Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
28. čer 2011

@terioza1 dakujem, dnes som bola na uzv a zatial to, na moje prekvapenie vyzera veeelmi nadejne..prvykrat vajko rastie, asi dnes praskne, ale narastla aj sliznica maternice, aby sa malo kde uhniezdit..to uz daaaaaaaavno nebolo

janielik87
28. čer 2011

@hela82 neboj nic, bude dobre...dame vediet, ked zacneme...mne ta mrcha musi najprv dorazit, ale akosi sa zabudla asi na dovolenke, ci co...

terioza1
28. čer 2011

@ada1982 prsa uz jako nebolej jako vcera, ale ty bradavky, des a hruuuuza. O to horsi to je, kdyz nejsou v podprde. No, dneska jsem opet testovala stejnym testem 20mllU/ml a nič.... ☹ Uvidime zejtra. Zitra to NEmam dostat.... Zatim se telo netvari tak, ze by mela prijit ms, ale nebudu to zakrikovat. Ani zatim nespinim, jako jindy den pred ms, ale vis jak, radeji chozeni na zachod minimalizuju co nejvic to jde... 😀 Ty budes testovat v pondeli? kdy to mas dostat?

terioza1
28. čer 2011

@aduskatt no tak vidis, gratuluju ZATIM alespon k tomuhle. Tak sup sup na tulenicko... Dneska je na to idealni den. Me v nemocnici dr rikala, (melo mi vajce prasknout taky v noci), ze jsme meli soulozit odpoledne ( pred tou noci, kdy vajce prasklo) - to se zadarilo, i kdyz jsme to nevedeli 🙂, pak prej hned rano a nejlepe jeste vecer, aby tam tech spermijaku bylo co nejvic.. tak sup, sup, at neco nepromeskate 🙂

terioza1
28. čer 2011

@natsa ahojky, prosim, prosim, mohla bys me pripsat do tabulky? Dala bych se tam sama, ale nechci ti do toho nejak zasahovat 🙂 Abys v tom nemela gulas a nerikala jsi, kdo tam je zase novej.. Takze:
Terioza1, 22let, snazeni ( a ted nevim - 2mesice jsme strileli kazdej den bez clostilu a teprve dalsi dva mesice s clostilem, tak nevim, jak to napises)--> dohromady teda 4mesice, 27DC, PC 28

Mockrat Ti dekuju...

aduskatt
28. čer 2011

@terioza1 sak jasne🙂snaha bude🙂aj bola vcera a predvcerom.my sa netulime podla toho, ale podla chuti.a tej je nastastie zatial dost, xixi...........btw, prveho syna sa podarilo tiez koncom juna a po 5 rokoch snazenia.tak ze by?🙂)

natsa
28. čer 2011

@janielik87 musíte brat čovám lekari navrhnu ak chcete dieta nemate inu možnoct skus si dopomoct ešte nejakými bylinkami.ja som mala ten istý nazor ako TM ked som ešte neplanovala dieta.hovorila som si že nebudem behat po žiadnych doktoroch ked som počuvala okolo seba ako niekomu dopomohli doktory,no ale tužba po dietati bola silnejšia

terioza1
28. čer 2011

@aduskatt 5let snazeni? Ty blaaaho, z toho by me odvezli, opravdu :-O uz takhle po vlastne 4mesicich jsem na prasky.... Tak se tulit a tulit a poraaadne mit nabito. Chce to ho trosku drazdit a pred jeho koncem vzdycky prestat. U nas to teda funfuje, vzdycky uz chce strikat a ja prestanu se hejbat nebo ho zadrzim.. a to je pak neco... se nedivim, ze mi to jeste nevyletelo krkem 😀

natsa
28. čer 2011

29.6.2011

Snažilky:

