Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
4. kvě 2011

@mirkatv tak to bude najskor tehu🙂 gratulka z celeho srdcA

aduskatt
4. kvě 2011

co noveho krasavice? ako bojujete?

mirkatv
4. kvě 2011

No kocky ja si este test spravim rano a asi az potom tomu uverim.Tak som zvedava 😅

kacnov
4. kvě 2011

holky používá váš partner nějaké vitamíny? jako na kvalitnější spermie? chci mu něco koupit ale nevím co ☹ ☹ ☹ 😖

daisyna
4. kvě 2011

@mirkatv jáááj, to vypadá na novou těhulku, tak obrovská gratulace 😉 !

mirkatv
4. kvě 2011

@daisyna Dakujeme 🙂

daisyna
4. kvě 2011

@kacnov ahoj, já jsem tomu svému občas dala éčko, nevím jestli to pomohlo, ale nám to vyšlo s clostilem napoprvé 🙂 a pila jsem první cyklus kontryhel a baštila femibion 800 🙂

jika10
4. kvě 2011

@mirkatv No holka, tohle uz neni duch, ja myslim ze to vyslo. Tak obrovska gratulkaaaaaaa 😉

nathali
4. kvě 2011

@leeena_4 joj dakujem normalne sa vo mne nieco zlomilo jak asi aj v tebe a vidim svet uuuplne iank isla som aj do prace pesi tak som nad vsetkym premyslala 🙂 a dnes sa chcem s priatelom porozpravat a vsetko mu vysvetlit preco som sa tak debilne chovala 😀 normalne sa citi skvelo 😀 asi mi hrablo 😀
@gabriellka no paaani tak to je uzastneee 🙂 asi mas pravdu ze ked to ma byt tak to bude a keby sme sa snazili za den aj dva krat tak s toho nic nebude 😉
a v ktorom si tt 🙂
@mirkatv tak toto nie je ziadna cysta toto je tehu 🙂 gratulujeeeeeeeeeeeeeem 🙂
a ovulacne testiky zachytia aj tehu tak bud v klude a uzivaj si to 😉 🙂

eerikaa3
4. kvě 2011

@mirkatv gratulujem 🙂
@nathali co to citam? leena ti to pekne napisala ,uplne s nou suhlasim.Ale zobrala si to ta spravny koniec,tomu som rada. 😉 🙂 Ozaj ovulka uz potvrdena?Ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/34a6d6

gabriellka
4. kvě 2011

@nathali ja začínam 9 tt a z celého srdiečka to želám tebe aj ostaným kočkám snažilkám 😉

nathali
4. kvě 2011

@eerikaa3 no ja ovu este potvrdenu nemam ja zatial takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
ale u teba to vyzera dobre 🙂 no som zvedavaaaa 🙂
ano leena mala pravdu len ja som to musela pochopit a otvorit oci 🙂 a uz je konecne dobre aj s priatelom som sa porozpravala a konecne sa citim naozaj dobre 🙂 a viem ze taka aka som bola uz nechcem byt 🙂 vazne mi to mimco zacalo prerastat cez hlavu 😅 😀

@gabriellka juuuj tak to je kraaasne 🙂 a chces k nam do tehu tabulky??? 🙂

eerikaa3
4. kvě 2011

@nathali u mna?neviem,ovu test dnes neg. Zajtra idem na folikulometriu tak som zvedava co tam bude,aj dnes este trochu spinim.Folik ,ak prebehla uz ovulka tak nebude vidiet ale zvedava som na sliznicu.Termin mam hned rano o 7 hod. pridem potom zreferovat co a ako.Vies,vsetko zle je na nieco dobre.Postupila si o krok dalej - drz sa! 🙂 😉

gabriellka
4. kvě 2011

@nathali už tam som 😉

nathali
4. kvě 2011

@eerikaa3 ved uvidis ako u dr. snad tam bude aspon pekna sliznica aby sa malo kam mimco zavrtat 🙂
no asi som vazne postupila ale hlavne pochopila 😀

@gabriellka vidis jaka som zblbnuta 😀

mirkatv
4. kvě 2011

@nathali Dakujem. A dufam ze mas pravdu. Uvidim este rano.Ale za Dr.mozem ist az ked mi bude 7 dni meskat takze na potvrdenie musim cakat do pondelka. Ty sa tu onas tak staras s tou tabulkou tak ti prajem aby si aj ty bola coskoro v tej spodnej tehulkovskej 🙂 😉

mirkatv
4. kvě 2011

@jika10 Dakujeeem 🙂

nathali
4. kvě 2011

@mirkatv ja sa rada staram 😀 aspon tu mame prehlad
urcite to tak bude len pekne vydrz a uvidis mimisa na utz 🙂 pondelok je tu raz dva dni ti ubehnu rychlo 😉 a potom sa prid pochvalit 🙂
joj no kiez by si mala pravdu a bolo to coskoro ale ja uz neverim len tajne dufam 😀 no uz to nechcem riesit ved raz to pride 🙂

