Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lucka_0906
4. únor 2011

@nathali mozno je to fakt mimi 🙂 Beries teraz nejake lieky? Ja beriem stale Duphaston..dnes som 18ty den a brucho ma pobolieva uz treti den ☹ Stale ma boli brucho! Cely mesiac..cez Clostil, po Clostile, cez Duphaston, cez MS.. keby to bolo aspon na nieco dobre 🙂

leeena_4
4. únor 2011

mě teda podbřišek taky bolí celý měsíc nejdřív z clostíku, pak s ovule, pak z provery a pak z mrchy, takže podle bolestí nic nepoznám 😀

nathali
4. únor 2011

@leeena_4 hej vcera som tiez spinila ale len troska cez den a vecer bola ta strasna bolest a dnes spinim tiez

@lucka_0906 nie neberiem teraz lieky lebo s clostilom som mala dva mesiace pauzu a chystam sa k dr.aby mi povedal ze co dalej ci nasadi znova clostil alebo ako??no ale ten duphaston chcem aj ja vraj je dobry

leeena_4
4. únor 2011

@nathali to jsem si přečetla, ale některý minulý cyklus jestli jsi to měla 😉

nathali
4. únor 2011

@leeena_4 mna praveze neboli stale brusko tak neviem a este ma napadlo ze ma den pred tym bolel vajecnik lavy ale nebolo to nic strasne a potom zacalo to spinenie bolest a tak

leeena_4
4. únor 2011

@nathali tak jinak: měla jsi už někdy v některém dřívějším cyklu špinění???

lucka_0906
4. únor 2011

@leeena_4 😀 😀 snad to raz na nieco bude dobre

@nathali mas nepravidelny cyklus? lebo ja Duphaston beriem na to. Keby si bola tehula, tak zrejme by ti ho tiez dal (k udrzaniu mimi)

leeena_4
4. únor 2011

@lucka_0906 😀 😀 😀

nathali
4. únor 2011

@leeena_4 tak takuto bolest ako vcera nie ale ked ja si toho moc nepametam 😅

leeena_4
4. únor 2011

@nathali já se snažím se tě už několik příspěvků zeptat, jestli jsi někdy v minulosti měla šinění!! 😀 😀 a ty mi furt popisuješ bolesti 😀 😀

nathali
4. únor 2011

@lucka_0906 mala som nepravidelny cyklus ale to mi dal najskor duphaston potom ten som dobrala a zacala som s clostilom a teraz nemam nic

nathali
4. únor 2011

@leeena_4 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to vies ze som mala spinenie

leeena_4
4. únor 2011

@nathali huráááááá😀 odpověď 😀. takže to nemáš poprvé.. Tak to budeš muset opět neoblíbeně počkat co z toho bude 😀

jika10
4. únor 2011

@nathali No, uvidime jak to dopadne snazenicko bylo den pred ovulkou a den po ovulce, tak uvidime. Jelikoz nemam zadny leky na uhnizdovani (duphason atd), tak se zivim ananasem. Nejaka holcina tady psala, ze to pripadne pomuze, tak za zkousku nic nedam, ne. Navic je i dobry 😀 😀 😀

nathali
4. únor 2011

@leeena_4 no to je mi jasne ze musim pockat no 😀 som zvedava ze co sa s toho vyvinie ale nastastie su len dve moznosti ms alebo mimis

nathali
4. únor 2011

@jika10 hmmmm ze by som sa zacala zasobovat ananasom??aj ja ho mam rada a radsej z konzervy potom ma aspon nebolia pery jak s toho klasickeho
a ja som zas pocula ze ananasovy dzus je dobry na ranne nevelnosti 😀

kamillka100
4. únor 2011

@lucka_0906 ahoj, aj toto som pocula, vyskusam aj toto a uvidime 😀

lifinka
4. únor 2011

@zuzka1. jojo, měla jsem jen rýmu a bolest v krku tak týden, cucala jsem vincetku bonbóny 😝 jinak nic čaj s citronem, už je ok...co jsi nemocná?

lucka_0906
4. únor 2011

@nathali ked si prestala brat Duphaston, mavas teraz pravidelny cyklus? Ja ho beriem uz asi 3/4 v kuse. Ktovie aky by si mala, keby som vysadila..

gabriellka
4. únor 2011

nathali prosím ťa a ty si ako brala ten clostil, keď píšeš že si najprv brala potom nebrala...to ti v nejakých intervaloch dr.prerušoval? Lebo ja ho beriem teraz druhý cyklus a povedal, že je mi ho bude predpisovať iba 6 mesiacov a ak nič tak skúsi niečo iné. Inak tiež mi ho kombinuje s dufastonom a tento mesiac aj s nejakou injekciou (ktorá neviem ako sa volá) ale je na posilnenie ovulky...

lucka_0906
4. únor 2011

@gabriellka injekcia sa vola Pregnil 🙂

kamillka100
4. únor 2011

baby ja vas normalne obdivujem, ze ten duphaston zvladate,ja ho nezvladam,mna po nom boli strasne brucho akonahle ho zacnem brat az do menstruacii, tak na mna posobi velmi zle, normalne mam strach ho teraz brat, ale dufam, ze posledny krat, nastastia nemam problem s menstruaciou, tak mi nebude potrebny

gabriellka
4. únor 2011

lucka 0906 pregnil ano dakujem za pripomieku 😉 . máš s tým nejaké skúsenosti?

leeena_4
4. únor 2011

@kamillka100 já mám m z něj kromně bolestí břicha ještě nespavost a šílenou podrážděnost, ale přijde mi to lepší, než cykly 50 dní 😉

lifinka
4. únor 2011

@kamillka100 tak velká gratulka k folíku-krásný je...a snaženíčko už zítra, ať něco neprošvihnete!!!Držím pěsti
nathali, já být tebou jdu k dr, pro untogestan, řekla bych, že je to hnízdění jsi 7DPO a možnost tu je a z předchozích neúspěchů bys měla už papkat untroš!!!Co ty na to? Zajdeš tam k vůli mě?

lucka_0906
4. únor 2011

@kamillka100 baby vydrzia toho velmi vela 🙂 Mna od Duphastonu nebolelo brucho, ale zacalo, ked som to zacala kombinovat s Clostilom..
Ako ta bolelo brucho? Mna tak, ako by som mala dostat MS..

lucka_0906
4. únor 2011

@gabriellka za malo 😉
Mam s nou skusenosti.. teraz som dobrala treti mesiac Clostil.. prvy mesiac nezabral, druhy aj treti ano - tak mi bol pichnuty Pregnil. Znasala som to v pohode, aj ked ovulka dost bolestiva

nathali
4. únor 2011

@lucka_0906 no teraz sa celkom cudujem lebo som mala ms 35DC a prisla sama inak mi to nidky neprislo samo a uz vobec nie kolo 30DC vzdy to bolo 40DC a viac alebo som mala raz aj 54DC
@gabriellka ja som brala clostil 3 mesiace v kuse potom sa odporuca prestavaka ale niektory dr.to nechavaju v kuse celych 6 mesiacov a potom pauza
tiez som mala clostil +pregnyl na ovulku ale duphastom som nemala asi ho nebolo potreba 😅

nathali
4. únor 2011

@lifinka to vies zlaticko ze tam zajdem pojdem hned rano 🙂 v utorok slubujeeem 🙂

lifinka
4. únor 2011

@nathali a dnes to nejde?každý den k dobru...

nathali
4. únor 2011

@lifinka dnes nie uz by som ho nestihla