Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
6. led 2011

na nathali som zvedava,ci mrcha prisla,dufam,ze nie 🙂

leeena_4
6. led 2011

@lifinka tenhle měsíc nejdu, jdu až příští. Teď to musím ohlídat ovutestíkama. Včera jsem začala, vím, že je brzy, ale chci vidět průběh a být si jistá, že jsem to nepropásla
lifinka a linka: držím palečky s tou teplotou. Důležité je, aby vydržela do předpokládané ms a neklesala 😉 😵

linka
6. led 2011

neviete nahodou kedy zacina teplota klesat pred mrchou? kolko dni 😉

leeena_4
6. led 2011

@linka až ten den, kdy to máš dostat, nebo cca 1 den předtím až. Blbý viď? nejlepší by bylo, kdby člověk hned po ovulce změřil teplotu a kdyby byla nad 37, tak těhu a když níž, tak ne. člověk by měl jasno, takhle musíme každý měsíc čekat a spekulovat 😀

linka
6. led 2011

@leeena_4 no je to blbe to cakanie a aj tak nakoniec som tam kde som bola pred mesiacom 😒 stale dokola 🙄 uz mi to ide trochu aj na nervy,clovek nevie kde je ten zadrhel 😒 aj ked podla doktorov neni ziaden problem,tak asi je,ked to nejde 😖

leeena_4
6. led 2011

@linka tak já když dojdu do stavu, kdy mi z toho hrabe, tak se na to aspoň jeden cyklus vyprdnu a neřeším to. Fakt to pomáhá. Jak dlouho se už snažíte? a jak dlouho s clostíkem?

linka
6. led 2011

@leeena_4 snazime sa 4 a pol roka,mala som uz aj obdobie,ked boli nejake ine problemy a proste som sa na to uz neupinala,ale aj tak nepomohlo,u mna to asi psychika nebude,ale nieco ine,napr.hormony 😖 aj ked profil som mala ok...

linka
6. led 2011

@leeena_4 clostil som mala na dva mesiace,tento mesiac idem na utz,ale az po mrche..

lifinka
6. led 2011

linka,snad už půjdeš jen na krev 😀 , bolí tě břicho jo? No tak ať ms nedojde....Jo k tomu sexu s mm, včera přišel domů a byl moc smutný z toho, že nebyl sex, když jsem mu říkala, že může být ovu, tak mě říkal, promiň, když ty jsi stále říkala, že ovu byla a tak,,, já mu řekla, že už je to jedno, že když tak tam nějáká počkala a když ne, že stejně jdem do CAr tak byl fakt smutný. ☹
a nechceš změnit dr? To se mi nezdá, že tak dlouho čekáte a třeba by bylo potřeba udělat více odběrů???

nathali
6. led 2011

Tabulka k 6.1.2011

Snažilky:

veronicka33...33r....snž..14m...28DC...(PC28dní)
nathali...........23r....snž....1,8r....28DC...(PC28dní)
linka..............29r....snž....4,5r....23DC....(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...22DC...(PC28dní)
lifinka..............30r....snž...5m....22DC.....(PC34dní)
eerikaa3.........39r.....snž..14m...17DC....(PC27dní)
kamillka100...25r....snž.............14DC.....(PC28dní)
leeena_4.......28r.....snž...............9DC......(PC29dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....7DC......(PC40dní)

Dobre ranko babulky 🙂
popridavala som vas holky a vitam nove snazilky 🙂
tak nakoniec som nikam rano nesla nesiel mi bus tak som sa vratila domov a do tepluckej postielky a merala som normalne o osmej a teplota je 36,7
linka no u teba je to teeeda velmi dobre teplota je kraasne hore 🙂 a nevadi ze brusko boli to mimis si tam robi miesto 😀
lifinka tak super ze sa teplota zvysila to znamena ze ovu este len bude???

