Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
17. kvě 2011

@terioza1 My jsme se brali loni v cervnu, takze ted budeme slavit rok jako manzele, ale spolu jsme devet a pul roku, takze malo co me uz prekvapi 😀
@leeena_4 No jo, to mi povidej to tuleni je nejhezci. Me se pred 14 dny stalo, ze jsme prijeli k nasim a rikam Terce pojd jdeme spat, tak sla se mnou, lehla si pod perinu a spime, pak jsem neco potrebovala, tak jsem volala na manzu "milasku", otevreli se dvere a prisel druhej, tak si lehl vedle me. No a ja tam takhle spala se obema hafusinama az do rana a manza v obyvaku na gauci 😀 😀

jika10
17. kvě 2011

@terioza1 No to my to mame hozeny nejak na stejno kdy se komu chce a kdy ne. A to vis, ze kdyz je to taky nekam jinam, tak si delam srandu z toho, ze hrozne plejtva 😀

jika10
17. kvě 2011

Jooo a holky vite co jsme si dali dneska k veceri??? Pohadku mladi (krupicnou kasi) a zakousli jsme to melounem 😀 Takze ja jsem spokojena 😀

jania023
17. kvě 2011

Ahoj tak uz hlasim 1dc

terioza1
17. kvě 2011

@jika10 to bych si dala - krupicovou kasi.. mnam mnam... 9,5 roku? Ty blaaaaho... tak to je vec teda. 😀

jika10
17. kvě 2011

@terioza1 No jo, me jak boli hlava, jako dneska, tak potrebuju nejake lehke jidlo a manza udelal krupicku, tak jsem si dala a jsem taky spokojena 😀 A ty roky utekly jako voda. Kdyz jsme spolu v unoru 2002 zacali chodit, tak jsem si rikala, ze si neumim predstavit byt s jednim chlapem treba pet sest let, no a vidis takova doba s jednim chlapem 😀 Ale jsem rada, ze ho mam, nemenila bych. Nas vztah si prosel hooodne tezkou zkouskou pred 4 rokama a ustali jsme to, teda spis mi manza rekl, ze jsem se zblaznila a poslal me do pr.ele. Jak dlouho jste spolu Vy

lienkapp
17. kvě 2011

ja viem o čom hovorite. Ked mam za deň 4-5 žien, ktoré idú na interupciu, tak by som ich najradšej zabila. A minule mi jedna povedala že už ide 3 krat. Povedzte mi teda, kedy tie deti chcu mať?

terioza1
17. kvě 2011

@jika10 No u nas se to nejak ani neda pocitat. My jsme spolu vlastne 2 roky, ale rok spolu jakoze fakt spolu(zijeme spolu). On uz totiz dve deti ma .... je to u nas takovy slozitejsi, no... Ale decko chce, chce ho aj kvuli me.. Jediny, co me stve je to, ze vlastne moje prvni dite nebude nikdy zaroven jeho prvni dite. To nadseni bude, o tom pochyb nen, ale vis jak to myslim. Utika to strasne rychle, to mas pravdu, pamatuju si, jak jsme spolu nevinne zacinali 😀 A najednou tu se mnou zije. U me to je tezky, je pro me strasne tezky zit s nekym a prispusobit se mu (jeho potrebam, ZAVAZKUM, zalibam..). Byla jsem zvykla delat si co chtela, pac jsme se s bejvalym vidali jen o vikendech po dobu 3let. a najednou jsem denne vidala tohodle a pak i to ziti.. Treba bych nikdy nedokazala zit s kamaradkama, jako nektere moje kamaradky.. To bych vrazdila.. I kdyz mam a miluju svoji nejlepsi kamonu, nezila bych nikdy s ni. A najednou se musim prozpusobit chlapovi.. rozumis, jeste takovymu stvoreni.. 😀 Ale miluju ho...

terioza1
17. kvě 2011

holky, me ta hlava asi dneska praskne, ty blaho... Po clostilu nebo co to je... Nebo zmena pocasi.. ale fakt mi praskne..

