Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
3. dub 2011

@jania023 no aj mne by sa zislo troska spevnit telo aby to v plavkach vyzeralo lepsie 🙂 ale budem rada aj ked sa do bruska bude priberat 🙂
@jika10 ja som kontryhel tiez pila a mne nic neni zatial ale nemalo by to mat ziadne ucinky na lieky

jania023
3. dub 2011

@jika10 nie neboj ziadna cysta..urob to ako ja ziadna folikulmetria a tak niesom v strese ale uz idem ku lekarovy za mesiac tak sa na mna pozrie

jania023
3. dub 2011

@nathali aku mas velkost??ja mam stale S ale aj tak mam take suncicky po bokoch a brucho ja v tehu ☹

jika10
3. dub 2011

@nathali No prave ze vim, ze kontryhel by nemel mit vedlejsi ucinky, ale nevedela jsem, jestli to nemuze nejak ovlivnit clostika. Kontryhel jsem pila totiz uz minuly mesic a zadny problem se spinenim sem nemela a ted, kdyz jsem mela clostika od 3 DC, tak najednou spinim a to uz jsem 10 DC. Jeste si rikam, jestli to nemuze byt tim, ze ta delozni sliznice je hodne vysoka a proto spinim, protoko kontryhel by mel byt na rust delozni sliznice, pokud se nemylim

jika10
3. dub 2011

@jania023 No ja za tech 5 mesicu s clostikem mam prohlidku u lekare ted poprve a taky pry vymysli co s nama, kdyz uz se snazime tak dlouho a nic 😒 Tak uvidime v utery

nathali
3. dub 2011

@jika10 niektore zeny troska spinia aj pred ovu 🙂 tak hore hlavu nic zle to neni 😉
@jania023 no aj mam S,M zalezi od oblecenia nie som ziadny sumo 😀 ale tiez mam sunky a pekne sa mi vydulo brusko takze by to chcelo troska si zacvicit a je to 🙂 ale ked mne sa tak nechce ale viem ze by som mala lebo stazovanie sa na to mi nepomoze 😅 😀 😀 😀

nathali
3. dub 2011

@jika10 no som zvedava ze co dr.vymyslel 🙂 hlavne aby to pomohlo k mimisovi ze?
potom nam daj vediet ze ako bolo

jania023
3. dub 2011

@nathali poznam dobru dietu manzel skusl aj je bajecna keby si chcela ja zacinam od zajtra 😀

jania023
3. dub 2011

@jika10 tak daj vediet co povedal lekar..ale urcite vsetko je ok..kazdy cyklus je iny takze sa neda povedat ci je to normalne

nathali
3. dub 2011

@jania023 to ja nevydrzim dietovat lebo ja milujem sladke takze ja sa snazim jest malo a casto a hlavne vela pit-to som sa uz konecne naucila 😀
a co je to za dietu??

jika10
3. dub 2011

@nathali No to mi povidej, sem ochotna podstoupit cokoliv, hlavne kdyz se dockam mimiska. Neboj, budete jedni z prvnich, co se dozvite ortel od doktora. Ja porad v koutku duse doufam, ze tenhle mesic je ten spravny a ted ze se to povede 🙂

jania023
3. dub 2011

@nathali pozri na nete vola sa 90dnova dieta..a ked ti pomoze tak tam mas jeden den kedy mozes jest aj sladke 😀

jika10
3. dub 2011

@jania023 jo jo dam vedet co a jak. No a jinak jsem koukala na svoje teploty, tak teploty v clostikovym cyklu jsou normalni u me 36,6, coz mam i ted a bez clostika jsem mela 36,5 .... Takze i clostik nejspis zvysuje teplotu. A navic s clostikem, mam ty teploty takovy stejny a bez clostiku jsem mela chvilku nahore chvilku dole. Ted uz mam 4 dny 36,6

jika10
3. dub 2011

@nathali Prozrad, jak delas ty croasany??? Ja si je kupuju kazdy den do prace k snidani, takze i o vikendu by bodli ke kavicce 😅

nathali
3. dub 2011

@jika10 na croasanty mam tajnyyyyyy recept 🙂 ale keze si to ty tak tebe ho poviem
takze v kauflande kupim take specialne cesto kde su uz hotove croasanty len ich dam na 2,5-3h nakysnut a sup do truby 😀 a su jak od babicky 😀
ja mam take iste teploty ci s clostilo ci bez mam ich stale nizke 😀

mirkatv
3. dub 2011

@veronicka33 Ja som bola 1x na meranie 12 DC potom na 14 DC vtedy mi uz pichol Pregnyl na 15 som mala ovulku a 16 som bola na kontrolu ci urcite praskli. Tak preto kazdy druhy den. A este niesom v tabulke. Som tu len kratko v tejto teme 🙂

