Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

prdecek
4. kvě 2009

ale zdá se mi že to tmavne něják pomalu ne??? 😖

prdecek
4. kvě 2009

tak mám být před 11hod u dr. asi mi zase veme krev a mluvila neco o UZV, tak mám strach co bude....

nella9
4. kvě 2009

Ahoj holky, jdu k vám nakouknout,jak se máte.U mě snad clostík působí obráceně 😕 .Ovuli jsem měla vždy tak kolem 15DC a teď nic.Můj graf http://www.fertilityfriend.com/home/23ae60
Prdecku- myslím že je to u tebe jasné,jsi těhulka,mě také čárka sílila pomalu..

prdecek
4. kvě 2009

modlím se ať to hlavně není mimoděložní.... 😢

papus
4. kvě 2009

Hezké ráno clostilky 😉 pro mě teda není ☹ani jsem testík dělat nemusela ráno dorazila mrcha v plné síle 😢tak 13.5 jdu na konzultaci k IVF

Prdečku potichounku ti gratuluju pak dej zprávu jak jsi dopadla u dr 😉

prdecek
4. kvě 2009

určo dám, snad to budou pozitivní zprávy.

Papus to je škoda, že to nevyšlo ☹

ma.ja
4. kvě 2009

dobré ranko berušky 🙂
prdečku držím všechny palečky, jdu se podívat na tvůj testík

ma.ja
4. kvě 2009

prdečku máš krásnou druhou čárku, jsem zvědavá, co řekne krev

jinak mne včera paní Dr zjistila 3 folíky, dva 18mm a jeden 17. Takže teď bude velké snažení, a když to nevyjde, tak laparka

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Dobré ránko holčinky, tak jsem dneska vstávala, když mi Milda odjížděl na školení a pak jsem ještě zavřela oko a najednou 8 hodin a pěkně jsem zaspala. Tak jsem jen vzala kalhoty a košili a jela do práce, vůbec jsem nedodržovala předpisy, tak doufám, že mě někde policajti nevyfotili.

Prdečku, dneska je ta druhá čárka pěkně vidět, tak držím palce, aby na UTZ bylo už něco vidět a hlavně ať v krvi už je pěkně vysoké HCG 🙂

Šári, tak mrcha dorazila, to mě mooooc mrzí, už jsem se těšila i na tvůj pozitivní testík. A vy teda jde rovnou do IVF nebo ještě budete pokračovat s clostíkem?

Marcelko, no vidíš, jaké máš krásné folíky, tak sexíkujte od rána do večera 😀

papus
4. kvě 2009

ahoj Leni no jo nedá se nic dělat musím ještě čekat než se to povede 😒 ano jdeme rovnou na IVF příští týden jsem objednaná tak jsme zvědavá co mi naplánuje za stimulaci....dnes mám stochutí se na vše vyprdnout a nechat to být,ale ono to přejde za chvilku jdu do práce tak se odreaguju do toho ještě prší tak opravdu den D depka jako blázen ☹

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Šárko, nebuď prosím smutná, IVF už určitě vyjde. Nejsi v tom sama, je nás tady hodně snažilek a držíme spolu. A když budeš mít bolístko, tak nám o tom napiš a pomůžeme aspoň trošinku.

papus
4. kvě 2009

Jsi hodná Leni já vím to je ten první šok,že zas nic do večera se z toho dostanu 😉 ať ti to utíká v práci já tam teď vyrážím.....pááááááááááá večer 🙂

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Šári, taky ti přeju, ať ti to v práci rychle utíká. A vím, ten první šok je hrozný, ale to přejde. Krásný den a večer napiš, jak jsi se měla 🙂

wolfskinka
4. kvě 2009

dobre ranko .....