leeena_4
6. led 2011

@linka tý jo a chodíte do nějakého centra? co zkusit umělko? 4 roky je fakt dlouho 😒

linka
6. led 2011

@lifinka dr.sama vravela,ze ak to nevyjde po clostile,tak nam vypise ziadanku do nejakeho centra,takze sme na tom rovnako,tiez nas to caka 😒 dufam,ze nam tam pomozu,myslim si,ze oni su nasa posledna nadej,jezis ja mam ale pochmurnu naladu 😅

lifinka
6. led 2011

tak jsem včera obj, dort pro Ivoška sice je má zítra ty narozky, ale slavit budeme až další víkend a tak jsem ho obj, u jedné známé a před tím jsem ještě psala jedné paní a ta mi napsala, že nemá čas a pak písla, že teda by ho udělala tak budou asi dva dorty??????? 😀 Vždy jsem mu upekla,teda zatím jen 2x 😀 a teď bych chtěla nějaký hezký. 😵

vera_j
6. led 2011

ahoj holky, mohu se k vám přidat? I když jsem si říkala, ne nebudu to dělat... budu na to akorát myslet, ale stejnak si vás každý den pročítám 🙂

linka
6. led 2011

@nathali hej mimis si robi miesto,to mrcha vystrkuje pazury 😀 😒

lifinka
6. led 2011

linka, však posledná nádej k miminku, které hned počneš 🙂

leeena_4
6. led 2011

@linka jen běžte do CAR, tam vám pomůžou určitě 😵

vera_j
6. led 2011

a ráda se přidám do tabulky, nathali obdivuji, že to takhle dáš dohromady... 😉... dnes jsem 10DC a teď jsem si vzala poslední tabletu clostilu a od 16 do 26 DC beru duphaston.

linka
6. led 2011

@leeena_4 ale mam na tom zasluhu trochu aj ja,kaslala som na pomoc od doktorov,lebo som stale dufala,ze to pride a vidis,teraz uz viem,ze cakat netreba a riesit to,lebo s pribudajucimi rokmi to pojde len a len tazsie 😉 baby dlho som odkladala prefuk,strach mi nedovolil a fakt to nie je nic hrozne,musela som sa premoct a zacat boj 😅

lifinka
6. led 2011

vera_j ahojky přidej se k nám, lépe se to snáší, když je nás více se stejným problémem 😉nejsi na to sama 😉
nathali ahojky, ovu byla (pokud budou tepl hore) 20DC to jsem měla 36,4, pak 36,8 a dnes také 36,8.Ovu nastane poslední den nízké teploty, pak by měla být tepl. vyšší nad 36,7 a to po 2-3dny.No čekám, kdy se vyznačí na fertillity ovulace, ještě asi ten třetí den a pak se vyznačí...

leeena_4
6. led 2011

@vera_j ahoj, jsme na tom hodně podobně, já jsem 9DC,dnes poslední clsotík a od 16DC provera (to samé co duphaston) 😉

linka
6. led 2011

@lifinka tak Ivosek bude slavit narodeninky 😵 a dve torty su fajn,jedna je malo,ked je vela hosti 😉

lifinka
6. led 2011

linka takže na prefukách jsi byla?já také před ivoškem.

lifinka
6. led 2011

jdu si chystat papíry na ten blbý úřad práce....co je vše potřeba? nevíte?

linka
6. led 2011

@lifinka jo byla,aj na laparke+laparotomia,mala som na maternici myomi a najvacsi meral asi 5cm,muselo to ist vsetko von 😉

vera_j
6. led 2011

tak to je fajn, aspoň si budeme "radit" 😉 🙂 . My se snažíme "jen" 6 měsíců, ale také jsem doufala že hned napoprvé a ono nic...ještě jsme si s kamarádkou z vesnice řekly, že do toho praštíme a budem vozit spolu a ona je teď ve 4tém měsíci...takže víte, jak se cítím ☹
já brala taky proveru, ale nedělala mi dobře.

leeena_4
6. led 2011

@vera_j co ti dělala provera? Mě taky moc dobře nedělá, hlavně na spaní a na psychiku, ale ms krásně po 29 dnech, a už i ty ostatní účinky zmizely. Jinak my se snažíme 8.měsíc a začala jsem se snažit s kolegyňkou a ta mi odchází za 14 dní na mateřskou, ale už jsem to dávno překousla, to se nedá svítit 😉

linka
6. led 2011

@vera_j najhorsie na tom je,ked kazdy okolo teba tehotnie a ty stale nic,ten pocit nepochopi nik,ked nezazije 😔 ale musime verit,ze aj na nas sa raz usmeje stastie 🙂

linka
6. led 2011

no ale uz koncim s tou pochmurnou naladou,neviem co to do mna voslo 😅

leeena_4
6. led 2011

@linka já věřím, že v tom caru přijdou na to, kde je problém a pomůžou vám, uvidíš 😉 a taky se ti uleví, až se o vás začnou starat 😉