Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
8. dub 2011

bola som vonku so sestrou a skoro nas odfuklo jaky je vietor 😠 ja chcem teplo a letooo
@jika10 za chvilku ides domov 🙂 este si nezaspala 🙂
a myslim ze sa bat testovat nemusis pokial si nekupis 10mlU 😉 ja mam doma radsej 25mlU 😀 tie mamtesty ma pekne nastvali s tymi ciarkami 😠
@jania023 ja verim ze to bola len chyba testu a zajtra rano nam budes kricat ze uz tam su // 🙂

jika10
8. dub 2011

@jania023 Testum, na kterych pisou, ze zjisti tehotenstvi 5-7 dnu pred MS ze zasady neverim. Navic kdyz se vajicko muze zahnizdovat az 10 DPO a pak teprve zacne rust HCG

jika10
8. dub 2011

@nathali Zatim jsem neusnula a uz jenom pul hodiny juchuuuu a pak vikend. A dokonce jak se blizi konec pracovni doby, tak jsem nejaka cilejsi 😅 CIm to asi tak bude. Ja mam doma testy 20mlU, takze si myslim, ze kdyz na tomhle testu budou //, tak uz tam i zustanou. Ja tem 10 mlU neverim. Hodne jsem prave cetla, ze holky meli 10 pozitivni a mrcha stejne prisla

nathali
8. dub 2011

@jika10 ja som to tak mala ☹ krasne bol pozitivny na 10DPO a nic s toho ☹ takze mamatest 10mlU uz nechcem no snad tentokrat bude aj cas testovat a ms nedorazi nejaku dobu 😉
a co chysat na vikend??

lifinka
8. dub 2011

@jania023 to bude v pohodě, zítra ráno testni a bude tam, moč máš asi moc rozředěnou a kolikátý jsi DPO?

jika10
8. dub 2011

@nathali Tak vikend mam jasny. Ted po praci jedu nakupovat detske presnidavky a nejake mleko beba 2H hypoalergeni a o vikendu jedeme za kamoskou, ktera ma adoptovanou pulrocni holcicku, takze uz se tesim. Budu teta na plny uvazek 😀 😀 No a v nedeli mam v planu manzelovu babicku a malou oslavku narozenin tchana ☹ tak na to se zase vubec netesim. Tchan me totiz moc nemusi a ja za tech 9 let nevim proc

nathali
8. dub 2011

@jika10 jeeej ta mala musi byt rozkosnaaa 🙂aspon prides nA ine myslinky (alebo ani nie 😅 ) ale hlavne si dobre pokecas s kamoskou 🙂
no to je divne preco ta svokor(tchan) nema rad??? a toto ani nechapem ved by ta mal aspon akceptovat ked si ta jeho syn vybral!!!

jika10
8. dub 2011

@nathali No ja prave nevim, jestli bude rozkosna. Myslim si ze bude, ja ji totiz jeste nevidela 😅 Ale tesim se. No jo, to vis si budu predstavovat jaky by to bylo, kdyby to mimco bylo moje 😅 Proc me nema rad tchan nevim a radeji po tom nepatram. Myslim si, ze vitr vane od jeho druzky, ktera me nema rada od te doby co jsme se pohadali kvuli obleceni meho manzela na promoci (uz je to 7 let)

jika10
8. dub 2011

Tak ja se pomalu rozloucim, nakouknu az z domova. Mam 6 minut do konce pracovni doby a pracovniho tydne, juchuuuuuuuu. Teda povim Vam s vama ten cas nejak leti 😀 Takze zatim pa pa

nathali
8. dub 2011

@jika10 za take hluposti sa pohadat ale ze sa nevie cez to preniset?! toto na ludoch nechapem
tak si uzi navsetvu 🙂
ja musim ist pracku vybrat dnes je to uz tretia 😀

jania023
8. dub 2011

@lifinka myslim ze asi 12-13DPOten moc bol velmi svetly tak skusim rano uz som kupila clearblue

jania023
8. dub 2011

@lifinka akurat pozeram ze iba 11-12DPO

jania023
8. dub 2011

@jika10
@nathali rano testnem z ranneho mocu

nathali
8. dub 2011

@jania023 dpo odpoveda vcerajsi slabym ciarkam 🙂 takze zajtra by to malo byt uz krasne vidiet 🙂 a akym testom testnes???

nathali
8. dub 2011

@jania023 a claerblue ten digi ci jaky??

jania023
8. dub 2011

@nathali tie ciarky lebo digi nemali

nathali
8. dub 2011

@jania023 no ale aspon si budes ista ze co vidis 🙂

jania023
8. dub 2011

@nathali a aku ma citlivost celarblue?

nathali
8. dub 2011

@jania023 clearblu compact ma az 50mlU 😕 tento by mal byt na //, clearblue visual 25mlU tento ukazuje + - , a digi 25mlU

nathali
8. dub 2011

@jania023 ten compact sa ma pouzit v den ms a neskor, visual 4 dni pred ms, tak neviem aky mas doma??

jania023
8. dub 2011

@nathali en co je 4dni pred ale 25 je 4 dni pred?sa mi nejak nechce varit ..to kde si nasla tu citlivost?

nathali
8. dub 2011

@jania023 mam doma casopis mama a ja a tam je dvojstranka o tychto testoch a aj na google som nasla citlivosti

nathali
8. dub 2011

@jania023 a kedy by ti mala prist ms???

jania023
8. dub 2011

@nathali snes som 28 DC ale kedze som mala ovu na 16dc a lutealnu fazu mam od 15-16dni tak to bolo naposledy tak ja neviem cykli mam inac 30-31dni ale od kedy som mala clostil tak aj32 takze zajtra ak berieme ze bidem 13DPO a mam max 16 tak su to 3-4 dni pred ms

nathali
8. dub 2011

@jania023 no tak to je v pohode to by ti test uz mal ukazat 🙂a kedby naaaaaaaaahodou nie tak ho skusis este neskor 🙂 ale verim ze // budu 🙂 drzim palce 🙂

jania023
8. dub 2011

tak ten moj nepodareny dnesny test

jania023
8. dub 2011

@nathali takze moj test pozri co za nepodarok 🙂

nathali
8. dub 2011

@jania023 ale ja tam vidim // a ta druha neni az taka slaba 🙂

jania023
8. dub 2011

@nathali to je ten vcerajsi ale dnesny si vydela no proste vysledok ziaden 😒