Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
12. kvě 2011

@jika10 no vidis to mas s toho nemozes tolko pokukovat po tehulkach a kocikoch 🙂
ale neboj za chvilku tu budes stonas ze je ti spatne od zaludka 😀
@tyrisa si jaka zlataaaa 😀 !!!! idem si tie vitaminy dat lebo ja ich nejem pravidelne len ked si spomeniem 😅 takze zajtra budes mat urco pregnyl a potom sup do snazenia 😀
@aduskatt mozno ale co ak mam nejakeho bacila v sebe a koli tomu mam tolko vytoku???

baby musim vam nieco povedat co sa mi stalo: cez tyzden som sa okupala a lahla som si do postele a zrazu citim mokro utekala som hned na wc som myslela som ze som si crkla a to vytok 😅 ale potom sa mi to uz nestlo len na toaletaku je no neviem neviem toto vyzera na nieco vazne-urcite to bude nejaky bakterius! 😅

nathali
12. kvě 2011

@leeena_4 slabe zaludky necitat!!!! 😅
on je biely(ale nie uplne biely) niekedy mi pride taky mliecny divny(no neviem) a je jak este nestuhnuta zelatina 😅 netaha sa jak ovu ked bola som s toho mimo 😀

aduskatt
12. kvě 2011

@nathali uvidis o par dni🙂))podla mna tehu

jika10
12. kvě 2011

@aduskatt No a nebo klabzubovu jedenactu 😀

@nathali Ja po tehulkach ani kocarkach nepokukuju, ale oni se klido prochazeji kolem me 😅

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 no, alebo, xixi
zvlastne, aj v mojom okoli....hned dve kolegyne su tehotne............milujem tie debaty o tom, ako u lekara, co nove a tak☹ su fakt velmi citlive.....aj ked, chapem, ze sa vytesuju z toho

jika10
12. kvě 2011

@nathali Byt tebou, tak to nezkoumam, protoze dokud nebudou na testiku // nebo neprijde MS stejne to nevyresis. Kazdy jsme jiny. Ja mam taky vytok a myslim, ze u me je to tim clostikem, protoze kdyz sem nebrala clostika, tak toho tolik nebylo. U me je divny jen to, ze me stale picha v brisku, i kdyz jsem uz 4 dny po ovu, a vecer me boleji prsa. Nebo teda boleji, musim si je skrabat 😅 Tak doufam, ze nemam nejakou cystu nebo nejakyho bacila

jika10
12. kvě 2011

@aduskatt No prave, ono je to tezky, kdyz jsou kolegyne nebo kamosky tehotny. To jim nemuzes rict sory, ale s tebou se bavit nebudu, jsi tehotna 😒 Vcera jsem potkala kamaradku sousedku tehulku a pozdravila jsem ji a prohodila s ni par slovicek. Ona si k nam chodi i pro ocet, kdyz ji prepadne mlsna, tak si delam srandu, ze mimisek si vymysli, co bude bastit k veceri 😀

leeena_4
12. kvě 2011

@aduskatt mě se zklamání "povedlo" naposledy v lednu, od té doby naštěstí ne 🙂

leeena_4
12. kvě 2011

@nathali přesně, jako netuhá želatina. Tak to máme buď stejného bacila, nebo zase nějaká novinka. Ale nic mě nesvědí ani nic podobného.

aduskatt
12. kvě 2011

@leeena_4 ja to uz po takej dobe ani neriesim...........inak by som sa musela scvoknut nacisto

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 a sak ja sa bavim s nimi.........len niekedy by som ich zaskrtila, ked sa otvorene necitlivo vyteuju..ale sak ono je to normalne

leeena_4
12. kvě 2011

@aduskatt přesně! Ono to člověka po čase naučí trpělivosti a tomu, že měsíc sem, měsíc tam 😉

tyrisa
12. kvě 2011

@nathali Mě se stalo úplně to samé a byla jsem těhotná s Michalkou,seděli jsme v restauraci na snídani a najednou mokro..jsem si myslela,že jsem se počůrala,tak jsem utíkala na wc a byl to takový vodový výtok a hodně ho bylo,musela jsem se převlíct, i kalohoty....minulý měsíc jsem to měla taky a byl duch na testu, můj první v životě......

