Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
13. led 2011

Ahojte dievčatá 🙂 sem tam som prečítala tak rýchlo zbežne ale všetko sa mi nechce,je niečo nové? 🙂

leeena_4
13. led 2011

@petuska123 jakžto že nic z toho, nevím jestli jsi to už nepsala...

petuska123
13. led 2011

@leeena_4 no lebo mm nema spermio na vybornu mame problem s morfologiou a ja mne zistili ovarialne zlyhavanie vajecnikou z prvej krvy a teraz ideme na dalasie odbery ci sa mi to opet potvrdi preto mozem ovulovat o sto sest..vajecniky my rychlo rastu

leeena_4
13. led 2011

@petuska123 takových už bylo, co jim doktoři říkali, že to nejde 😉 dlabe manža vitamínky? hodně pomáhají. Přeju, ať doktor pomůže. Je to tisíc a jedna variace na problém, co? 😒 každá máme něco

petuska123
13. led 2011

@leeena_4 nie mm neje nic no kedze mi uz chodime do caru tak tam asi klamat nebuduu v tom kde je problem kedze rok a pol sa neudialo s nami nic ani naznak tehu tak asi v daco problem bude a uz zavisi iba od dokiho aby nam pomohol 😉

veronicka33
13. led 2011

@lifinka ahoj vedela by si poradiť?ty si taká expertka na grafy 🙂 je tam písané toto a neviem či a ako to mám vyplniť:Cervical Fluid
Menses/Spotting
Intercourse to je tam kde zadávam teplotu atd treba aj to vyplniť? 😒 ja som s toho 😖

leeena_4
13. led 2011

@petuska123 já bych mu ty vitamíny teda fakt naordinovala, znám kluky, kterým to o dost za 3 měsíce zlepšilo spermio a ublížit to nemůže 😉 Nejlepší jsou vitamíny E, D, selen a zinek 😉

@veronicka33 cervikal fluid je podle mě plodný hlen, ale jistá si nejsem. A menses/spotting je mentruace/špinění 😉

lifinka
13. led 2011

veronicka33 Temperature - sem píšete naměřenou teplotu ve stupních Celsia (není důležité, zda k použijete desetinnou čárku nebo tečku)
- Time - pokud chcete, můžete zadat čas měření (po kliknutí na nápis "set default" si můžete čas přednastavit a zadávat ho potom, pouze, když měříte v neobvyklou hodinu)
- Cervical fluid - hlen děložního čípku (N/A - nesledován, dry - žádný, sticky - lepkavý, creamy - krémový, watery - vodnatý, eggwhite - bílkový)
- Menses/ spotting - menstruace/ špinění (N/A - nesledováno, spotting - špinění, light - lehké krvácení, medium - střední, heavy - těžké)
- Intercourse/ insemination - soulož/ umělé oplodnění (N/A - nesledováno, AM - ráno, PM - odpoledne, yes - ano, no - ne, IUI - inseminace, IVF - umělé oplodnění)
Poslední řádek je společný pro všechna zadávací okna. Nyní se můžete rozhodnout, jestli chcete zadávat ještě nějaká data (na horní liště primary - secondary - tests...) nebo data uložit. Potom zadáte "save" pro pouhé uložení a "save and next" pro uložení a přesun na další den (občas při přesunu na další den na Vás může vyskočit fialová informační tabulka, která Vám sděluje, že nastalo něco neobvyklého, např. byla zaznamenaná ovulace - pokud neumíte anglicky, nelekejte se a tabulku přeskočte).

lifinka
13. led 2011

petuska123 hodně štěstí při snažení 😉

veronicka33
13. led 2011

@leeena_4 poradte aj mne nejaké vitamínky pre manžela 🙂 ja beriem kyselinu listovú a kvapky na podporu vaječníkov gravozen čaj na plodnosť a aj tak stále nič:(

leeena_4
13. led 2011

tak na spermie je dobrý ten selen, zinek a éčko 😉

veronicka33
13. led 2011

@lifinka no dakujem velmi pekne hovorila som že si šikulka 🙂 ale neni potrebné aby som to tam písala či je?stčí teplota a dátum?alebo mám písať aj to ostatné?
🙂

veronicka33
13. led 2011

@leeena_4 super vdaka zajtra letím do lekárne 🙂

leeena_4
13. led 2011

@veronicka33 já ho tím preventivně taky krmím 😀

lifinka
13. led 2011

veronicka33 stačí když dáš 1DC že máš ms a další dny podle toho kolik dní trvá, pak já si značím sex, abych viděla, až nastane ovulace zda je šance otěhotnět, jinak hlen a čípek nepíši, tak asi nějak... 🙂 no a samo teplotu!

veronicka33
13. led 2011

@leeena_4 a je niečo také,čo je všetko v jednom?alebo treba kupiť každé zvlášt? 🙂

leeena_4
13. led 2011

@veronicka33 já jsem koupila bioaktivní selen+zinek v jednom a pak zvlášť éčko

veronicka33
13. led 2011

@lifinka ahá tak to som nevedela ja píšem iba teplotu a sex nie to mi potom ovu neukáže?ked to nieje napísané🙂

lifinka
13. led 2011

VERONICKA33 ukáže, ale pak nevíš, když bude hodně sexu jestli jste se zrovna snažili, ale možná je to teda zbytečné, zda pak sexujete každý den 😀 tak psát nemusíš, ale je to lepší...

veronicka33
13. led 2011

@lifinka jáj no vidíš a dá sa to aj spätne dopísat?alebo napíšem iba od včera 🙂

lifinka
13. led 2011

veronicka33 jasně dá stačí kliknout v kalendáři na příslušné datumy a dopíšeš, nebo klidně klikni rovnou v grafu na datumy...

veronicka33
13. led 2011

@lifinka dakujem dopísala som to tam🙂

lifinka
13. led 2011

veronicka33 hod jsem graf, co? 🙂

puckal
13. led 2011

@lifinka -nic a ted čekat, snad do 10 dnů dorazí.... píšu až tede, byla nějaká chyba na přihlášení a zpráce mě to už nešlo.

lifinka
13. led 2011

puckal. ok, tak hodně štětsí do dalšího pokusu 🙂

puckal
13. led 2011

@leeena_4 . gratulujik první ovulce 😉 Hezky večer naordinuj prášky na záda a pracujte pro radost a pro sebe 🙂

puckal
13. led 2011

@lifinka -díky už se těším, doufám že to zabere.

lifinka
13. led 2011

puckal, budeš mít clostík?

lifinka
13. led 2011

jdu zase něco dělat, večer kuknu 😉

puckal
13. led 2011

@lifinka jo clostík od 3.-8. 2xdenně 1 tabletu a potom Orgametril od 18. ale ted nevím do kdy, mám to napsané v šuplíku. Vím, že výsledek nebude hned první měsíc ale doufám, že do těch 3 měsíců to zabere. Jen mě nepozval na průběžné konttroly tak se tam vždy nějak vnutím. Ty bereš taky?