lenka ako dnes ????? ktory den si ? ja dnes 22dc ... do buducej stredy daleko ☹

eloana
4. kvě 2009

ahoj holky tak hlasim 1x-19-20 a 2x 17mm takze asi 3 tak uvidime ale jsou vsechny v levo moc tomum nerozumim co to znamena jen doufam ,ze do stredy neprasknou 🙂

ma.ja
4. kvě 2009

ahoj el, říkala jsem si co je s tebou 🙂
já mam taky 3 folíky, myslím, že taky vlevo. řekla bych, že to je správně, protože minule jsem je měla vpravo a dr říkala, že se to střídá, jednou z pravýho vaječníku podruhý z levýho.....
a ve středu máš naplánované IUI ?
my máme tenhle cyklus ještě snažící, příští laparka (au, bojim, ale budu to mít za sebou) a pak IUI

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Ahojky Wolfi, já jsem dneska 21DC a ms čekám nebo spíš nečekám 13-.14. mája, takže taky ještě hooooodně dlouhá doba ☹

Čauky El, no teda, máš krásné folíky. A určitě neprasknou. Ve středu jdeš na IUI?

wolfskinka
4. kvě 2009

lenka ja 13.5. cakam a vtedy idem aj na krv testovat nebudem, pockam si na vysledky krvi

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Wolfi, taky nebudu testovat dřív, nejdříve toho 14. mája, pokud nedorazí ms. Ale dřív ne, nechci vidět stíneček a pak být zklamaná, až dorazí ms.

eloana
4. kvě 2009

ano ve stredu rano jdu na iui

wolfskinka
4. kvě 2009

lenka presne tak, ja tiez nejdem testovat som sa rozhodla

eloana drzim palce aby vyslo

ma.ja
4. kvě 2009

el taky držím palečky

amisa
4. kvě 2009

ahoj, prdecek ..gratulujme a drzim palce..aby bolo vsetko ok
ja som si robila dnes ovu test..a prva ciarka slabsia a druha velmi silna.. tak ak som to podla navodu nepoplietla tak sme tesne pred. vajecniky sa ozyvaju tak snazime dalej. 🙂

eloana
4. kvě 2009

maji diky tobe take - doufam ,ze vydrzej neb jsme dnes teprave 11dc a jsou takto velike

ma.ja
4. kvě 2009

to jo, já byla včera 12DC a měla jsem 18mm....ale myslím, že Lenka psala , že měla 21mm? prý můžou mít snad až 25mm. Měli by narůst 2mm denně, myslím, že to bude dobrý, že ti do středy vydrží 🙂 MUSÍ !!!

eloana
4. kvě 2009

tak snad vedi co delaji🙂

moa
4. kvě 2009

dobre ranko clostilky 🙂 nam tu uzasne prsi takze v vyletu nebude nic a mozno pojdeme aspon do muzea,ked nic ine.
prdecek super ciarocka ti pekne tmavne ,drzim placeky 🙂

moa
4. kvě 2009

este sa chcm spytat viete mi povedat aky je rozdiel medzi laparkou a hysteroskopiou dufam,ze som to dobre napisala.

luuca2
4. kvě 2009

Ahoj kočky 🙂 .
Prdečku potichoučku gratuluju. Určitě nám písneš pozitivní zprávu 😉 .
El tobě držím pěsti na IUI, folíky máš krásné. Já měla dominantní 25mm a byla jsem 16DC tak to je určitě dobrý a vydrží na středu.
Ma.ja taky máš krásnou úrodičku.
Šári, mrzí mě, že ta zatracená mrcha dorazila, ale určitě to vyjde příště.
A všem posílám pár bacilků PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK 😀
Holky já jsem doma na neschopence, sice zatím u obvodní lékařky, ale jsem s ní domluvená až budu mít u svého gyn. potvrzené srdíčko tak si mě stáhne on a budu na rizikovém doma. Na UTZ jdu 12.5. v úterý a to budu 8+1 tt podle PM. Tak to by už srdíčko mělo být vidět že jo?

amisa
4. kvě 2009

moa ahoj.. kupla som si ten test 🙂