Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
11. dub 2011

@puckal No koukam, ze budes mit asi pro manzela krasny darek, podle grafiku vypadas velmi, velmi nadejne. Tak drzim palce 😉

jika10
11. dub 2011

Jo holky, rikala jsem, ze prestanu merit po potvrzeni ovulky, ale dneska rano zasvonil budi a ja automaticky sahla po teplomeru a teplotu si stejne zmerila. Jak robot 😀 😀 Tak Vam ten grafik alespon ukazu http://www.fertilityfriend.com/home/333757

puckal
11. dub 2011

@jika10 díky, jen to musím nějak vydržet 😒 což si už moc nevěřím......

jika10
11. dub 2011

@puckal No to chapu. Ja taky porad rikam, ze testit radeji nebudu, uz jsme tady meli par zklama ze dvou carek, ale kdyz ono to nejde. A kdy chces testit, ted o vikendu??? Ja bych nejdrive mohla testit pristi tyden v patek nebo v sobotu. Ja to mm jeste na dlouho 😒

lifinka
11. dub 2011

@puckal ahojky, teda graf na 1* 🙂 kéž by to vyšlo užžžžžžžžž 😎 .A máš testy jaké?Venku to vypadá na déšť.

puckal
11. dub 2011

@jika10 jo ted v sobotu to mám MM narozeniny 😉

puckal
11. dub 2011

@lifinka kéž by...taky doufám..... testy jsem koupila v pátek, mamatest 10, 2 ks.

jika10
11. dub 2011

@puckal No ja myslim, ze uz by jsi o vikendu mohla klidne testit i s citl. 25. Ja tem desitkovym proste nejak neverim 😒

puckal
11. dub 2011

@jika10 tak já koupím ještě mamatest s citl.25, ale aby na něj nebylo ještě brzy......

jika10
11. dub 2011

@puckal Ja myslim, ze testem s citl. 25 muzes testovat cca od 14 DPO a ty by jsi mela byt 16 kolikaty den DPO

lifinka
11. dub 2011

@puckal tak já s 10citl, problém neměla testila jsem od 10-14dpo a 25citl. na 15dpo a byla ještě slabá.

puckal
11. dub 2011

@lifinka a kdy jsi měla // čárky, hned ten 10DPO??

puckal
11. dub 2011

@jika10 15DPO. No uvidíme, možná zkusím ve středu. Já na 10ce neměla nikdy nic ani náznak ducha tak jim zatím věřím také....

lifinka
11. dub 2011

@puckal ano hned 10DPO já si nedočkavostí dělala i 9den, ale nic ani náznak a 10 už slabulinkatý duch a pak den ode dne sytější.Dnes jsi 10DPO že?
je ale zajímavé, že si těhotně nepřipadám ani dnes, sice pupek už vylezl, ale kdybych nezvracela nemám nic...anebo je to možné, že už nemám tolik času se pozorovat jako při prvním těhu😀 tento týden už bych měla cítit nějakou odezvu od prcka, no uvidíme

jika10
11. dub 2011

@puckal No ja ti taaaak drzim palce, aby jsi nasla dve carecky a prolomila nam to tady. Ja jsem snad vic netrpeliva nez ty 😀 A jak to tak vidim, tak ja testovat nevydrzim, takze urco taky testnu az bude ta spravna chvile 😅

puckal
11. dub 2011

@lifinka ale to zvracní ti to dost často připomíná, viď?? Proto nechci testovat brzo, aby jsem si zbytečně neříkala....je ještě šance, bylo to brzo. Dám vědět až to nevydržím 😉

puckal
11. dub 2011

@jika10 doufám že prolomím ledy a hned budete ostatní hned za mnou 😉 Nebo neprolomím a jdu 29.4. k Dr. at vymyslí co dál....

lifinka
11. dub 2011

@puckal tak přeji hodně sil, aby jsi testování vydržela na ten 16DPO 😀 A ms máš termín kdy?

puckal
11. dub 2011

Práve v sobotu ráno, minule se mi o posunolo na 30DC protože jsem nerada vzala orgametril o den dýl. Ale jinak 29. Tak právě pokud ráno nebude MS,protože vždy před MS klesne teplota a do 7hod. je tu, a pokud ne tak udělám test 😅

jika10
11. dub 2011

@puckal Novou tehulku uz by to fakt chtelo. Ja v koutku duse doufam, ze uz budu taky brzicko v dolni tabulce 😅 Navic zacalo jaro, tak by to plozeni mohlo byt jednodusi. No a my uz mame s doktorem jasny plano, do konce zari 2011 budeme zkouset doma a kdyz se nepovede tak od rijna CAR. Doufam, ze se mu vyhneme

leeena_4
11. dub 2011

Ahojky holky 🙂

@puckal ten tvůj grafík se mi líbí, hlavně ten pokles teplot před pár dny 😉 Moc držím pěstičky 😉 Já dostala v pátek dvojitou injekci agolutinu a čekám na mrchu.

kacnov
11. dub 2011

kočky taky máte z clostilu takovou silnou MS?? doufám že mě to za chvíli přejde 😀 😀 😀

kamillka100
11. dub 2011

ahojte kocky, no dnes mi teplota riadne klesla, este nikdy som taku nizku nemala po ..... (ovulke), vyzera to ozaj na anovulak 😠 , no co uz.....
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

puckal
11. dub 2011

@leeena_4 Jsem na sebe zvědavá, ale vím že graf není všechno ale zatím vypadá předpisovně, hlavně at je na konci zelený 🙂 Jen to čekání na testování se vleče, ale kéž by to ted vyšlo. A tobě at MS brzo dorazí, potom injekce a přímá cesta za mimískem, myslím si že už máš velkou šanci 😉

puckal
11. dub 2011

@kamillka100 no opravdu to vypadá na anovulační cyklus. Ale neztrácej naději, vždyt chodíš do CARu a tam ti už musí nějak pomoci, kdy tam jdeš??

kamillka100
11. dub 2011

@puckal ahoj, no co uz....co narobime, idem v piatok 😵 😵 😵

leeena_4
11. dub 2011

@puckal jojo, známe krásné grafíky, ale ten pokles je nadějný, uvidíš, moc přeju úspěch a obdivuju tvojí trpělivost v netestování 😀 😉 Jinak šanci máme a myslím, že velkou, ale když se na poprvé nepovede, neva, vyjde na další pokus 😉
@kamillka100 koukala jsem na tvůj grafík a bohužel mi taky připadá anovulační. S clostíkem jsi ovulku měla?

kamillka100
11. dub 2011

@leeena_4 ano mala 2 krat a raz vraj nie, dr. videl maly folikul, ale podla grafu bola, nevadi, zivot ide dalej , na jednej strane som rada, aspon dr. videl, ze ovulacia neprebehla a bude to riesit 😉 , no som zvedava na piatok, uz ho chceeeeeeeeeeem 😠

jania023
11. dub 2011

@kacnov Bud rada ze je silna tak aspon vies ze mas vysoku sliznicu co je dobre..nie ako jà ten moj bordel skoro nic len take spinenie 😠

puckal
11. dub 2011

@leeena_4 já se také obdivuji ale než si potom říkat....je brzo, někdo může mít i dýl // apod. tak si myslím, že 16. tam bud budou // a je to jasné nebo / a je to také jasné. Ale netvrdím, že to vydržím 🙂 A k tobě, tím že jsi už v CARu tak tam si tvojí ovu pohlídají a věřím, že rychle pomůžou.
@kamillka100- vidíš, v pátek se to rozlouskne, to už budou mít všechny výsledky a navrhnou řešení 😉