Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
7. kvě 2011

@daisyna Kocko a jak ti je, koukam ze uz jsi 12 tt, to tak strasne utika, zachvilku uz budes mit drobecka v naruci 🙂 Snad se s manzou taky brzicko dockame. Ja denska budu s mamkou sazet kyticky tak se tesim. Koupila jsem tyrolske muskaty, tak si na vysocine udelame Alpy 😀 😀 😀

Joooo a taky jsem zjistila, ze dneska misto manzi se mnou v posteli spali az do rana hafusiny 😀

kacnov
7. kvě 2011

@nathali nj kafe je dobrý pít šálek před sexem ale né zas tak moc no manža vypije v práci tak 4 hrnky :( ale to proto že chodí na 3ráno a domu chodí tak o 6 :( takže jsem mu říkala at ho radši pije nechci aby zaspal za volantem. no nevím snad to někdy příjde-ted moc tlačíme na pilu protože je to jediný východisko ted momentálně z toho začarovanýho kruhu (nevím jak s tou prací) ☹

nathali
7. kvě 2011

@kacnov no s tou pracou je to pekne na nci ☹ len nech si dava pozor aj priatel pije moc kafe ale uz mu to nezakazujem naco?
drzim palceky aby vam mimco vyslo a co s tou skolkou??ako teraz??

veronicka33
7. kvě 2011

@nathali ahoj no páči sa mi už je tam super zvykla som si dakujem a ty ako? 🙂

nathali
7. kvě 2011

@veronicka33 to je super ze sa ti v praci pac, mna praca celkom bavi 🙂 tiez zvykla som si len sa zacalo prepustat a celkom sa bojim ze zas budem bez prace ale tak duuuufam ze to tak nebude 😉

lienkapp
7. kvě 2011

@dicinka1 ja som zistila že odkedy beriem clostil tak hlien nemam skoro vobec :(

lienkapp
7. kvě 2011

@dicinka1 ja beriem od dnes 3x1 za deň. Dufam že to pomôže 😠

nathali
7. kvě 2011

cauuu baby co porabat???
riesite hlienik?? baby pouzivali 100% grepovy dzus na hlien a este cerstvy ananas na sliznicu tusim 🙂
ked vyskusate snad pomoze 🙂

ja mam tento mesiac tolko hlienu ze keby dakto chcel rada sa podelim 😀 😀 😀 a to som uz 4 dni po ovu 😕 😕 😀

dicinka1
7. kvě 2011

@lienkapp fuha,tak to bude teda sila..ked ho mat nebudem..u nas je problem aj spg.. ☹

dicinka1
7. kvě 2011

@nathali tak asi mi ten hlienbik pošleš poštou..zajtra si kupim ten grepovy džus..

lienkapp
7. kvě 2011

@nathali mne možeš poslať trošku 😀 Asi 1x pri clostile ma začína bolieť brucho. Ale zobrala som zatial len 2 tbl. dnes a ešte večer 1. Neviem ako to bude vyzerať po piatich dňoch. Asi sa od bolesti nepostavim. Aj mne sa zda že je to veľa 3x1 denne.

dicinka1
7. kvě 2011

@lienkapp ježišku..to je jaka konska davka.. 😕 😀 😀 😀 😀 a mala si aj menšiu dávku?

lienkapp
7. kvě 2011

@dicinka1 začinala som 1x1, druhy mesiac 2x1 a teraz treti 3x1.

lienkapp
7. kvě 2011

@dicinka1 my sme tiež boli na spermiogram, ale zatial nie su vysledky, aj ked už davno mali byť, takže ešte stale sme v napäti .

nathali
7. kvě 2011

@dicinka1 velmi rada 😀
ja som pila alchemilku ale pochybujem ze by tak pomohla alebo zeby sa telo spametalo?? 😕 😅 😀
len ho vyskusaj a potom nam povies ze ci pomohlo 🙂 snad ano
a preco je u vas problem spg.???

dicinka1
7. kvě 2011

som zvedavá kedy bude ovulka...od dnes si robim testy..aby som to neprešvihla..16-teho sme obejdnany na spermiogram..tak som zvedava ako manžel na tom je..kedže je diaLYZOVANý...tak neviem či sa mu to nezhoršilo nahodou...

