevolnost pocas dna. No nechame sa prekvapit. Zo zaciatku som nevracala, ale nemohla som nic zjest. Teraz rano vraciam ale cez den aspon nieco zjem. Ale keby neexistovali jablka tak som nahrata. Jedina vec ktora ma zachranuje ked mi je zle 🙂

jika10
26. kvě 2011

@mirkatv A nechces si zkusit koupit v lekarne lizatka pro tehotne. Jsou se zazvorem a jsou prave proti nevolnostem a vim, ze spousta holkam pomohli 😉
@nathali No prave, ze me kolega tak dostal, ze jeste ten den jsem sla na cviceni 😀 Ale kdyz jsem mu rekla, ze jsem najedena, tak rikal skoda, ze by byl hezci pohled, kdyby to bylo to druhe 😀 To je jeden jediny kolega, kterej mi to taky strasne preje a normalne se o tom s nim bavim. nedavno mi rikal, ze jim to druhy mimco taky nejak nejde, at nevesim hlavu, ze v tom nejsme sami 😀

jika10
26. kvě 2011

@nathali A oni ti nerekli, kdy se ti ozvou, ze te berou??? Myslim z toho obchodu. U nas kdyz mame v praci pohovory, tak jim vzdycky rekneme do toho a toho data se Vam ozveme a bud volame nebo piseme mejlika

aduskatt
26. kvě 2011

@nathali tak drzim palce

aduskatt
26. kvě 2011

@nathali no, co sa tyka toho tcomu........aby to nebolo, ze budes stat na ulici niekde na pesej zone a oslovovat okoloiducich..........a plat ti daju podla toho, kolko zmluv na ulici uzavries...este si to prever, aby si nelutovalal

aduskatt
26. kvě 2011

@kacnov no drzim palce, daj vediet

aduskatt
26. kvě 2011

mna uz poamly deprimuje aj pohlad na to, ako dlho sa snazim..nehovoriac o tom, ze o mesiac sa to bude prepisovat..................

nathali
26. kvě 2011

@jika10 tak uz mozes prestat drzat palce lebo do obchodu ma zobrali teraz mi volali 🙂 ked som bola
na pohovore tak mi vraveli ze sa mi do konca tyzdna ozvu 😀 juuuuj docakala som sa 🙂 🙂 🙂 🙂

a ten dnesny pohovor je 100% promoterky ktore stoja v obchod,centrach alebo behaju po barakoch a predavaju tam T-mobile veci 😠 😠 😠 😠 vrrrrrr zuuuurim to vazne nevedia napisat ze hladaju promoterky!!!!!!!!!!! mohla som si usetrit cas! 😠 😠 😠 😠 😠

leeena_4
26. kvě 2011

ahoj holky 🙂

@nathali Gratuluju 😵 😵 😵 😵

Tak já jsem dnes slavně dostala mrchu, volala jsem mudrovi a v sobotu začínáme zase se stimulkou, snad tentokrát něco naroste a neprošvihneme to 😵

jika10
26. kvě 2011

@nathali No obrovska gratulka k nove pracicce a kdy nastupujes. A ted jeste ten mimisek a je to dokonale 😀 😉
@leeena_4 Tak budu drzet palce, aby se to tentokrat uz povedlo 😉

lienkapp
26. kvě 2011

@mirkatv no tak ja by som bola uplne nahrata lebo mam alergiu na jablka. Dufam že si moje mimi vymysli niečo ine čo mu bude vyhovovať 😀 😀 😀

lienkapp
26. kvě 2011

@nathali tak to je supeeeeeeeeeeeer. Velka gratulka. Teraz sa to miminko určite podarí, ked budeš stale vidieť tie detské vecičky a aka budeš namakana v tychto veciach. 😉

ivka_marek
26. kvě 2011

cafte, prišla som vás povzbudit! Ja som pocas druheho mesiaca brania clostilu otehotnela :o) uz som 10tt. 😉