Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lucija
23. srp 2011

Ahoj holky 🙂
Chci se zeptat, která z vás bere Clostil 3.-7. DC, které dny pak berete Utrouš? Já do minulého cyklu brala 5.-9.DC a Utrouš 16.-25.DC. Je to stejné i když budu brát teď ten Clostil dřív?

mijadave
23. srp 2011

@nathali no ved jasne, ono by sa to lepsie znasalo, keby som vedela, ze je to pre babo 😀 ale takto - nevies... to pocasie - ved ked si doma a nic Ti nejak nesuri, tak relaxuj... sa uz tesim ked pojdem domov, lenze ja mam padla az za cca 3,5 hod. 😒

aduskatt
23. srp 2011

@mijadave neplac, ja az za 5 hodin☹(fuuuuuuuuuuj a klima nejde

petra273
23. srp 2011

@lucija já beru clostil 2-6 DC a duphaston 16-25DC...je to prý stejné

aduskatt
23. srp 2011

@lucija utros musis brat az po ovulke........takze ho zacni az ked sisi uplne ista, ze ovulka prebehla.nedaj na tipovanie lekarov....mne dali 3-7 a utros od 15, lebo podla nich na 14 den svatosvate púride ovula a prdlajs.....ta by dosla az na 18ty den, ale kedze som jedla utros od 15, nedosla vobec, lebo utrogestan blokuje ovulku

elys
23. srp 2011

@mijadave s tym teplom, co sa tlaci dnu je to pravda. ak je vonku teplejsie ako vo vnutri tak treba zavret okna a zatiahnut zaluzie, vtedy je vo vnutri prijemne chladno.

nathali
23. srp 2011

@mijadave to si za chvilku domaaaa 🙂ja robim 12-ky a to je na nervy !
@aduskatt klimu neznasam ☹ my ju mame v praci a to chodim vo stvetri a vsetci sa na mna divaju jak na exota 😀

aduskatt
23. srp 2011

@nathali ja tiez nemam rada zimu, ale bez klimy mam na pracovisku skoro 30 stupnov☹(to sa neda.a nemozem sa pohnut odtialto..otras

puckal
23. srp 2011

@nathali ahojky nathal, tak jak u tebe?? Jak pokračujete??? Já jsem už v CARu a ted jsem měla znovu clostík ale už hlídaný, a pokud to nevyjde tak jdeme v září na IUI 😵

nathali
23. srp 2011

@aduskatt no to ano klima je super ked je dobre nastavena co sa o nasej praci neda povedat

aduskatt
23. srp 2011

@nathali ano o nasej, neboj☹.ked je vonku nad 30, tak nestiha chladit......

nathali
23. srp 2011

@puckal ahooooooooj kocka 🙂
no tak super ze sa o teba takto staraju a si pod dohladom 🙂
no my sa nesnazime ale ani nebranime proste to neriesime ínak sa mam konecne celkom fajn kiez by to tak bolo co najdlhsie ale vzdy sa musi nieco posrat

nathali
23. srp 2011

@aduskatt u nas je to tak ze ked je vonku 30 u nas je asi -25 taka zima ☹ ako prvy dojem je ze fajn chladok ale dlhsie je to na nervy noralne mavam studene nohy ako to je sila ! som zvedava ze ako to bude cez zimu to budem chodit do prace v tricku na ramienkach a v cizmach

leeena_4
23. srp 2011

@nathali ahoj zahlídla jsem tě tu, tak jse se na tebe přišla podívat, ráda čtu, že se máš dobře,a moc přeju, ať to tak vydrží 😉 😵

nathali
23. srp 2011

@leeena_4 ahooooooooooooooj juuuj jak vas rada kocky vidim🙂
paaani tebe tie tt ale utekaju to neni mozne?!!!!!!!!!!!!! ako sa mas??? co mimis????? pochval sa

leeena_4
23. srp 2011

@nathali utíká to šíleně 😀. Začíná růst bříško a za chvíli jdu na NT srceeneng, tak když bude všechno v pořádku, začnu se poohlížet po malých věcičkách. Zatím to vypadá, že čekáme chlapečka, ale uvidíme 😉. Jinak se mám fajn, Nic mě netrápí, žádné nevolnosti a tak, takže si to pomaličku začínám užívat a věřit tomu 🙂

