Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
14. únor 2011

@cutty kolikátý den jsi testila? a jaký jsi měla test?

jika10
14. únor 2011

Holky, tak jsem zkousela nahmatat delozni cipek a mam ho jaksi dooost vzadu, skoro jsem ho nenahmatala, tak nevim co to je 😒

kamillka100
14. únor 2011

@jika10 lifinka mi raz pisala, ze ma byt vysoko a vacsinu pred mrchou je dost nizko, ako aspon ja ho tak mam, urcite si v tehu 😵 😵 😵 , tesim sa a ktory mesiac si s clostilom?

lifinka
14. únor 2011

@kamillka100 a jaký ho máš ty?
@jika10 🙂

ano přesně tak, taky ho nenahmatám 😀

kamillka100
14. únor 2011

@petuska123 neviem to na 100%, ale ja som ju mala az do mrchy vysoku a aj lenka, tak ozaj neviem, mozno by ti na to odpovedali v teme duphaston

kamillka100
14. únor 2011

@lifinka no moj graf vyzera ako EKG, nemozem povedat , ze je ukazkovy, je ozaj zvlastny, vcera sme boli na oslave, tak som si nemerala, vstala som o 11:00, tak by to bolo zbytocne a dnes dost nizka oproti minulemu cyklu, dufam ze sa nic nestane ked som nezobrala raz duphaston, zabudla som

lifinka
14. únor 2011

@kamillka100 vy máte pořád oslavy, to je fajn 😉 sna se nic nestalo, možná se ti šoupne cyklus, anebo taky už ho dlouho mít nebudeš 😉

leeena_4
14. únor 2011

@kamillka100 jeden zapomenutý duphík ti nic neudělá. mě se to s proverou stalo několikrát 😉

kamillka100
14. únor 2011

@leeena_4 ale nechapem ako sa mi to mohlo stat, ja som na take veci pedant, no co uz.... 😉

kamillka100
14. únor 2011

@lifinka tak to hej, stale nejaka oslava, kazdy vikend sa pije 😀 , o chvilu nas caka zase oslava 2.3 , svokra ma 60, joj keby som bola v tehu, tak by to bol krasny darcek 😉

leeena_4
14. únor 2011

@kamillka100 tak to já chápu naprosto přesně a stává se mi to dost často. Vracím se od metra domů pro tabletku 😀

kamillka100
14. únor 2011

@leeena_4 😀 😀 😀 trebalo by mat aj nahradu v kabelke 😀

leeena_4
14. únor 2011

@kamillka100 vidíš, to mě nenapadlo 😀. no, já teď asi stejně přejdu na injekce, takže tam to bude jednodušší, na to jen tak nezapomenu

minis
14. únor 2011

ahoj baby, poradte mi niektora prosim 🙂
6 mesiac beriem clostyl + duphaston...,mrchu som nemavala nikdy pravidelne, teda ani ovulaciu som nemala presne, alebo vobec...,spermiogr. mame viac nez 100 % a teraz mi povedali na sone, ze mam veeela folykulov, ale ani jeden dominantny....
o akych rieseniach sa da uvazovat??? co sa s tym da robit??? 🙂
dnes idem k doktorovi zase na sono, ci sa nieco nezmenilo, lebo som nejakov strede cyklu, tak sa ho popytam, ale chcela by som vediet vas nazor...
velmi pekne vam dakujem 🙂

lifinka
14. únor 2011

@kamillka100 já včera usla a zapomněla jsem si dát 2tbl untroše ☹

kamillka100
14. únor 2011

@minis asi sa ti urobili PCO, ja som to mala v jeden mesiac, ale dr. ti povie o tom urcite viac

lifinka
14. únor 2011

@minis a nikdy během clostylu jsi neměla dominantní folík??? Pokud neměla tak asi clostyl na tebe nezabírá...

minis
14. únor 2011

@lifinka no nevieme prave ci nikdy.....bola som na sono pred branim clostilu a teraz po 5 mesiacoch....dnes idem zas, ako som uz pisala, som v strede cyklu priblizne, tak ci sa nieco zmenilo.....