nathali
7. kvě 2011

@lienkapp rada poslem 😀¨
a este si nemala bolesti pri clostile?? no ja som mala raz take ze som myslela ze mi ms prichadza a nafuknuta som bola hrozne ale na druhy den to uz bolo ok
a kedy budete mat vysledky??

dicinka1
7. kvě 2011

@nathali no manžel mal nejaky zapal a velmi dlho..kedže robil na stavbe a trebalo korunky,tak to nepreležal..a z toho mu teraz odišli obličky...bol to zasah do života nas troch..boli sme aj bez prijmu..pomahali rodičia,kamošky z konika urobili zbierku..ale teraz je to už ovela lepšie..chodi na dialýzi... 😉 ☹ ☹

lienkapp
7. kvě 2011

@nathali ešte som sa ťa chcela opytať, že kedy by som mala začať robiť ovu testíky. Ake maš ty skusenosti? Bude stačiť od 13 DC. Ja som mala vždy dlhšie cykly. A minuly mesiac ešte ta vyvolávačka ... 😒

nathali
7. kvě 2011

@dicinka1 drzim palceky aby spg dopadlo dobre 😉
a odkial si??

dicinka1
7. kvě 2011

@lienkapp a prečo si tak zmenila davky..a kedy budu vysledky zo spg?my sme čakali raz 3 mesiace..a raz mesiac..boli sme 3 krat..naposledy 3 roky dozadu..

nathali
7. kvě 2011

@lienkapp no myslim ze by to od 13dc uplne stacilo a ked chces mozes aj od 12dc ale to je na tebe ja som vzdy mala pri clostile inak ovu nikdy nie rovanko 😅 😀 raz som mala 13dc,14,15dc no sranda 😀
@dicinka1 paaani tiez toho nemate malo ☹ snad uz bude len a len dobre drzim palceky a na dialyzu bude chodit uz stale???

dicinka1
7. kvě 2011

@lienkapp ja chodim často na vyvolavačky..minuly mesiac som bola ale na KET...takže kramy prišli po vysadeni liekov čo som brala..kedže KET bol neuspešny..

dicinka1
7. kvě 2011

@nathali ja som z HUMENNEHO,ale byvam v Snine.. ☹ uplne na vychode...skoro blizko ukrajiny 😀 😀

dicinka1
7. kvě 2011

@nathali ano stale..nakolko mu pomože už len transplantacia obličky..od darcu..tak čakame.. 😔

nathali
7. kvě 2011

@dicinka1 jej z humenneho mam kamosku 😀 no to si pekne daleko
a vy mozte mat mimi len z umeleho oplodnenia???
mrzi ma ze vam KET nevysiel ☹

dicinka1
7. kvě 2011

som zvedava či ovulka vobec bude..či sa vaječniuky konečne prebudia..lebo ja som teraz pribrala 5 kg..ale pomaly to ide dole..ale ešte počaS stimulacie na IVF som pribrala 10 kg...takže mam toho ešte dost na sebe..tak aj to brani ovulacii podla mna..tak to riešim chudnutim + clostilom..

lienkapp
7. kvě 2011

@nathali praveže som nemala nikdy bolesti, ale to možno preto lebo ovulka asi nebola. Podla doktora u mna lieky nezabrali. Preto stale zvyšuje davky. SPG mal byť okolo 20 aprila, ale že vraj ešte stale neprišiel. Ked pojdem 21 DC na odbery tak sa opytam.

nathali
7. kvě 2011

@dicinka1 paani tak to je boj na velmi dlhooo ☹ drzim palceky aby vsetko dopadlo dobre

lienkapp
7. kvě 2011

@dicinka1 praveže som nemala nikdy bolesti, ale to možno preto lebo ovulka asi nebola. Podla doktora u mna lieky nezabrali. Preto stale zvyšuje davky. SPG mal byť okolo 20 aprila, ale že vraj ešte stale neprišiel. Ked pojdem 21 DC na odbery tak sa opytam.