ada1982............28r...snž.......10m.............26DC.....(PC30dní)
petra273...........37r...snž.........4m..............13DC......(PC30dní)
mijadave..........35r...snž.........19m............12DC......(PC30dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.................51DC...(PC31dní)?????????????????????????
eerikaa3.........39r.....snž..........19m...........37DC...(PC30dní)?????????????????????????????
natsa..............36r.....snž............10m............35DC...(PC33dní)
jania023 ........30r.....snž..............................14DC...(PC27dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m..............30DC...(PC33dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m..............24DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...............23DC...(PC58dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..............22DC...(PC25dní)
lienkapp..........26r......snž........10m.............17DC...(PC39dní)
aduskatt..........34r.....snž.............6r...............16DC...(PC32dní)
nathali............23r....snž........24m.................11DC...(PC31dní) ¨
Janine6623............. snž...... 6m...................11DC...(PC39dní)
terioza...............22r......snž.......4m................27D......(PC28dní)

Tehulky:

loretana..........26r.....10tt...........(snž 19m)
lifinka..............30r.....30tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......29tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......19tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....17tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......15tt..........(snž.11m)
natyi25.......................14tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ....................12tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................10tt...........(snž..16m

aduskatt
28. čer 2011

@terioza1 tak my s tulenm problem nemame🙂)) len s babatkom.......ved mrk tabulku.....na druhe cakame uz 6 rokov.........dufam, ze coskoro to uz skonci🙂.....vajko je dnes 2,4 praskne dnes alebo zajtra.....a mna pri ovulke vsetko boliiiiiii, tak teraz to bude s trosku zatatymi zubami....ale prezijeme.-)

aduskatt
28. čer 2011

@natsa 15 DC dnes🙂))nie 16..dakujeeeeeeeeeeeeeem

janielik87
28. čer 2011

@natsa vsak hej, musime o tom pokecat ale ja uz som sa vlastne rozhodla....ze to skusim na tie dva mesiace

terioza1
28. čer 2011

@aduskatt tak to ti moooc preji, aby ti to vyslo a nemusela jsi uz dal cekat. Je to hrozny takhle dlouho... Pro me jako pro zenskou je to asi to nejhorsi... Fakt....

aduskatt
28. čer 2011

@terioza1 tak ja mam dobre aspon to, ze uz jedno dieta mam......v kazdom pripade dakujem a dufam, ze to vyjde.......🙂

terioza1
28. čer 2011

@natsa dekuji 🙂

terioza1
28. čer 2011

@terioza1 coz to mas pravdu, uz jedno detatko mas.... v tom mas neskutecnou vyhodu... ale preji ti i dalsi detatka... cim vic, tim lip 🙂

terioza1
28. čer 2011

@aduskatt ja jsem blba, ja si napsala sama sobe zpravu 😀 To patrilo tobe 🙂

aduskatt
28. čer 2011

@terioza1 uz len jedno staci......🙂) mam svoj vek......ale PAtko je sam smutny, chceli by sme mu dopriat surodenca, aby neostal na svete sam, ked sa pominieme........ale mas pravdu, ze uz je to na palicu......nastastie zatial neberieme milovanie ako povinnost na spolodenie, ale uzivame si ho podla chuti.........nehovorim mm, ze dnes musime.......ja viem, kedy treba a zvediem ho🙂)nech nema pocit, ze robi deti
a okrem toho, nas vztah sa v poslednej dobe dost zmenil( k lepsiemu) a chcela by som si vychutnat v pohode a laske vychovavat dietatko🙂 bez stresu, vyslovene si uzit matersku🙂......no jo, som egoista, xixi

aduskatt
28. čer 2011

@terioza1 ja som to pochopila, ze to bolo mne, neboj🙂

terioza1
28. čer 2011

@aduskatt to delas dobre, ja se vzdycky neudrzim a ten muj proste podle myho ksichtu ( nevim jak to) pozna, ze mam ovu. Ja nevim, jstli se tvarim nejak jako stastne nebo dulezite nebo ja proste nevim, ale pozna to.. Takze my se tuime prakticky denne, pac nas to bavi, ale v ten den proste pozna, ze musi. A jak jsem byla v te nemocnici a rekli nam, ze se mame snazit i rano, tak to rano jsme se fakt snazili, jako ze snazili, ze jsme proste museli. Snad poprve za tu dobu. Bylo to v 5rano nez sel do prace.. Ty blaaaho, ja oci jak vietnamec, jak jsme byla ospala. Jemu to ale slo, takze dobry 😀