nathali
23. srp 2011

@leeena_4 tak to je super ze miminko ta moc nepotrapilo nevolnostami 🙂 tak snad NT dopadne dobre a daj potom vediet ze co to bude nakoniec a nakupi si urcite uzijes je taaak vela veci pre miminka ze nevies co skor kupit 😀

leeena_4
23. srp 2011

@nathali určitě, je toho spoustu a myslím, že toho není zas tolik potřeba, uvidíme, zatím jsem nic nekupovala, ani moc nekoukala, nechám si to na později a dám určitě vědět a ty dej o sobě taky vědět, ať tě nemusím stopovat 😉 🙂

nathali
23. srp 2011

@leeena_4 jasne dam vediet ze co a ako 😀 len som sa na chvilku odmlcala a aj mi to dobre padlo a aj som bola u kamosky troska zmenit myslienky 🙂

leeena_4
23. srp 2011

@nathali já to úplně chápu 😉. cítím, že to pomohlo a hlavně jsem moc ráda, že to doma vypadá nadějně, myslela jsem na tebe. Někdy je třeba dát si oraz, změnit některé věci a člověku je líp 😉

nathali
23. srp 2011

@leeena_4 mne strasne pomohlo ze som si uvedomila vela veci co som chcela zmenit ale neviem to sama nie a teraz neriesim a mala som vela veci totalne na haku starala som sa len o seba a on to asi pochopil 😀 snad a uz je lepsie dufam ze nie len na kratko ale na stalo

leeena_4
23. srp 2011

@nathali pokud jsi šla takhle do sebe, pak určitě na stálo 😵 není lehké změnit na sobě "špatné" věci a jak je vidět z toho, že jste spolu, on si toho váží 😉

mijadave
23. srp 2011

@aduskatt u nas tiez nejde klima, mame ju, no sef ju nechce pustit... 😒
@elys jasne, zaluzie sme zatiahli, no konecne vonku zacalo pofukovat vetrik, co znamena, ze sa robi prijemny prievan a neuverite, zacalo prsat 😀 na jednej strane prsi a na druhej svieti slnko, no duhu zatial nevidno... 😉 a hrmiiiii 🙂
@nathali ved uz pocitam kedy to bude... dala som si aj kavu, co normalne ju vobec nepijem, na to tocenie hlavy a uz som vypila od rana cca 2l tekutin, co normalne pijem menej a ziadna zmena, stale mam pocit na zvracanie a vsetko sa mi kruti akoby som zisla z kolotoca

nathali
23. srp 2011

@mijadave bud si tehu alebo to moze byt aj tlak ze ti moc rychlo klesol a neda sa mu vyskocit vyssie

mijadave
23. srp 2011

@nathali nechcem byt pesimista, no na tehu priznaky je to skoro... 😉 ale nehnevala by som sa, keby to boli 😀 rada by som ich vydrzala 😀 ale ani kava mi nezabrala, co by mohla, kedze ju nepijem, takze tlak - neviem... nechame sa prekvapit, este vydrzat 11 dni a budem testit 😀

aduskatt
23. srp 2011

@mijadave hm, adeptka pod ciaru🙂))

puckal
23. srp 2011

@nathali Tak to je dobře, hlavně pohodička doma je důležitá 😉 Nikdy nikdo neví, jak bude zítra, proto musíme žít naplno a hlavně to kolikrát neovlivníme, také o tom vím své, manža je od května nemocný ale už je to dobré, ale bylo to docela blbé. Tak se zase někde sejdeme 🙂 Jdu do bazénku pa pa

mijadave
23. srp 2011

@aduskatt zeby? 😀 😀 😀 kiez by to bola pravda... 😉 ved vsetky sme tu adeptky 😀 😀 😀

mijadave
23. srp 2011

@puckal ten bazenik Ti zavidim 😉 tu sa spustila riadna hrmavica 😉

aduskatt
23. srp 2011

@mijadave no sak ale ja som este par dni pre ovulou.-))az mi za dva tyzdne bude zle, potom budem aj ja vyckavat, co a ako🙂