Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jessika
29. led 2011

@zuzka1. Gratulace 😀 Klidně tomu začni věřit, na internetu se všude píše, že i duch je čárka a že prý dokonce i čárka dloooouho po limitu znamená ve valné většině případů těhotenství 🙂

nathali
29. led 2011

@zuzka1. neviem ci vydrzis na to nemyslet ked si uz ducha vydela ale ved skus testit aspon budes vidiet ako pekne ciarka silnie 😉 a maly je skveliii takze budete mat mimi s dm 😀

zuzka1.
29. led 2011

no aj mm mi to potvrdil, vidno ju tam stale 😀 😀 😀

no dm je jeho obchod, lebo z tade vzdy odchadza s balonom a este jednota 😀 😀 😀

jaaaj baby drzte prosim palce 😀 😉

leeena_4
29. led 2011

@jessika jojo, znám holčinu tady z jiné diskuze, co vyhodila negativní test, na který koukala ještě 10 minut po počůrání a nic a pak když ho večer vyhrabala z koše, tak tam ten duch byl! a má doma chlapečka 😉

leeena_4
29. led 2011

@zuzka1. držíme 😉

zuzka1.
29. led 2011

dakujem vam kocky,
budem vas poriebezne informovat, ak sa nezblanil 😝

nathali
29. led 2011

@leeena_4 no paani tak to som este nepocula ale aka nahoda najskor si mysli ze to nevyslo a aha uz ma chlapceka doma 😀
@zuzka1. jasnee ze ti drzime palce aj na nohach 😉 😀

linka
29. led 2011

achojte 🙂 ako sa mate?

leeena_4
29. led 2011

@linka čauky, já čekám dneska nebo zítra mrchu, měla jsem krásné teploty, ale včera ráno na testu jen / - 12DPO, spadla teplota, která dneska zase trochu stoupla, tak mi to dělá napínavé 😀

leeena_4
29. led 2011

@linka s vo ty, kolikátý jsi DC?

nathali
29. led 2011

@linka jeej ahoooj 🙂
ako sa mas???dlho si tu nebola ze??
@leeena_4 ja si myslim ze mimi ta len napina akurat som pozerala album jednej baby a ta mala na tehu testiku 13DPO slabeho ducha a az potom jej silneli takze........... 🙂

leeena_4
29. led 2011

@nathali kéž by, ale moc si to nepřipouštím, abys si nenabila tu hubu 2x v jednom měsíci 😉 😀

zuzka1.
29. led 2011

@nathali mne vysiel pri prvom tehu pozitivny trst az v 5tt!!!

teraz by som mala byt 2tt a 6dni

zuzka1.
29. led 2011

@leeena_4 etse bude prekvapko 😉

leeena_4
29. led 2011

@zuzka1. holky já takové štěstí nemívám, uvidíme 😉

nathali
29. led 2011

@leeena_4 je dobre ked si to nepripustas aspon o to vecsie bude prekvapenie 🙂 ale ved uvidime ze co nam povies 🙂
@zuzka1.to az tak neskoro sa ti ukazala ciarka?? jeeej a uz aj vies ze v ktorom si tt? 🙂

linka
29. led 2011

@leeena_4 dnes som 16 DC,vcera som bola u dr. robila mi utz a ze vraj je po ovulke,aj teploty tak hovoria,budem verit,ze sme sa trafili 😅 v pondelok a v stredu idem na krv,zase hormony a potom mi asi nasadi duphaston....
to je parada,ze teplota stupla 😵 ale mrchu este nemas? kedy ma dojst,ci uz meska? 🙂
@nathali no dlho dlho,nejak nebolo casu,pozeram,ze sme rovnaky DC 😉

leeena_4
29. led 2011

@linka super, že ovulka proběhla a duphasto kdyžtak pomůže mimi udržet, kdyby se zadařilo. Jinak podle výpočtů z minulých cyklů bych to měla dnes nebo zítra dostat, zatím nic.

nathali
29. led 2011

@linka noo aj ja pozeraam ze sme na tom rovnako 🙂
no tak drzim palce aby ste sa trafili 🙂 mne ma ovu este len prist tak som zvedava ze kedy ale v pondelok idem k dr. tak mi aspon povie ze ci ovu len bude alebo uz je po nej

zuzka1.
29. led 2011

@nathali hej tak neskoro, robila som si vtedy v 4tt a nic a at tyzden na to.ňňteraz by som mala byt 2tt 6dni

nathali
29. led 2011

@zuzka1. no teeeda tak to moc moc drziim palce 🙂 ale ono to vide tento rok je plodnyy 😉

jania023
29. led 2011

@zuzka1. ta pockaj urobim aj ja testik..ked vysiel tebe tak by mohol uz aj mne ja som iba 7DPO tak to este nemoze vyjst ale co ak🙂)moj test duchov nrobi tak je to hop alebo trop🙂)dam vediet za minutu ale na 100% bude negtivny...ja ziadne priznaky az na vajecniky tie bolia ako des ale inac nic...ale ja pri prvom tehu som nic nemala tak isto ziadne bolave prsia a tak...no a mam vytok to je vsetko taky kremovy ale to je asi normal..i ked j nezvyknem mavat vytoky to asi koli bolavim vajecnikom

zuzka1.
29. led 2011

@jania023 ????
cakam

no ja som si to len skrz priznaky robila, aj ked tomu stale neverim, lebo sak aka je sanca, nie?
ze by na prvy cyklus, po 15 mesiacoch snazenia, neverim 😖

lifinka
29. led 2011

@gerdusha tak já první dítko mám také z clostylu brala jsem ho 3
cykly pak 2 měsíce pauzy a pak ještě jednou a otěhotněla jsem a teď druhé těhu mám také s clostylem 4 cykly v kuse a dva poslední cyjkly už s dávkou 3tbl denně! a nic mi nikdy z něj nebylo ani cysty...

nathali
29. led 2011

@jania023 juuuj som zvedava na teba drziim palce nech sa dusiik objaviii 🙂
@zuzka1. stava sa aj ze to babam na prvy cyklus vide tak preco nie aj tebe 😉

lifinka
29. led 2011

@zuzka1. jejda držím pěstičky, aby // sílily a přidala by jsi se k nám!!!

zuzka1.
29. led 2011

@lifinka dakujem.

no ved uvidime ako sa to vyvinie. dakujem etse raz ste zlate kocky

petuska123
29. led 2011

ahojte baby tak druhy den konzmujem clostylb. a inak daktorej z vas aj pomohol??

lifinka
29. led 2011

@zuzka1. náhodou ti na prasknutí folíku dr., nedala pregnyl?a který jsi DPO?

lifinka
29. led 2011

@petuska123 ano první dítko je ze 2x1 tbl denně a teď jsem v 6tt také po clostylu, ale zvýšená dávka na 3x1 tbl denně, držím pěsti, já těm práškům věřím...