aduskatt
28. čer 2011

@terioza1 xixi🙂) u mna ovulku pozna, lebo vtedy ma to straasne boli☹ ale co uz

terioza1
28. čer 2011

@aduskatt boli??? Tak to je blby teda... Ale co bychom pro mimo neudelaly, vid...

aduskatt
28. čer 2011

@terioza1 no, boli.cely vajecnik, vsetko......si musim dat pred seba ruky, aby som mohla korigovat hlbku, inak by som zosalela..............ale zvykli sme si, ze tie dva dni je to take.pred dvoma hodinami ma zacalo bolet.ale to je bolest, ze mam problem vstat, ked sedim, vobec sa pohybovat a tak..........ale vydrzim🙂.aj horsie sa da vydrzat🙂aspon usetrim za ovu testy, lebo podla toho bezpecne viem, zeto pride...........dnes mi lekar povedal, ze dnes vecer, alebo zajtra praskne a je to tu

terioza1
28. čer 2011

@aduskatt tak to je husty teda.. Jojo, ja to taky poznam, proto jsem byla v nemocnici, aby mi pchli neco na bolest.. je to hrozny, na zvraceni, nemuzu chodit...... Tak ja mizim, drzim pesticky at te to tolik neboli a hlavne, aby spermijka nasla cestu k vejceti 🙂 Dobrou noc...

aduskatt
28. čer 2011

@terioza1 bru noc, aj ja pojdem spat🙂

ada1982
28. čer 2011

@terioza1 no ja sa priatela pytam ci sa mu prsia nezdaju vacsie ale vobec nespolupracuje lebo odpoved je vzdy nie 😀 , len ze mam viac vystupene bradavky a su citlive dost na dotyk. Ja som 25 den dnes, minule som mala ms na 30 den tak to vychadza na nedelu, tak sa testnem asi v po alebo utorok, ale necitim sa nijak inak, len ma semtam na chvilku pocit v bruchu ako pri ms, ale len na chvilu.
Dnes na teste nebol ani duch slabucky? Boze inak ja som prvy mesiac tak dufala ze som otehotnela, v septembri, ze som si vsugerovala vsetky priznaky normalne, ked som zistila ze tehu niesom tak vsetko zmizlo, ta psychika je silna, teraz sa snazim uz do tohto nedostat, lebo to potom na nic ine ani nemyslis.
Drz sa aby si ms ani nedostala, daj urcite info

terioza1
28. čer 2011

@ada1982 tak to ma sty samy priznaky jako ja... Ale asi dusik tam nebyl. Koupim test mamavit 10.. A budu vedet hned, pokud me driv nepredbehne ms... Drzim ti vsechny palecky, dokonce aj ty na nohou... aby ti ms NEDORAZILA.. ja jdu chrupkat, tak dobrou noc... a drz aj ty me palecky, aby me neprisla ms....

natsa
28. čer 2011

@aduskatt to je už tabulka na zajtra

mijadave
29. čer 2011

@kacnov nie je zac 😉 ano, teraz jazdim k dr. naozaj kazdy den
...ako som si myslela, vcera mi pregnyl nepichol, folikom sa nechce rast... este mi povedal, ze mam vziat 3 clostily a dnes poobede mam prist na uz aj s pregnylom, keby nahodou.... no dnes mi stupla teplota, tak som z toho paf... teplota mi tento cyklus skace, neviem preco... http://www.fertilityfriend.com/home/3569e9/

aduskatt
29. čer 2011

@natsa ahaaaaa, tak potom sorry🙂)