jika10
17. kvě 2011

@terioza1 Jo jo, rozumim ti, co tim chces rict. Taky jsem se musela prizpusobovat, ale tak nejak to slo uplne nenasilne. Je fakt, ze mi vlastne spolu zijeme uz 9 let, sestehovali jsme se k sobe po pul roce chozeni, protoze to bylo takovy vikendovy, on je z Prahy a ja z Vysociny. No a funguje nam to bajecne, treba moje segra je za tu dobu uz 1x rozvedena a znova vdana 😒 A jak rikam, chlapa si musis prizpusobit sobe, takze se musi ohybat dokud je jeste trochu tvarnej. Ja myslim, ze jsem si ho hezky zpracovala k obrazu svemu, ale myslim ze on bude mit stejnej pocit taky. Tak nejak se vzajemne doplnujeme. Moje mamka rika, ze jsme se hledali az jsme se nasli, protoze i v nasich letech se dokazeme chovat jak pubertaci 😀 A to ze to nebude jeho prvni mimco, no a co, ale bude to prvni Vase spolecne mimco, takze alespon v tomhle budes mit tu vyhodu 😉

jika10
17. kvě 2011

@terioza1 hele, to ja mela taky takovej pocit a manzu taky boli dneska cely den hlava, a oj clostika rozhodne nebere 😀 Myslim, ze to bude pocasim, urco se blizi nejaka zmena tlaku nebo co

terioza1
17. kvě 2011

@jika10 to je pravda, nase spolecne mimco.. Kez by to uz bylo... A kde nakonec bydlite? Nekde napuli cesty? Prosim te, ten muj je taky jako pubertak, nekdy nam hrabne a pereme se a ja pak vypadam, jako kdyby me mlatil 😀 ale reknu ti, v posledni dobe jsem se zlepsila a souboje statecne vyhravam .-D ackoliv jsme o 11let od sebe, obcas mi prijde, ze je o dalsich 10let mladsi nez ja. Ja si myslim, ze ho mam k obrazu svemu, porad mu neco rikam co a jak.. a jeho bejvalka tvrdi, ze ho mam omotanyho okolo prstu. Coz si ja osobne nemyslim, ale co.. je to pekny t poslouchat .-)

terioza1
17. kvě 2011

@jika10 si pripadam, jak kdybych mela dite v hlave nebo co a kopalo a kopalo... ale stejne cumim do toho pc... .-) 😀

terioza1
17. kvě 2011

Holky, mazu se sprchnout a cekat na toho myho (treba bude chtit soulozit ) .-D Tak dobrou noc .... zitra me tu mate jak na koni 😀

jika10
17. kvě 2011

@terioza1 Tak nakonec bydlime v Praze ale dostatecne daleko od tchyne a tchana 😀 Bud rada, ze si jeho bejvalka mysli, ze ho mas omotanyho kolem prstu. Ja si obcas rikam, aby manza nemel pocit, ze je podpantoflak, tak mu povolim to voditko a muze jit s klukama na pifko 😀 A v hlave ja mam nejspis permoniky. Kdyby jsi me videla, po byte chodim v kulichu, mame tady zimu 😀 Tak aby ta bolest nebyla jeste horsi.

Jdu se taky koupnout a spat a PC vypinam. Zitra rano jsem tady jak na koni, protoze v praci je to obcas vopruz a jsem rada, ze mam Vas holky konikovky 😀

terioza1
17. kvě 2011

@jika10 tyy jo, tak to t obdivuju, ze ses trhla ze svyho rodnyho mesta.. zita kdyztak pokecame, je to zajimavy.. 😀

Tak dobrou vsem

lucka2601
18. kvě 2011

@nathali no ja ju ´mam prave nepravidelnu tak ze 26den.27 28 ako kedy nieje to vzdy na rovnako aj hlavne niekedy trva 5dni,3,7 a ked vam mam pravdu povedat neviem ani spravne odhadnut kedy je pravy den mensesu.Najskor spinim potom krvacam malo potom extrem,no ja som teda clostil.brala rok ale mne to nepomohlo :(

jika10
18. kvě 2011

@lucka2601 Ty jsi brala clostika 1 rok a to jako 12 mecicu nebo jsi mela nejakou pauzu. Ja jsem ted skoncila 6 cyklus a nevim, jestli ma pokracovat az do zari s clostikem. Teda doktor mi ho chce psat, ale v letacku pisou uzivat max 6 mesicu a pak konec. Tak ja nevim