jika10
14. únor 2011

@kamillka100 @lifinka No jsem 3 cyklus s clostikem, tak ze by dotretice vseho dobreho 😉 , ale nebudu predbihat. Jeste se muze vse zvrttnout, vsak uz jsme tady meli "skoro tehulek", znate to. Ale uz by to chtelo ten smolny unor nejak prolomit

lifinka
14. únor 2011

@minis jejda, to se musí každý cyklus na sono, zda narostl folík, pak je léčba taková nepřesná, no škoda už to nevrátí, snad najde větší folík a pokud ano a nebude dorzáléj tak přijdi o pár dní znovu každý den roste 2mm folík 😉

minis
14. únor 2011

ved ja som si to aj myslela....ja mam nasho rodinneho znameho gynekologa a akoze davam na jeho rady, len mi uz bolo divne, ze le ma dopuje clostilom a ze ma ani nepozre??? tak ma pozrel min. tyzden jeho syn- tiez gynekolog a on to vlastne zistil a kazal mi, ze mam prist dnes a ze podla toho mi bud ze zvysi davku alebo neviem co.....
a to ma stve najviac, ze doteraz ma mal pozerat- presne jak si povedala, kazdy mesiac....a on nic... no sak uvidim dneska...

lifinka
14. únor 2011

@minis tak ti držím pěsti, ať tam je folík okolo 20mm aspoň a když tak se zeptej na pregnyl je to injekce na 100% prasknutí foliku, ju? 😉 nenech se odbýt...

veronika19833
14. únor 2011

minis - aj ja mam skoro rovnaky problem, tiez beriem clostil+ duph a lekarka ma ani raz nezobrala na sono, tiez mi je to viac ako divne... Daj mi prosim vediet, ako si dopadla, drzim palce! 😉

minis
14. únor 2011

mojko, uz mi pichal na 2 a aj 3. mesiac nejaku injekciu....ale to neviem, ci bol pregnyl....
neboj, uz sa nenecham odbit... 🙂
a dakujem ti veeelmi pekne 🙂

lifinka
14. únor 2011

@veronika19833 no tak kolem 12DC jdi k dr, že jdeš na kontrolní folikometrii a basta, holky nenechte se odbýt clostyl se také nesmí brát dlouhodobě...

tinara23
14. únor 2011

ahojte, vám sem vpadnem trošku, ale z vlastnej skúsenosti viem, že pri clostile musíte byť sledované, môžu sa z neho tvoriť cysty a je potrebné, aby aj doky videl ako naň reagujete, ináč je zbytočné ho aj brať a ešte mal by sa brať max 3 cykly za sebou a potom pauza, takže každopádne trvajte na folikulometrii.

veronika19833
14. únor 2011

@lifinka - ja uz rovno uvazujem o zmene lekarky, fakt mi je trapne diktovat mu postup liecby... A ked som sa jej minule pytala na pregnyl, pozerala na mna ako bager na tvrdu hlinu! ☹ Vraj ho nahradz duphikom. Lenze iny lekar mi povedal, ze duphaston sa pregnylom neda absolutne nahradit. tak teraz uz obec neviem, co si mam o tom mysliet. 😠

lifinka
14. únor 2011

@veronika19833 tak změň dr., já také změnila po 2letech snažení dr, a druhý mi hned udělal vše potřebné pak se nasadil clostyl a pak laparka a clostyl a baly jsem těhule a teď mi stačily jen 4 cykly clostylu...držím palce při výběru dr!!!

kamillka100
14. únor 2011

@veronika19833 no urcite pregnyl nenahradza duphaston, pregnyl je na prasknutie folikula a duphaston na rast sliznice a obsahuje neviem co..... 😀 , ale aby sa oplodnene vajicko dobre uchitilo, aspon ja som to tak pochopila, ked kazdy lekar ma nejaku chybu, aj moj je divny, tiez som musela pytat od neho aby mi pichol pregnyl, sam od seba mi to neponukol 😠