Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

terioza1
14. črc 2011

@in131 moc drzim pesticky...

terioza1
14. črc 2011

ahoj holky, tak dneska bude asi ovu, nebyla jsem schopna jeste si dojit pro ty ovu testy, tak jsem dneska rekla kamosce, at m je koupi a prijede s nima... Snad nekoupila nejakou blbost. Zase me boli leva strana, ja nevim, ale a prava mi asi nefunguje nebo co... Jinak nejaka nova tehu?

terioza1
14. črc 2011

stejne mi to prijde bejt dovny, ze bych mela ovu 12DC.... Kdyz s clostilem jsem ji mela 14DC a 16DC... 😕

mijadave
14. črc 2011

@terioza1 a teraz neberies nic? ja som zvedava, kedy a ci vobec budem mat ovulku bez clostiku a vobec aky budem mat cyklus bez neho... 😉

kacnov
14. črc 2011

ahojky holkyyyy dneska jsem byla na ultrazvuku folikulů a mám 1 prý má 20mm je to v normě???

terioza1
14. črc 2011

@mijadave ahoj, nene, ted mi dr rikala, ze to je po clostilu a po tehu( i kdyz to dopadlo spatne) jako kdyz pohnojis zahradku... ze clostil by mel fungovat jeste 2mesice a kdyz nebude tzv. rebound fenomen, ze mi napise clostil od zari.... Ale rekla bych, ze ovu se blizi, poboliva me levej vajecnik... Ja bez clostilu i s nim jsem mela cyklus 28dni, na den presne... krom minulyho mesice, kdy jsem byla tehu, to jsem mela cyklus 32dni, ale ms byla jen 6dni... Toz jsem cekala, ze bude dyl ... kdyz probehl ten "potrat"

terioza1
14. črc 2011

@kacnov jj je.... nejak od 19mm to je v cajku... 🙂 drzim pesticky...

terioza1
14. črc 2011

@mijadave ty taky neklostilujes?

leeena_4
14. črc 2011

@kacnov krásný folík 😉. Od 19mm už může prasknout a obsahovat zralé vajíčko 😉.

kacnov
14. črc 2011

@leeena_4 a co ty byla jsi na IUI a co ? povedlo se?
@terioza1 holky děkuji

terioza1
14. črc 2011

@leeena_4 no, jak to vlastne s tebou dopadlo?
@kacnov povede se to, mas ovu bolesti? nebo o ovu ani nevis?

leeena_4
14. črc 2011

testíky pozitivní, ms zatím nepřišla, před 14 dny na utz maličká černá tečka a v pondělí jdu na utz, takže uvidíme, ale zatím je to na dobré cestě 😉

kacnov
14. črc 2011

@terioza1 mám pco ovu nemívám:( nebo sem neměla ted sem brala clostil 2x za den tak až ted se mi utvořil folík
@leeena_4 jůůůů a ty nic n eřekneš :( tak gratuluji no pokud se nám nepodaří tento měsic tak půjdem taky na IUI je to bolestivé?

terioza1
14. črc 2011

@leeena_4 parada, gratuluju, mooooooooc a drzim pesticky, aby se jste dosli az do konce 🙂))

leeena_4
14. črc 2011

@kacnov já jsem zatím hodně opatrná 😉. IUI vůbec nebolí. Já jsem ani necítila, že mi zavedli čípkem tu trubičku. Paní doktorka říkala, že jednou budu mít bezbolestný porod, mě nebolelo ani ambulantní vyšetření průchodnosti. Takže pokud nejsi nějak extra citlivá na vyšetření čípku, nemělo by to vůbec bolet 😉. A dají ti teď pregnyl, nebo je to zcela přirozeně?

kacnov
14. črc 2011

@leeena_4 dnes mi ho píchl 🙂 no myslím tedy že budu ok když mi přes čípek prošlo skoro 5ti kilové dítě 🙂 tak to je myslím v pohodě🙂 a nevíš kdy dojde k ovu od injekce?

leeena_4
14. črc 2011

@terioza1 děkuju, po pondělku snad budu klidnější.

leeena_4
14. črc 2011

@kacnov 😀 tak to tě bolet nebude vůbec 😉 😀. Měla by dojít tak do 36-48 hodin, ale nejlepší je sexovat dnes, zítra i pozítří 😉.

dicinka1
14. črc 2011

@leeena_4 ake máš pocity?myslim neboli alebo netaha ta tam dole?

kacnov
14. črc 2011

@leeena_4 jojo měli sme to nakázané 3 dny tak to bude něco teda 🙂

terioza1
14. črc 2011

@leeena_4 dej hned vedet, jak to vypada... bude videt i srdicko?

mijadave
14. črc 2011

@terioza1 no tento cyklus som mala posledny krat clostik... a podla tohto: http://www.fertilityfriend.com/home/361810 predpokladam, ze mi zajtra dorazi ms... ☹ takze aj posledny siesty cyklus vyzera, ze bol neuspesny a dalej neviem, co povie dr....
@leeena_4 tak este raz blahozelam.... 😉
@kacnov drzim pasticky 😉

leeena_4
14. črc 2011

@kacnov to dobře znám. My byli ráno na IUI a nakázala nám doktorka ještě sex večer a druhý den. Povím ti, byla to dřina 😀 pro oba, ale zvládli jsme to a snad se vyplatilo 😉 😀.
@dicinka1 cítím se v pohodě. Mám trošku větší a citlivější prsa, začínají vylézat žilky. Jsem hodně unavená. V době ms mě bolel podbřišek, jako bych to měla dostat, občas někde píchne, ale jinak je mi hezky. Vlastně se mi ani nechce věřit, že jsem těhotná 🙂
Srdíčko už by mohlo být vidět, ale ještě nemuselo, nevím, budu 35 DPO, tak uvidíme, co uvidíme

terioza1
14. črc 2011

@mijadave treba ne.... nekdy i grafy kecaj 🙂

mijadave
14. črc 2011

@terioza1 kiez by si mala pravdu... som si na ff pozerala podobne grafy mojmu, nasla som tam jeden, na ktorom jednej tiez tak prudko klesla teplota a bola tehu... kiez by to bolo aj u mna... no vacsina bola, ze ee, neboli a ms dorazila... ☹ uvidime, ci zajtra dojde, vzdy dosla k veceru.... ☹

no nic, idem ja domov a sup do lesa s detmi, nech na to furt nemyslim.... 😉

dicinka1
14. črc 2011

@leeena_4 tešim sa s tebou..je to krasny pocit,že?

leeena_4
14. črc 2011

@dicinka1 víš, je to zvláštní pocit, zatím spíše víc strachu, než těšení se a radost. Ale to je tím, že se člověk tak dlouho snaží a ví, jak je to těžké a jaké můžou přijít komplikace. Až uvidím srdíčko a poroste bříško, určitě se i ta radost dostaví v plné síle, ale děkuju za povzbuzení 🙂

terioza1
14. črc 2011

@mijadave uvidis, ze se podari... i bez clostilu.... neztracej nadeji.... dokud nedorazi, neni nic ztaceny..

mijadave
14. črc 2011

@terioza1 diky, ja viem.... ok, tak sa maj, idem ja do toho lesa, mozno aj nejake hribiky najdeme.... 😀 budem tu zajtra, pa 😉

terioza1
14. črc 2011

@mijadave uzij si dnesek a neztracej nadeji.. papa mej se krasne..