Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
26. kvě 2011

baby dakujeeeem 😀 ja som s toho strasne stastna 😀 je to aj skvela praca a este budem na smene s kamoskou no co viac si priat 😀
nastupujem asi od 6.6 obchod neni este dorobeny lebo otvaruje novy ale zajtra sa mam s nimi stretnut tak sa tesim ze co mi povedia 🙂
@leeena_4 no....... a naco ms vobec chodila?? uvidis ze teraz vajucho narastie a nic nepresvihnete 😉
@jika10 teraz mi ten mimisek ani nechyba asi som vazne potrebovala nieco s coho sa budem tesit a hlavne zmenu, myslim ze teraz ak 3mesiace mimis nepride nebudem sa hnevat 😉 🙂
@lienkapp budem vediet ze co je najlepsie a za rozumne ceny ktore autosedacky sa oplati kupit a ktory kocik je ten naj a budem vam davat len same dobre rady 🙂

lienkapp
26. kvě 2011

@nathali v to dufame 😎

veronicka33
26. kvě 2011

@mirkatv jááááj tak gratulujem 🙂 no ja som strašne zvedavá ako to bude u nás 🙂dúfam že to výde.

veronicka33
26. kvě 2011

@mirkatv ešte sa ta možem opýtat?máš tie výpočty zhodné ked máš ty plodne dni alebo nejako inak? 😒

veronicka33
26. kvě 2011

@nathali Gratulujem k robotke dúfam že budeš spokojná a bude sa ti tam dobre pracovat 🙂a uvidíš aj miminko sa zadarý 🙂

nathali
26. kvě 2011

@veronicka33 pacit sa mi tam urcite bude a aj spokojna bude viem to je to vysnivana praca po kozmetike 😀
na mimco uz netlacim takze nech si pride kedy sa mu bude chciet do konca tohto roka 🙂
a ty sa mas ako?? co praca??
to vies ze ze tie vypocty sedia drzim palceky aby vam to vyslo 🙂

jika10
26. kvě 2011

@nathali No a ted budu napjate cekat nejake potrebne rady do uivota. Budes tady nejvetsi odbornice pres miminkovskou vybavicku 😉

Holky ja byla dneska opet na zumbe a povim Vam proste luxus 😀 Ja mam snad radost i z toho jak uzasne jsem se zpotil a smrdela jsem jak poradny chlap 😀 Tohle mi asi celou tu dobu chybela. Jsem fakt rada, ze jsem se k tomu dokopola 😀

veronicka33
26. kvě 2011

@ivka_marek ahoj tak gratulujem 🙂 aspon ty si mala také šťastie ja som ho brala dost dlho a nič 😒

jika10
26. kvě 2011

@veronicka33 Me 6 cyklu taky nepomohlo, asi bych potrebovala nejakou poradnou konskou davku hormonu a nebo vymenit manzela 😀 Mame krasnyho novyho souseda 😀

dicinka1
26. kvě 2011

baby,ešte nemame novu tehulku clostylovu???? 😀 😀 😀

jika10
26. kvě 2011

@dicinka1 Nemame nemame, jsem opet zvedava, kdo prolomi tu smulu. A ani nevim, jestli za kveten vubec nejaka tehulka byla

aduskatt
26. kvě 2011

@nathali tak gratulka🙂))

baby, synator je chory zasa, ma anginu....a manzela som sa pytala, ze ako dopadli, kedze on bol s nim u lekara.a on ze ze mu predpisala duphaston, xixi..uz aj on je zmagoreny.samozrejme to bol dittustat, co dostal maly.ale ja som sa dobre zasmiala na tom 😀

jika10
26. kvě 2011

@aduskatt No krasny, takze mate doma veselo .... A to vis, chlap, jeden aby se v tech lekach vyznal. Treba muj manza je rad, ze pozna ibalgin a to si to rageji jeste overi prectenim stitku na krabicce 😀

terioza1
26. kvě 2011

Ahoj holky, tak jsem se za vami dneska prisla podivat, koukam, ze @nathali ma novou pracicku - gratuluju. Ted se to miminko urcite zadari 🙂

