Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

slivocka
13. led 2011

@kamillka100 maš krasny graf, ako som predpokladala ovu 16DC , a ja som tak mala a na 26DC som mala //. Takze ked sa ti teraz teplota udrzi aspon na takych teplotach ako doteraz kludne testni na 10DPO 😉

leeena_4
13. led 2011

@lifinka už se mi chce asi půl hodiny, ale v půl desáté jsem měla kafe a cornfalakes s mlíkem, tak chci počkat do 12 😀

lifinka
13. led 2011

leeena_4 aha tak to ani nepiješ, co? aby výsledek stál za to?

nathali
13. led 2011

testiky mam v albume ale su tam slabuuucko vidiet ciarky lebo testiky su 20a 25mlU
spinim skor doruzova a dnes aj troska do cervena ale bud to prejde alebo sa ms rozbehne nechcem volat dr.aj tak by tam nemusel nic vidiet a nechcem aby sa opakovalo to iste ako naposledy................ ked mimi bude silne vydrzi a zas to neni prud krvi a a testovat uz nebudem az pondelok uvidim ci ciarka zosilnie
ale vela bab mi pisalo ze to mali rovnake aj spinenie a aj slabe ciarky jednej babe strasne pomalicky tmavli a raz hned vyskocili kolajnice tak uvidim necham to tam drzte palce 🙂

lifinka
13. led 2011

holky mě o víkendu čeká oslava Ivoška, v so i v ne dojedou rodinka na oslavu, zítra budu mít perný den,úklid a foukání 40 balónků 😅 a nákupy co na stůl 😝

lifinka
13. led 2011

nathali, tak dobrá mrknu do alba, ale kdyby něco se změnilo slib, že dr., zavoláš!Držím pěsti 😵 co jsi měla za testy?

leeena_4
13. led 2011

@nathali palečky držíme a neboj, znám holky se stejným začátkem a jsou těhule 😉
@lifinka to víš, že nepiju 😀

kamillka100
13. led 2011

@lifinka
joj, no dufam, ze prebehla, lebo na 17DC vecer po (s...), ked som zaspala, tak som sa zobudila na take bolesti, 2 krat sa to zopakovalo, take tupe pychanie, mozno folik akurat praskol 😒

lifinka
13. led 2011

holky jaký má být čípek po početí? 😨

kamillka100
13. led 2011

@slivocka ok, urcite testnem, testy mam kupene (mamatest 10 s citlivostou) tak som zvedava, mozno bude aj plac, ale nevadi, svet nespadne, na druhy cyklus to urcite vyjde 😉

lifinka
13. led 2011

kamillka100 no graf uděla už 16DC ovulku 😉 tak jsem se netrefila, myslela jsem ,že tepl.36,5 patří ještě níže, no ale asi neee u tebe

kamillka100
13. led 2011

@leeena_4 boze dakujem ti velmi pekne, ze si to pre mna urobila, si velmi zlatucka, velmi si to cenim, keby si byvala v BJ, tak ti urcite kupim cokoladku 😀

leeena_4
13. led 2011

@kamillka100 možná že akorát fakt prasknul a v tom případě byly spermijky blízko a svěží 😉

leeena_4
13. led 2011

@kamillka100 v pohodě, musíme si pomáhat, ne 😉 taky je pro mě důležitý názor druhých a pomoc 😉
Já mám dneska pocit, že mě pěkně od rána bolí podbřišek, ať si to jen nesugeruju 😵

nathali
13. led 2011

@lifinka mala som mama testy 10mlu ale len dva a potom mama test gravi tie ani neviem ake maju mlU??vobec to tam neni napisane ale su nejake silne lebo ciarku ani neukazalo a potom som mala pepino 20mlU na tych mi ciarku pekne ukazalo a potom nejake 25mlU ale nazov neviem a tam mi tiez ukazalo ciarku
lifinka naco pojdem k dr ked by som zacala silno krvacat to by uz ani vyznam nemalo ja chcem nech sa to same nejak srovna a ked bude dobre bude len rada 🙂 a a ak nie tak ma bude mrzet ale co uz :( nemozem sa este na to tesit lebo je este mooooc skoro ale ja verim ze mimi je silnee 🙂

leeena_4
13. led 2011

@nathali když půjdeš k dr, může ti dát na to krvácení duphaston, nebo utrogestan a ty pomůžou plod udržet

lifinka
13. led 2011

nathali, to víš, že to vyjde, nic jiného si nepřipouštěj, mimi je silné! 😵

lifinka
13. led 2011

leeena_4 to jsem také pro nathali myslela s těmi prášky

leeena_4
13. led 2011

tak čárka na ovutestu je mnohem slabší ☹. já už tomu nerozumím ☹

lifinka
13. led 2011

leeena_4 no já včera před spaním jsem si zase hladila bříško a říkala vydrž tam, no magor! Nějak divně mě tam píchalo, ale pak dobrý...dnes jsem měla jen 36,9

lifinka
13. led 2011

leeena_4 tak, že by jsi ovu měla včera?

leeena_4
13. led 2011

@lifinka tak to já si bohužel říkat nemůžu, bez ovulace bych musela být asi pana marie ☹

leeena_4
13. led 2011

@lifinka ale nebyla stejně silná jako testovací, tak asi ne. Já fakt nevím 😒

lifinka
13. led 2011

leeena_4 😀
no s tou ovulkou ti neporadím, ještě testneš večer?

leeena_4
13. led 2011

na prd je, že zítra začínám zobat tu proveru a to teplota zákonitě stoupne, takže nic nepoznám. měla jsem začít už dnes, ale odložila jsem to, abych věděla, jesti ta teplota stoupá sama nebo ne

lifinka
13. led 2011

leeena_4 aha tak to je asi teď blbý, prášky to ovlivní, co těd? 😔

leeena_4
13. led 2011

@lifinka asi jo, co jiného mi zbývá 😉

leeena_4
13. led 2011

@lifinka teď? to nejmín oblíbené, čekat a dělat jeden test za druhým

lifinka
13. led 2011

ach jo, proč prostě nemůžem otěhotnět bez problémů, není to spravedlivé 😔

kamillka100
13. led 2011

@leeena_4 neviem, ale pisala som raz lekarovi na nete, ze mam divne ovulacne testy, tak mi povedal, ze su to zbytocne vyhodene peniaze, vraj test mi ukaze podla toho, ze kolko tekutin si pila a ze vraj sa najlepsie testuje vecer, neviem co je na tom pravda, ale ja som mala vtedy take divne testy a teraz som si kupila rapic, neviem presny nazov a nepamatam si a tie sa mi vidia dobre, mozno si namyslam lebo mi ukazali 😀 , no neviem, ale mne sa zda, ze ty si uz po ovulke, niekedy ti test ukaze slabu ciarku a den pred tym si ju mala, treba tomu dufat a verit , ze ovulka bola a ze teraz sa oplodni a usadi 😉 drzim palceky, ja viem ze co teraz prezivas, ja som to prezivala na 11DC u doktora, je to najhnusnejsi pocit a neprajem ho nikomu 😠