eerikaa3
5. kvě 2011

@nathali taaak,vysledok folikulometrie:sliznica vysoka 10,2 to je dobre a folikul na lavej strane 25 mm skoro ako balon xi xi Na spinenie povedal ze to je z estrofemu a je to normalne,aby som si nerobila starosti,v pripade uspechu sa vajko moze uchytit Dnes: http://www.fertilityfriend.com/home/34a6d6

jika10
5. kvě 2011

@eerikaa3 Tak to gratuluju ke krasnemu vysledku na folikulometrii. Me to ceka dneska odpoledne a trochu se bojim, protoze vcera ovu test uplne bilej 😒 No snad tam neco bude a bude i ovulka

daisyna
5. kvě 2011

Holky, tak jsem zpět, dr. je úžasný, všechno vysvětlil, na utz vše ukázal včetně žloutkového váčku, popisoval amniový vak.. Miminko kopalo, protahovalo se 🙂, srdíčko bylo první co jsem na monitoru hledala - tlouklo krásně. Odpovídáme velikostí 10+5 tt, pak měřil znovu a možná i 10+6 tt. Poprvé v životě mi někdo měřil pánev, no péče úplně jiná, než jsem znala doposud, jsem ráda, že jsem přešla..
Moc vám všem přeji, aby jste se co nejdříve dočkaly toho zázraku! Za 12 dnů jedu do predika, tak snad bude miminko zdravoučké a všechno v pořádku.
Fotečka sice nic moc, ale snad tam něco uvidíte, pan dr. se omlouval, že je to tak světlé, ale já jsem spokojená 🙂.
Snažení zdar 😉 !

jika10
5. kvě 2011

@daisyna No holka, obrovska gratulka. Je to krasna prdolka 😉 Me presne za 2 hodiny cekaji folici, tak se zacinam bat, jestli vubec neco bude, protoze vcera ovu test uplne bilej 😒

daisyna
5. kvě 2011

@jika10 Děkuji moc!
Přeji co nejlepší výsledek, pak dej určitě vědět, jak jsi dopadla. Držím pěstičky ♥

jika10
5. kvě 2011

@daisyna Ahojky, tak jsem dopadla jak sedlici u chlumce. Pan doktor byl odvolany k porodu, tudiz folikulometrie se nekona 😒 Takze nevim, jestli tam neco je nebo neni. Ach jo, nam ten mimisek asi neni souzeny ☹

daisyna
5. kvě 2011

@jika10 čekám tu na odpověď...kašli na folik., ovu poznáš podle teplotky, mě také nikdo neměřil ;)! Hlavinku vzhůru a nesmutni, mimísek bude! Prostě se snažte a hotovo, výsledek se ukáže ;). Nebuď z toho smutná, držím pěstičky! Musím jít s malou ven, měj se hezky, papa a klídek!

jika10
5. kvě 2011

@daisyna Ja vim, ze ovu poznam, ale chtela jsem mit jistotu, ze tam nejaky folik je a ze tam treba neni cysta nebo tak neco. No uvidim, co mi rekne manza. Snazinkovat se snad budeme. Navic jsem si v praci na doktora vyprosila volno a ono to dopadne takhle. No nemam ja smulu 😠 To se totiz muze stat jenom me 😅

nathali
5. kvě 2011

Tabulka 5.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......21m.......61DC...(PC43dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........45DC...(PC28dní)
chersi...............23r....snž.........22m......35DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........34DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 5m............30DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........26DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............24DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............22DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........10m.........18DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........16m..........17DC...(PC26dní)
kamillka100...25r....snž...........................17DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........23m............17DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................17DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........18m.........15DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........16m...........14DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m.............9DC...(PC42dní)
tyrisa...............26r.....snž........14m............5DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m................3DC...(PC54dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....20tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......19tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......11tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......8tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........8tt..........(snž.11m)
natyi25.........................8tt..........(snž.4m )

nathali
5. kvě 2011

ahojky holky 🙂
tak som konecne doma s prace 🙂
tu je grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
zatial sa ovu nevyznacila tak som zvedava ze na kedy ju ff vyznaci
@daisyna moooc gratulujeeeeeeeem 🙂 fotecka ja kraasna miminko sa ma k svetu a je krasne cakat sa oplatilo 😉 🙂
@jika10 nezufaj ved sa snazte jak vam to pojde a mimco sa zadari a mozno tak vajucho tam je len test klame 😉

janine6623
5. kvě 2011

Ahojte, máte aj vy takú skúsenosť s clostyl+duphaston, že máte dlhšie cykly? Prečo sa ten cyklus neupraví?

jika10
5. kvě 2011

@nathali No to se teda snazinkovat budeme 😉 Myslim, ze u tebe byla ovu 15 DC. S tim testem nevim, kdyz jsem byla s clostikem bez pregnylu, tak jsem ovu mivala az 16 DC, takze mozna jsem testila brzo a ovu bude az 16 DC, proto ovu testik 13 DC negativni. No uvidim. Snzinkovat se budeme, tak snad nic nepropasneme 😅
@janine6623 Ja prave bez clostiku mela cykly az 38 dnu, s clostikem max 32 dnu