Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
12. kvě 2011

@dicinka1 a kedy by ti asi mala prist?? drzim palceky aby to bolo coskoro 🙂

baby ja som teraz zazila jaky sok? vysla som z vane okno otvorene dokoran a kocur nikde tak som utekala von a jeho nikde ani pri dverach a dosla som domov a on bol skovany pod paplonom 😀 no skoro ma porazilo ale bola som rada ze je doma 😀

kacnov
12. kvě 2011

holky MS stále nikde nevím jestli mám volat dr nebo ještě počkat co myslíte??

aduskatt
12. kvě 2011

@nathali mu bola zima asi, xixi

dicinka1
12. kvě 2011

@nathali no pisala som,že cez vikend..pravdepodobne...dufam,lebo mavam dlhe cykly...tak dufam,že pride v piatok-zajtra,alebo v sobotu.. 😵

leeena_4
12. kvě 2011

@kacnov ty nejsi ani týden po té vyvolávačce, nebo jo? jinak já tam po 10 dnech volala a řekli mi, že až když to nedostanu 14 dní tak mi dají další, dřív ne. A 15 den jsem to dostala

lienkapp
12. kvě 2011

Dnes som len tak zo srandy testovala ovu test a je tam slabulinka čiarka. Čo myslite kedy by mohla byť ovu? Ja len preto že na cely vikend idem do roboty a s manželom sa neuvidim až v pondelok poobede. Dufam že to dovtedy nebude. Dnes som 10 DC.

kacnov
12. kvě 2011

@leeena_4 ahojky nené já jsem před 8 dny dobrala utrogestan a MS jsem ještě nedostala no tak nevím asi ještě počkám a TT je negativní já to nechápu minulý měsíc do 2 dnů po dobrání a ted toto

leeena_4
12. kvě 2011

@kacnov a brala jsi ho vždycky ve stejnou dobu?

kacnov
12. kvě 2011

@lienkapp slaboučká je negativní a ty bereš clostil? mě dr řekl že po dobrání clostilu by měla do týdne naskočit ovu

kacnov
12. kvě 2011

@leeena_4 jo no +- hodinka
to tomu tak vadí?

leeena_4
12. kvě 2011

@kacnov +- hodinka by tomu vadit neměla. Tak tomu mudrovi zavolej a objednej se 😉

kacnov
12. kvě 2011

@leeena_4 ale víš co je možné minulý měsíc jsem brala od 12DC utroš a 12DC jsem měla pozitivní ovu test tak sem se naštvala a utroš sem tento měsíc jedla od 14DC je to možný ale že bych měla takový zpoždění??

kacnov
12. kvě 2011

@leeena_4 no asi budu muset :/ moc se mi tam nechce i když on je bůh ale je strašně perverzní ://

lienkapp
12. kvě 2011

@kacnov no ja viem že je to negat. som po clostile len 1 deň. Tento mesiac začinam s ovu testami, zatial som ich nepoužívala a ani teplotu nemeriam.

jika10
12. kvě 2011

Holky, tak jsem se dneska vecer v praci dozvedela, ze jedna kolegyne je mozna tehule. Navic kouri a vubec nerije zdrave a mimco jeste rozhodne nechtela, tak to dneska vecer doma asi obrecim 😔

jika10
12. kvě 2011

Kde je ksakru nejaka spravedlnost. Co jsem komu udelala, ze to mimco k nam nechce 😔

jika10
12. kvě 2011

@lienkapp A jak beres clostika 2x1 a od jakeho do jakeho dne. Ja to mam takhle ze beru clostika od 3-7 DC, minuly mesic byla ovu 14 DC, protoze jsem mela navic pregnyl a tenhle mesic byla ovu 17 DC, protoze jsem byla bez pregnylu.

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 to nasere...sorry za vyraz

jika10
12. kvě 2011

@aduskatt No ani nevis jak ja jsem nasrana a rozhodne se omlouvat nemusis. Ja ji nepreju nic spatnyho, ale mimco si opravdu nezaslouzi. Strasne kouri a pije 😠

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 no jo..ja som sa cez konika zoznamila s jednou babou....ani sa osobne nepozname.len mi povedala, ze zo mna ide velmi pozitivna energia...a ona po dlhom snazeni zistila myslim pred dvoma dnami, ze je tehu............tak snad budeme coskoro na rade aj my ostatne

jika10
12. kvě 2011

@aduskatt o vidis to, tak to jsem rada, ze te znam alespon pres konika, ted budu od tebe chytat pozitivni energii 😀 A doufam, ze se nase rada konecne opet pohne kupredu a alespon nektera z nas budu tehulka

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 tak ja budem posielat pozit energiu a za odmenu mi potom kazda posle tehu virus a bol by cert v tom, aby nam nezmizla cela horna tabulka🙂)

jika10
12. kvě 2011

Devcata, delam si hranolky v troube, prepadla me hrozna chut. To je strasny uz od pondeli se zmitam mezi chutema 😀

eerikaa3
12. kvě 2011

ahojte,viete mi povedat preco mi az po 6 dnoch ff vyznacilo ovulku?

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 Ukaz grafik a zkusime ti poradit 😉

jika10
12. kvě 2011

@aduskatt Ja doufam, ze se vsechny dlouhodobe snazilky presuneme do dolni tabulky. Tak sup sem energii a my na tebe pak naprskame spousta tehu bacilku, ze bude ta klabzubova jedenactka 😀

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 jejda, mne staci jedno, ne jedenast, xixi.teda dve, lebo jedno uz mam🙂

jika10
12. kvě 2011

@aduskatt No hele, moje kamoska se porad nemohla dockat mimiska, pak se dockala a na moje tricati oznamila ze je zase tehulka. No a nakonec z toho byli dvojcatka.... A to na prvni kocicku cekali strasne dlouho, tak si rekli, ze to druhy pomalu zkusi, ze jim to bude trvat stejne dlouho a ejhle po mesici tehulka. Takze aby jsi se pak nedivila.

Kolega taky v praci chtel jedno dite a hned maji ctyri. Meli holcicku a ted maji trojcata kluky 😀

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 no, ja som cakala prvy krat 5 rokov, teraz je to uz pomaly 5 a pol.takze ja sa nebojim, ze to dotiahnem do tych 11🙂))

jania023
12. kvě 2011

Ahoj potrebujem costil nema niekto kto ho uzt nepotrebuje???