Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
27. led 2011

@leeena_4 to ti verim ze mas strach ale zatial to vyzera vaazne krasne tak tfuj tfuj nech to neuriekneme 🙂
a ja som si naposledy vravela ze ak teplota bude vyzerat pekne tak testnem tak to tak skusk ale myslim ze aj tak neklesne 🙂

leeena_4
27. led 2011

@nathali no vypadá krásně, ale o to víc se bojím. Ještě že jsi to poplivala. Vzpomeň na kamilky graf, ten byl taky krásný.
No, uvidím s tím testováním, stejně mám doma jen digitest a na ten je asi brzy 😉

puckal
27. led 2011

@leeena_4 Ahojky věřím že vidět / necheš, ale oni tam budou //. Zítra máme akci vpráci a já přesto ráno přijdu a budu průběžně nakukovat at vím výsledek 🙂

nathali
27. led 2011

@leeena_4 no to ano kamilka to mala tiez kraasne :( skoda ze jej to nevyslo
pozri testni ked sa na to budes citit ked chces este pockaj aj ked som sama straaasne zvedava
a kde su vsetky baby????

leeena_4
27. led 2011

@puckal když mě nějak opustila odvaha k testování 😀 😀 😀 asi ještě počkám 😀 a budu vás napínat

leeena_4
27. led 2011

@nathali asi pracují 😀

leeena_4
27. led 2011

@nathali jojo, budu se řídit intuicí 😉

nathali
27. led 2011

@leeena_4 sice budeme vsetky napnute jak struny 😀 ale pockame kedy testnes 🙂
no to mas asi pravdu vsetky poctivo pracuju 😀 to ja budeme az zajtra 🙂 no a za chvilku odchadzam idem na pohovor tak na mna prosiim myslite nech mi to uz dobre dopadne

leeena_4
27. led 2011

@nathali moc ti budu držet palečky, na jaké místo?

nathali
27. led 2011

@leeena_4 ked ja neviem 😅 😀
posielala som hromadne zivotopisy a bolo ich vela tak vobec neviem co to je za pracu ale dam vediet ked sa vratim 🙂

leeena_4
27. led 2011

@nathali tak to si zjisti, než tam půjdeš! já jsem personalistka a nepůsobí to dobře, když mi přijde člověk, neví nic o naší firmě a ani na jakou pozici jde 😉 šup na net a hledat, bude to tvoje výhoda a působí to profesionálně 😉

vera_j
27. led 2011

@leeena_4 ahoj...opovaž se nás napínat...já jsem nervozní za tebe, zítra ať je tu výsledek!!! 😉 😀

leeena_4
27. led 2011

@vera_j no nevím, nevím, já se na to testování fakt ještě necítím. Hrozně se bojím 😀 radši bych se neúspěch dozvěděla mrchou, než tou hnusnou jednou / 😉

puckal
27. led 2011

@leeena_4 né..... pokud nebudeš chtít, tak za tebe to počůrat bohužel nemůžem 😅 tak si hezky počkáme...ale nejdéle do pondělí, at jsi lednovka 😉

leeena_4
27. led 2011

@puckal dobře, nejdéle do pondělí 😉 Už se vidím, jak v sobotu scháním po sídlišti lékárnu, kde mají mama test 10 😀

puckal
27. led 2011

@leeena_4 aha tak to u nás by jsi nesehnala. Mají ho jen v jedné lékárně a tam jsou jen v týdnu. Já mám mamatesty doma 2 balení od minule, když se ten cyklus tak vlekl, at už tam nemusím chodit, vždy tak koukají..... tak si je kup ted, že to máš na další měsíc.....no jo to by jsi asi nevydržela, co?

vera_j
27. led 2011

@leeena_4 no tak já to tedy taky vydržím 😀

leeena_4
27. led 2011

@puckal já se bojím si je i koupit, že to zakřiknu 😀 😀 jsem pako 😀

lifinka
27. led 2011

@nathali ahojky, myslím, že se ovu blíží!!! a máš clostík, či ne?

leeena_4
27. led 2011

@lifinka kočko, ono se fakt těhu dá poznat i z ovutestu???

nathali
27. led 2011

ahojky holky
tak som spet s toho pohovoru a poviem vam ze jak som videla ich logo hned som vedela ze co su zac 😒 je to maklerska firma ktora pracuje pre poistovnu a uzatvara zlmuvy s klientami a kedze ja som pracovala v poistovni tak presne viem o co ide ale ked by ma zamestnali na HPP co pochybujem lebo vsetci si tam na ZL tak by som to brala inak nie
@lifinka clostil teraz nemam uz je to druhy mesiac tak uvidim co to som mnou urobi teraz ale chcem ist na gyndu ze nech sa na mna dr.pozrie a povie mi ze co bude dalej

nathali
27. led 2011

@lifinka a ako sa mas??ajk ti je???
@leeena_4 asi je to ako u koho videla som v albume jednej baby ze mala pozitivny tehu test a ovu tiez len tam bola ciarka silnejsia ako na tehu.

leeena_4
27. led 2011

@nathali to je na prd, ale i proto se vyplatí si dopředu zjisti, kam jdeš 😉 Přála bych ti, abys práci našla, ale vím, jak těžká je doba, nebuj, něco se brzy ukáže 😉

leeena_4
27. led 2011

@nathali mě by právě zajímalo, jestli je to spolehlivé, jestli nemůže být čárka na ovutestu i když těhule nejsi

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 ahojky, no v listopadě jsem to zjišťovala ovu testy, ěmla jsem snad všechny příznaky těhu, a taky ovu byly stále pozitivní, ale bylo to prý po pregnyle, to mi dr., řekl, když jsem mu to říkala, že jsem našla diskuzi a tam píší, že pokud máš ovu těsty pozu, je to předzvěst těhu, ale u mě prd....proč máš poz. ovu test? 😀

lifinka
27. led 2011

@nathali ale, je mi dnes šoufl po další době, je mi na nic, nic mě nebaví, mamka tu přespala, tak dnes vařila ona a já polehávala, už jsem se najedla a je lépe trochu 😒

leeena_4
27. led 2011

@lifinka né, ale bojím se testovat těhutestem 😀 😀

nathali
27. led 2011

@leeena_4 ja by som tam aj tak isla len pre tu zvedavost ze co to je zac a jak som sedela v buse tak som tak premyslela ze kam som vsade posielala zivotopisy a to boli prace ako asistentka a taketo nieco takze ziadna praca v oblasti poistovnictva tak uvidim ked ma nahodou vyberu ze co s toho nakoniec bude

a ja ked som si robila ovu testiky tak som tam slabu ciarku mala stale takze moc by som sa na to nespoliehala ale ked tak najskor spravit tehu a ak je pozit. potom ovu

leeena_4
27. led 2011

@nathali to jsem si myslela, že to nebude moc spolehlivé, díky za názor. Jinak za zkoušku nic nedáš, to je fakt a tyhle společnosti ty pozice i kamuflují a napíšou třeba asistenka prodeje a je to 😉

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 neboj se testovat, kolikátý jsi DPO? Víš, buď to klapne nebo neklapne, jiná možnost není, já vždy testovala už 10DPO a vlastně celý život tak testuji, vem si celé 4 roky před prvním těhu, prostě jsem to brala za hotovou věc, buď se dozvím úžasnou věc, anebo ještě počkám na další pokusy 😉 já bych nevydržela čekat, na to nemám výdrž!