nathali
18. kvě 2011

Tabulka 18.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......22m...........?DC...(PC43dní)
chersi...............23r....snž.........23m.........?DC...(PC31dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...........39DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r..............37DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž........24m............30DC...(PC30dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.........28DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...........27DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............22DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............20DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............18DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........16DC...(PC54dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...................5DC...(PC30dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..............5DC...(PC25dní)
jania023 ........30r.....snž..............................4DC...(PC27dní)
Janine6623............. snž...... 6m..................3DC...(PC39dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.............2DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....22tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......21tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......13tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....10tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......10tt..........(snž.11m)
natyi25.......................10tt..........(snž.4m )
zuzullik3 .....................7tt..........(snž.?m)
mirkatv........................5tt...........(snž..16m)

leeena_4
18. kvě 2011

Ahojky holky 🙂
@jika10 ten můj má za chvíli 17-ti letou dceru 😉. Taky to nebude jeho první mimčo a nebyla ani první svatba, zato manželství bude určitě šťastnější a první dcerky si moc neužil, takže teď se těší, že si užije aspoň druhé.

nathali
18. kvě 2011

dobre ranko
tak vcera sme boli na nakupe a premyslala som ci kupit testik alebo nekupit ale nakoniec som nekupila ze predsa len vydrzim keby naahodou ......ale asi ani nebude treba lebo BT zas klesna
tu je grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
takze uz ani nedufam aj ked ma nic neboli a na ms sa teda necitim ale ono sa to asi rozbehne a kaslem uz na to!!! 😉

jika10
18. kvě 2011

@leeena_4 Vzdycky je to prvni dite. Druhe dite muze mit taky jenom poprve 😀 A druha svatba s tebou taky byla vlastne poprve, kdyz by si te bral znova, tak by to byla druha svatba s tebou, ale taky poprve 😀 Vsechno je proste jednou poprve 😀 Snad chapes, co tim chci rict

jika10
18. kvě 2011

@nathali Smula se nam lepi na paty, takze cekas MS, ach jo, nejak nam to tehulkovani nejde. Ja ji cekam taky kazdou chvili bud uz za 4 dny nebo max za 6 😠

leeena_4
18. kvě 2011

@jika10 chápu 😀 😀 naprosto přesně, máš pravdu 😀.

@nathali tý jo, ty jsi napínavá! A ještě špiníš?

jika10
18. kvě 2011

@leeena_4 Tak fajn 😀 Holky co delate, venku je opet krasne, ja sedim v praci a mam KOPR, nejak se nemuzu prinutit neco delat

leeena_4
18. kvě 2011

@jika10 já jsem v práci a makám a docela i s chutí dneska, ale venku by to bylo lepší, samozřejmě 😀

tyrisa
18. kvě 2011

@nathali To mě mrzí ☹ já jsem byla přesvědčená,že ti to vyšlo.....to je fakt nespravedlivý ☹

tyrisa
18. kvě 2011

@nathali Já jsem se dívala i na váš sexík....ovulku jsi měla 15 a křížek máš 14 a pak až 17,není to třeba tím,že v podstatě jsi měla jen jeden sex v plodné dny? 17 už bylo určo pozdě...doufám,že se na mě nezlobíš,že ti to píšu,jen nechápu,jak to,že se nám nedaří ☹

leeena_4
18. kvě 2011

@tyrisa i jeden sex bohatě stačí a pokud byl den před ovulkou, tak super. Navíc mrcha ještě nedorazila 😝 a natali nám utekla 😀

nathali
18. kvě 2011

@leeena_4 nespinim len ked sa vycikam a je to slabulinko dohneda inak nic 😕 tak neviem
@tyrisa nie nehnevam sa na teba a zaco?!! 😉 no minuly mesiac sme sexovali dva dni pred ovu a v den ovu a tiez nic a teraz som si povedala ze to necham tak uz to nechcem silit a volat priatel na tulenie len preto ze je ovu viem ze sme se nesexovala casto uz na to nechcem myslet uz som sa s toho isla zblaznit! takze stacilo sexu na povel !!! 😉
@jika10 no ano je to nespravodlive ale co uz s tym clovek nic nespravi a ja som uz s tymto zmierena ved raz nam to mimco proste vijde!! 🙂

juuuj baby musim sa pochvalit posielala som zivotopisi lebo s prace chcem odist aj tak sa tam prepusta a sefka je taka krava ze az 😠 a dnes mi volali aby som zajtra prisla na pohovor tak sa tesiiim snad mi ta praca vijde 😉