nathali
12. kvě 2011

@jika10 ja to neriesim 😀 len baby sa pytali tak som povedala ale je mi to celkom jedno ze ci mam fialovy vytok alebo iny 😀
@leeena_4 takyto mam aj ovu jak netuha zelatina len ten sa este taha a tento nie no nic kaslat to!! 😀

prave som okupala kocura aky je chutny teraz 😀
no a budem muset behnut do obchodu pre mesko a taaaaak sa mi tam nechce ☹ joj aka som lenivaaa 😀

leeena_4
12. kvě 2011

@nathali jojo, je podobný ovu a můj se i tahá 😀 je to sranda 😀. Já už to párkrát asi měla, tak tomu nepřikládám žádnou důležitost

nathali
12. kvě 2011

@tyrisa no ano ten bol taky vazne som myslela ze som sa pocikala 😀 ved uvidim ako to dopadne

no baby dost uz o mne! 😀 lebo mi vazne hrabne a pojdem pre testy 😀
nechcem na nic myslet a uz vobec si nechcem namyslat

nathali
12. kvě 2011

@leeena_4 ja som toto este nezazila aspon si to nepametam 😀 ale viem ze ovu hlien mam jak s casopisu a k tomu aj bolesti takze to som si ista ze ovu je 🙂
no ved uvidim mozno s toho naozaj bude nejaky bacil 😀

aduskatt
12. kvě 2011

@leeena_4 asi tak..len potom to uz prerasta do rok sem, rok tam🙂)))

leeena_4
12. kvě 2011

@nathali já už vím, že moje tělo si ze mě rádo dělá pr..l 😀 a že jsem už měla snad všechny těhupříznaky, co jsou popsané, takže to ignoruju 😀

nathali
12. kvě 2011

@leeena_4 joj to aj ja som mala snad vsetko a myslela som si vzdy ze to vyslo a ono nic 😀 no a prave preto na to nechcem myslet naco??ved aj tak nic nezmenim no nie??? 🙂

musim do toho obchodu tak som za chvilku spet a prave nam tu pokosili travu juuuj jak to voniaaa 😀
a prikladam okupaneho Buba a jeho najoblubenejsiej polohy na spanie 😀

aduskatt
12. kvě 2011

@nathali podareny kocur🙂)

nathali
12. kvě 2011

@aduskatt dakujeeem 🙂
on ma takych vselijakych poz strasne moc 😀 je to moja laska najvecsia 🙂

jika10
12. kvě 2011

@nathali Se divim, ze se necha vykoupat. Na naseho koucara nesmi padnout ani kapka deste, jinak prska 😀

aduskatt
12. kvě 2011

@nathali no zlate🙂

dicinka1
12. kvě 2011

ahojte baby..vidim,že tehuliek po clostile pribuda..tešim sa...mna čaka cez vikend snaženičko..tak dufam,že sa zadari..nechcem do seba pchat už tie hormony..mame za sebou 2 krat IVF..a 1 krat KET...rozmyšlala som nad tou fytosojou..no uvidime...skusim ešte asi raz clostylnech sa vječniky poridadne naštartuju..lebo ovulku som nemala už asi dost dlho...každy den testujem..a čiarka je každyn dnom krajšia...testujem vačšinou na obed..a testy si lepim do zošita.. 😵 😉

dicinka1
12. kvě 2011

@nathali a ináč krásna mačička :-* tiež by som chcela nejakeho kocurika.....

nathali
12. kvě 2011

@jika10 jemu nic ine zostava 😀 naucil sa to prezit a uz mu nevadi ani ked vonku zacina prsat to si este smelo vykracuje 😀
@dicinka1 no on je domaci milacik 😀 a s nami zaspava v posteli 😀 ale je uzastny ked ma nieco boli to ma pride polutovat 🙂
tak nam ukaz testiky 🙂 a drzim palceky aby ovu uz prisla a zadarilo sa 🙂

jika10
12. kvě 2011

@nathali No to je fajn, ze si zvyknul. Ja taky mela pejsana, ktery, jak se pustila voda do vany v pradelne, vedel ze je zle, zese jde koupat a uz zdrhal. Takze vzdycky jsem ho musela nalakat do pradelny, pozavirat vsechny dvere a teprve pustit vodu. Ale u koupani to bylo jako rvacka s bykem. Bych neverila, kde bere takovou silu 😀

dicinka1
12. kvě 2011

@nathali ked bude pozitivny nalepim do zošita a vštky ich odfotim..a dam do albumu..len čakam na ovulku a potom.. 😉

nathali
12. kvě 2011

@jika10 no ja vzdy napustim vodu chvilku pockam a potom ho zoberiem do vane a uz ked vidi ze je tam tak sa ani nebrani len ma taky zufaly pohlad ze preco mu to robim a este mi zvykme nadavat 😀