jika10
3. dub 2011

@nathali Nooooo, tak to navstivim kaufland a bude se pict, juchuuuuuuu A povim ti, ze to je ale veeeelice tajny recet, ja ho nikomu neprozradim, neboj 😀 🤐

mirkatv
3. dub 2011

@jika10 Tak mne to doktor sam povedal. Ja som sa ho ani nepytala. A clostil je nato aby sa spravili aspon po jednom foliku na kazdom vajecniku. Aby bola vacsia sanca na oplodnenie 😉 Ked sa nespravia tak sa beru 2 tabletky. Takze Dr.by ti mal povedat kolko ich mas. Aspon podla mna. 🙂

nathali
3. dub 2011

@jika10 najdes to jak su mrazene veci,cesto,knedliky a take veci 🙂 a nestoji to vela jedno balenie 1euro(30korun) 🙂 a je s toho velky plech 🙂 len nie su plnene aspon u nas nie mame len bud sladke alebo slane ale mne to nevadi

kacnov
3. dub 2011

@blandik no mě ovu čárka vyšla posílám ti foto dnes je to 7 dnů od toho pozit testíku no tak nevím jestli by mi už ukázal těhu test-to je asi ještě brzo že?

nathali
3. dub 2011

@mirkatv ak chces do tabulky tak neni probelm dam ta tam 🙂 len mi napis tvoje udaje 😉

jika10
3. dub 2011

@nathali No to mi vubec nevadi, ze nejsou plneny. Ja si kupuju slany a vetsinou jeste vlazny a k tomu v praci kavicku a to je ti balada 😀 😀

@mirkatv No ja prave od zacatku beru 2 tabletky, tak uvidime co bude nebo nebude .... Stejne sme si rikali z manzou, ze kdyz se nam to ted do cervna nepodari otehu, tak by jsme asi zkusili CAR, alespon ta vysetreni jestli jsme oba opravdu v poradku

mirkatv
3. dub 2011

o.k. Mam 28 rokov ( ale uz len 2 dni 😀 ) snazime sa 15 mesicov, 2 DC a 31 PC 🙂

jika10
3. dub 2011

@kacnov A ty si dneska zkousela ovu test misto TT??? Ja totiz tem pozitivnim ovu testum po ovu neverim, takhle jsem to pred dvema masici mela taky, ze ovu testiky byly pozitivni a mrcha prisla v plne parade a od te doby radeji cekam, co to jde. Ale treba u tebe to bude jinak, drzim palce aby to tak opravdu bylo

mirkatv
3. dub 2011

@nathali Jooj zabudla som oznacit ze odpovedat. Ta sprava pred tou je preteba 😀

zuzka1.
3. dub 2011

@jania023 ja v pohode, neriesim uz nic, tento mesiac je pase, foliky neboli, zvysil mi davkovanie, tak uvidime o 2 tyzdne na folikulometrii, a s peknym pocasim, nemam cas ani chut upadat do depresii, uzivame si maleho, ide do skolky od septembra, tak budu same zmeny, tak neriesim. v podstate beriem co mam, ale neplanujeme, nebavime sa o tom.

nathali
3. dub 2011

Tabulka 3.4.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž........19m.......?DC...(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž.......8m.........?DC...(PC30dní)
betina1984.....26r......snž.....11m........?DC...(PC32dní)
lucka_0906....31r...snž........12m.......46DC...(PC33dní)
sysinek..........31r......snž.......2r............42DC...(PC27dní)
blandik...........33r......snž......21m........30DC...(PC43dní)
gabriellka.......27r.....snž.......16m.......27DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r........26DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...........26DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......9m.........25DC...(PC38dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........25DC...(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......17m.......24DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž......................23DC...(PC32dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r........19DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......18DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................18DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.....17DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž.......1,11m......14DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................14DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........13DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........16m........11DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž..........12m........10DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m.........3DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m...........2DC...(PC31dní)
pici..................28r....snž.........27m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....16tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......14tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r............//.........(snž.6m)

mirkatv
3. dub 2011

@jika10 Aha. tak to potom musis mat foliky. Nam ked sa nepodari tak ma caka najprv prefuk ☹

nathali
3. dub 2011

@jika10 tak fajn ked ti chutia neplnene ale su vazne super 🙂 potom mi povies ze ako ti chutili🙂
@mirkatv uz si medzi nami 😉

mirkatv
3. dub 2011

@nathali Dakujem 🙂