Jinak k 10tt taky gratuluju po clostiku.. Ja ho mam prvni mesic a zatim nevim... Jsem 21DC a asi 6-7DPO. Priznaky zatim necitim, uz ani ty prsa citlivy nemam. Tak nevim. Po jake dobe se muzou objevit kdyztak nejake priznaky?

terioza1
26. kvě 2011

@ivka_marek ta gratulace patrila tobe kocko, at vse dopadne dobre .-)

mirkatv
26. kvě 2011

@jika10 tak o takom niecom som ani nepocula.skusim sa popytat. dufam ze namna nebudu pozerat ako na blazna 😒

mirkatv
26. kvě 2011

@veronicka33 mne sa trafil. Ja som mavala bolestivu ovulku a bola vtedy ako mi vypocital on. Akurat ked som otehotnela tak som nemala bolesti tak som si myslela ze ani nebola ovulka ale riadili sme sa podla jeho kalendara a vyslo to 🙂

jika10
26. kvě 2011

@mirkatv Nemeli by na tebe koukat jak na blazna. Moje segra je bastila a kupovala si je v lekarne. A kolegyne si je taky kupovala, proto vim, ze jsou se zazvorem. A vim ze moji segre pomohli a taky jinym a jinym kamoskam. Zkus se zeptat a kdyz sezenes, tak snad pomuzou. Za zkousku nic nedas

jika10
26. kvě 2011

@mirkatv http://www.womenzone.cz/poradna/otazka/tehu-nev...
jen aby jsi mela jistotu, ze fakt existujou 😉

mirkatv
26. kvě 2011

@jika10 skusim.Dakujem 🙂

jika10
26. kvě 2011

@mirkatv No snad pomuzou a bude lip 😉

kacnov
27. kvě 2011

holky tak nic-NEGATIVNÍ tak to teda nevím co to je

nathali
27. kvě 2011

Tabulka 27.5.2011

Snažilky:
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...........48DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r..............46DC...(PC31dní)
loretana.........26r.......snž......16m............31DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............29DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............27DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........25DC...(PC54dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r.................14DC...(PC30dní)
veronicka33...34r....snž.........17m............14DC...(PC25dní)
Janine6623............. snž...... 6m.................12DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž..............................11DC...(PC27dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.............11DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........24m.................8DC...(PC30dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.............6DC...(PC30dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...............5DC...(PC31dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....23tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......22tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......14tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....11tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......11tt..........(snž.11m)
natyi25.......................11tt..........(snž.4m )
zuzullik3 .....................8tt..........(snž.?m)
mirkatv........................6tt...........(snž..16m)

janine6623
27. kvě 2011

@nathali Pripájam sa ku gratulácii novej práce. Hovorí sa, že zmena je život, možno práve aj táto zmena bude pre teba znamenať, nový začiatok a tým pádom aj miminko príde.

janine6623
27. kvě 2011

@kacnov Ja som mala tiež dlhší cyklus ako obvykle, ale podla BT som mala posunutú ovulku. Nemôže to byť aj u teba? K ovulke si prirátaj 12-16dní LF.

nathali
27. kvě 2011

@kacnov to ma mrzi ze testik je zase biely ☹ ale aspon ms by uz mohla prist a nedavat si nacas
a kedy mas ist k dr.????
@janine6623 strasne sa tesiiim na tu pracu a konecne ta zmena pride 🙂 a to ostatne mozno casom 😉

ivka_marek
27. kvě 2011

@terioza1 Dakujem :o)

kacnov
27. kvě 2011

@nathali ted 31 take to už vydržím, no jsem zvědavá co mi řekne asi mu to bude také divné že 1 měsíc utroš zabral a druhý měsíc nic

kacnov
27. kvě 2011

@janine6623 ahojky tak to nevím vím jen že po clostilu je ovu do týdne po dobrání, mám i utroš 1 měsíc zabral a ten 2 už nikoliv tak nevím co stím

kamillka100
27. kvě 2011

@kacnov ahoj, neviem ako dlho beries clostil, ale ked som ho brala ja, tak som nikdy nemala 28DC, stale sa mi predlzil aj na 31,32 DC, tiez som brala duphaston, pocula som, ze niekedy sa pri branin clostilu predlzi cyklus, kazda sme ina, inak mavam bez clostilu 27,28DC