Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
20. led 2011

dle kamillky mi to jde ale když dojedete na sharing-homepage setup, potom dole na stránce zmáčknout create home page a objeví ce nahoře odkaz na ten graf....

leeena_4
20. led 2011

@puckal tak ukaž grafík 😉

puckal
20. led 2011

Ale u mě zatím není na co koukat, jen to připravuju at potom na to nekoukám jako puk 😉

jania023
20. led 2011

Ahoj,tak ja som dnes 13DC a zatial po ovulke ani stopy ani naznaky..ten clostik mi asi nezabral:((dnes ovu testik negativny a BT 36,5 takze ziadna slava:((

zuzka1.
20. led 2011

ahojte,mam folikul 24mm!dal mi duphaston,snazillkovanie od dnes,celly tyzden!

jani ja som tiez nic necitila adnes tam je!

drzte mi palce

pici
20. led 2011

@zuzka1. supeeeeeeer tak hor sa do snazenia...a nech ma uspesny vysledok :D

veronicka33
20. led 2011

@kamillka100 dievčatá tak mne asi vážne šibe neviem ako som to písala ale vymazala som celý graf a napísala odznova a predstavte si že mi to krásne ukázalo ovu a teraz som 5 DPO 🙂

jania023
20. led 2011

Myslite ze t mojej ovuky nieco bude??na letaciku v clostiku pisu ze ovulka je od 11-15Dc..mna sice tak sem tam boli brucho ako na mn ale neviem ci to je signal ovulky..

http://www.fertilityfriend.com/home/33034b

veronicka33
20. led 2011

@kamillka100 tak idem na to dufam že sa mi to podarí 🙂 skopírovať 😖

jania023
20. led 2011

@zuzka1. ahoj..to je fan ze mas folikul..mna uz sem tam zacina bolit brucho ale testiky ou stale negativne tak neviem asi z tej ovulky nic..skoda ze nema folikulmetriu:((Ty mas istotu ze tam je len jeden?aby si nemla prekvapko-hehe

veronicka33
20. led 2011

@veronicka33 no nič skuška znovu 🙂

veruska72
20. led 2011

Ahoj holky, sorry, že sem k vám lezu(i když bych mohla, jsem taky na clostilu 😀 ).
K fertilityfriend:
až přijde mrcha(přeju vám, ať nepřijde, to je jasný), vložíte ten den data : menses/spotting, třeba středně silné krvácení- dáte "M" a ono vám to AUTOMATICKY vytvoří novej cyklus s datem, kdy dorazila mrcha. nemusíte nic, jen dál zadáváte data... no a clostilbegyt(jeho braní) tam zadáte tak, že třeba 5.den cyklu označíte v datech v kolonce "Meds"(tj.medikace) - CLOMID - zaškrtnete a uložíte. Kdyby něco, ptejte se, jsem dooost zběhlá na FF (bohužel).

Držím palce!!!

veronicka33
20. led 2011

dievčatá ja tam mám prázdne okienko a nad ním je toto ☹ Hover over the buttons to display a help line

veruska72
20. led 2011

@jania023 - na letáčky nedej - každá to máme jinak, mně clostilbegyt s ovulkou nehnul, mívám ji mezi 17-18 DC a tak to bylo i s clostilem - kdo mívá ovulku dřív(pokud ji mívá, že 😉 ), tak může být třeba 13 DC, ale obecně - měřte, testujte, ať víte, jak funguje VAŠE tělo, podle tabulek jede málokdo 😎 - nejsme stroje 😉

veronicka33
20. led 2011

@leeena_4 ako sa ti to podarilo?

puckal
20. led 2011

@veruska72 Díky, tak už jsem si to předělala 🙂

veruska72
20. led 2011

Veronicko - na tý stránce, co píšou holky, možná nemáš vytvořen graf, úplně dole na stránce můžeš mít "create chart"(vytvoř graf) a pak se ti už nahoře objeví Your Charting Home Page Web Address: pod tím je v rámečku odkaz - ten odkaz zkopíruješ a vložíš sem...jasný???

veruska72
20. led 2011

@puckal šikulka 😉

veronicka33
20. led 2011

@leeena_4 ja to mám asi zle nastavené ked mi to nejde robím presný postup ☹

lifinka
20. led 2011

tak jsem zpět ráno jsem autem 2x uklouzla a pak vjedu na frekventovanou silnici a bourák, auto vlětělo do pole 15m daleko a zůstalo na ledě v poli a ještě na boku stálo! hotová jsem byla musela jsem zastavit a počkat až přistane vrtulník, který právě doletěl, huj celou cestu jsem jela jen 60km/h, jsem strašně rádaost doufám , že jsem doma, jinak dr., mi pogratuloval a ještě mi řekl, že mám vše ok, veškeré výsledky, včetně štítné žlázy, ale že nebudu snižovat dávku na štítnou, ale právě když jsem těhu, bude více makat chudinka...
kamillko100 jaký to byl test? Byla citlivost doufám 10!!!!Jinak ti ostatní nic moc neukážou, mě citlivost 25 ukázala až včera!!!

veronicka33
20. led 2011

@veruska72 je my to jasne ale nemám to tam🙂

veruska72
20. led 2011

zaroluj až dolů na tý stránce" home page setup" a úplně dole bude obdélník: create chart, klikni na to a uvidíš - zkoušela jsem to na úplně nový registraci a je to tak....

kamillka100
20. led 2011

@lifinka ja som mala mamatest 2 v baleni s citlivostou 10, ale minuly mesiac som mala slaby naznak a nebola som a teraz nemam ani ducha, este pozriem vecer, ale to aj tak nema vyznam, len ked ma prist mrcha, nech pride teraz, ked zajtra nedostanem tak posledny krat testnem v sobotu 😀 , dnes som sa tak nastvala, ze ma normalne neboli vobec brucho 😀

lifinka
20. led 2011

@kamillka100 to je stejně divné....nechápu to, ještě počkáme ju!

veronicka33
20. led 2011

@veruska72 lifinka mi to už robí dala som jej inštrukcie všetky🙂

veruska72
20. led 2011

@veronicka33 no vidíš, víc hlav víc ví 😀 😀 😀 -tak ať ti brzy ukáže fertility zelenou linku 😉

kamillka100
20. led 2011

@lifinka vsak ja na nu dnes cakam ako na nejake zjavenie 😀 , zajtra ku dr. pojdem, len skoda ze nebudem moct ist na krv ku endokrinologovi, ale mu zavolam ci mozem prista aj v pondelok, keby nahodou som dostala cez vikend, chcem vediem moj hormonalny profil, na com som vlastne, fnuuuk ☹ ☹ ☹